Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

Son Haberler

Top
1.tarih; 16 ARALIK 2017 CUMARTESİ 2.tarih; 17 ARALIK 2017 PAZAR ŞEB-İ ARUS & KONYA GEZİSİ 160 TL – Nevatur
no-animation
7345
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-7345,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-top-bar-dark,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
 
Nevatur / 1.tarih; 16 ARALIK 2017 CUMARTESİ 2.tarih; 17 ARALIK 2017 PAZAR ŞEB-İ ARUS & KONYA GEZİSİ 160 TL
1

1.tarih; 16 ARALIK 2017 CUMARTESİ 2. tarih; 17 ARALIK 2017 PAZAR

Sabah saat 05:30’ da Adana Tren Garında buluşuyoruz ve saat 06:00’da Konya’ ya yolculuğumuz başlıyor.Konya’ya varışımızın ardındanMevlana Müzesini (Türbesini) gezip, öğle yemeğimizi meşhur Konya Etli Ekmek olarak alıyoruz. Ardından Büyük İslam Düşünürü ve Mutasavvıfı Hz. Mevlana’nın 744. Vuslat yıldönümü anma törenleri dâhilindeki Mevlevi Törenlerini izlemek üzere tören alanına gidiyoruz. Sema gösterisi akabinde panaromik olarak Karatay Medresesi,İnce Minareli Medrese gibi  Selçuklu ve Türk-İslam dönemi eserlerinigörüp,Çarşı’da serbest zaman sonrasında Adana’ya hareket ediyoruz. Adana’ya varış ve programımızın sonu. Bir başka Nevatur organizasyonunda buluşmak dileğiyle..  

1.tarih; 16 ARALIK 2017 CUMARTESİ 2.tarih; 17 ARALIK 2017 PAZAR ŞEB-İ ARUS & KONYA GEZİSİ 160 TL

kişi başı

Adana’dan Konya’ya günü birlik şehir turu ve Şeb-i Arus töreni


Sabah saat 05:30’ da Adana Tren Garında buluşuyoruz ve saat 06:00’da Konya’ ya yolculuğumuz başlıyor.Konya’ya varışımızın ardından Mevlana Müzesini (Türbesini) gezip, öğle yemeğimizi meşhur Konya Etli Ekmek olarak alıyoruz. Ardından Büyük İslam Düşünürü ve Mutasavvıfı Hz. Mevlana’nın 744. Vuslat yıldönümü anma törenleri dâhilinde ki Mevlevi Törenlerini izlemek üzere tören alanına gidiyoruz. Sema gösterisi akabinde panaromik olarak Karatay Medresesi,İnce Minareli Medrese gibi  Selçuklu ve Türk-İslam dönemi eserlerini görüp, Çarşı’da serbest zaman sonrasında Adana’ya hareket ediyoruz. Adana’ya varış ve programımızın sonu.

Bir başka Nevatur organizasyonunda buluşmak dileğiyle..

 • Başlangıç Tarihi
  05:30

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

 • Lüks gezi otobüsleri ile ulaşım
 • Araç içi ikramlar
 • Konya şehir turu
 • Öğle yemeği/Konya’nın Meşhur Etli Ekmeği ve Ayran
 • Şeb-i Arus tören bileti
 • Rehberlik hizmeti

 • Müze ve ören yerleri giriş ücreti
 • Kişisel harcamalar