Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
Adana’dan KAZDAGLARI -BOZCAADA-ÇANAKKALE – Nevatur
fade
12802
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-12802,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,mkdf-title-with-subtitle,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
45
Nevatur / Adana’dan KAZDAGLARI -BOZCAADA-ÇANAKKALE
1

 • 1.GÜN- ADANA – İZMİR –ÇANAKKALE
Sabah 06:30’da Adana Havaalanı Pegasus iç hatlar kontuarı önünde buluşma (Pegasus kontuarı dış hatlar bölümündedir) Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Pegasus Havayolları PC 3011 sefer sayılı uçuşu ile07: 50’ de İzmir’e hareket 09:00’de İzmir’e varış. Bizleri bekleyen aracımıza yerleşerek önce İzmir Kodron’da kahvaltımızı alıyoruz. Ardından Bergama’ya hareket. Dünyanın en dik tiyatrosu ve İskenderiye Kütüphanesine gönderilen parşömenleri ile efsanelere sahip Akropol ve Ölümün girmesinin yasak olduğu Asklepion gezilerimizin ardından Çanakkale’ ye hareket ediyoruz. Konaklama ve akşam yemeği Çanakkale’de.  
 • 2.GÜN- ÇANAKKALE - GELİBOLU
Çanakkale’den feribota binerek Çanakkale Boğazından Eceabat’a geçiyoruz. Turumuza Eceabat ile başlayarak üç yapraklı bir yonca görünümünde olan Kilitbahir Kalesini ziyaret ediyoruz. Namazgâh tabyaları ve Hamidiye Tabyalarını görüyoruz ve rehberimizden dillere destan hikâyesini Mecidiye Tabyasında yer alan Seyit Onbaşı Anıtı önünde dinliyoruz. Bozulmadan kalan gerçek şehitlikler arasında yer alan Şahindere Hastane şehitliğine geçiyoruz. Ertuğrul Koyu çıkartma muharebelerini ve İngilizlerin RiverClyde gemisinden Truva atına benzer çıkartmasına Türk askerinin muhteşem savunmasını dinliyoruz ve Seddülbahirdeki Özel 1915 Savaş Malzemeleri Müzesini ve Yahya Çavuş Anıtını ve şehitliğini ziyaret ediyoruz. Şehitler Abidesi,  Panoramik Morto Koyu ve Fransız anıtını ziyaret ediyoruz. Öğle yemeğimizde köfte menülü yemeğimizi yedikten sonra Mehmetçiğe Saygı Anıtı ve Kanlı Sırt bölgesini araçta anlatarak, 57. Alay Şehitliğine gidiyoruz. Atatürk'ün gözetleme yeri ve yaralanıp saatinin parçalandığı yer, Türk siperlerinin ve Yeni Zelanda Anıtı’nın bulunduğu ConkBayırı’nı ziyaret ediyoruz. Conk Bayırından aşağı inerken Kemal Yeri ve “Adana’lıyık Allah’ın Adamıyık” sözünün geldiği Çanakkale’deki tek il bayırının olduğu Adana Bayırını görüyoruz. Ardından Eceabat’ tan Çanakkale’ye geçerekÇanakkale Şehir Turumuzu yapıyoruz.Sonrasında Gezikli’den feribot ile Bozcaada’ya geçiş. Adanın butik otellerinden şirin bir aile işletmesi olan Bozcaada ApollonOtel’de.otelimize yerleştikten sonra Ayazma Plajındaki restorantlardaAkşam Yemeğimizi alıyoruz. Geceleme Bozcaada Apollon Otel’de.  
 • 3.GÜN- BOZCAADA - KAZDAĞLARI
Otelde alacağımız sabah kahvaltmızın ardından ilk durağımız tüm ihtişamıyla bizleri karşılayan ve Cenevizliler tarafından yaptırıldığı bilinen Bozcaada Kalesi olacak. Panoramik olarak göreceğimiz Bozcaada Kalesi’nden, yapılan anlatımlar ve çekilen fotoğraflar sonrası ayrılarak, Eski Rum Mahallesi (Cumhuriyet) ve Eski Türk Mahallesinin (Alaybey mahallesi) ara sokaklarında dolaşarak geçmiş Bozcaada yaşamının izlerini arıyoruz. Sonrasında yörenin en eski şarap tadım merkezlerinden biri olan Talay Şarap Evi’ ne gidiyoruz. Yörenin en meşhur şaraplarını bilgiler eşliğinde tadıyor,ardından manzara seyri için, en iyi izleyebileceğimiz rüzgârgüllerinin de bulunduğu adanın arkasında yer alan Polente Fenerine gidiyoruz. Üzüm bağları arasından yapacağımız yolculukla tekrar Liman’a giderek feribot ile Geyikli İskelesine ve Keyifli bir yolculuk ile otelimize geçiyoruz. Akşam Yemeği ve GecelemeKazdağlarıRezoreHealt&OxygenHotel’de.      
 • 4.GÜN- KAZDAĞLARI – ADATEPE – ZEUS ALTARI – ASSOS
Kahvaltımızın ardındanKazdağlarını keşfe çıkıyoruz.Antik dönemde “İda Dağı” olarak adlandırılan mitolojide birçok efsaneye konu olan Kaz DağlarındaSütüven Şelalesi’ni görerek ve Hasan Boğuldu efsanesini dinleyerek gölete doğru yürüyüşyapıyoruz. Muhteşem bir doğa manzarasını fotoğrafladıktan sonra güzergahımız üzerinde 1. Dünya Savaşı'nın sonuna değin Türkler ve Rumlar’ın bir arada yaşadığı, tarihi yüzlerce yıl eskiye giden Adatepe Köyü’nü ziyaret ediyoruz. Köyün hemen yanı başında bulunan Zeus Sunağı; köyün çok eski zamanlardan beri pek çok yerleşime sahne olduğunu gösterir. Zeus Altarı'nın bulunduğu yerden tüm Edremit Körfezi'ni, Ayvalık civarındaki adacıkları ve Midilli'yi gören nefes kesici bir manzarayı izliyoruz. Öğle yemeği molamızın ardından aristokratların ve Aristoteles’in diyarı Assos’a doğru yola çıkıyoruz. MÖ. 100’lü yıllardan kalan antik öğreti kentine, Behramkale’ye hareket ediyoruz. Assos Antik Kenti’ndeNekrapol, Athena Tapınağı, Amfi Tiyatro, Mezarlık, Gymnasion, Agora kalıntılarını gezdikten sonraAkşam Yemeği ve Gece Eğlencesi için Güre’ye gidiyoruz. Güre Sahilinde keyifle yiyeceğimiz Balık Mönüsü ve güzel Ege Mezelerinden sonra otelimize dönüş. .Konaklama 4* Rezone Health&OxygenHotel’de.  
 • 5.GÜN- AYVALIK-CUNDA ADASI-ADANA
Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardındanotelimizden ayrılıyoruz. Şaman ayinlerinin yapıldığı ve sanatçı Tuncel Kurtiz’in gömülmek istediği ama gömülemediği Tahta Kuşlar Köyünü ve Tahtakuşlar Etnografya Galerisini ziyaret edip Ayvalık’a hareket ediyoruz. Ayvalık’a varış’ta doğallığı ve güzellikleriyle Türkiye’nin en popüler yerleri arasında haklı söz sahibi; Cunda Adası veya bir başka deyişle Alibey Adası, Tüm popülerliğine rağmen tarihi dokusunu koruyan ama çağın tüm yeniliklerine de kucak açan Cunda’da Taksiyarhis Kilisesi gezimizi tamamlayıp öğle yemeği için serbest zamanımızın ardından İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na hareket. Pegasus Havayolları ile saat 19:40’da PC 3014 sefer sayılı uçuş ile Adana’ya hereket.Saat 21:05’de Adana’ya varış ve turumuzun sonu.
2

ÜCRET

GEZİ ÜCRETİ NAKİT 15 Mart’a kadar KREDİ KARTINA PEŞİN  FİYATINA 4 TAKSİT
İki veya üç kişilik odada kişi başı 2250 TL
2-12 yaş (2 yetişkin ile aynı odada) 2150 TL
Tek kişi farkı 320 TL
 •  
 • ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER
 • ►Adana – İzmir – Adana arası Pegasus Havayolları ile ulaşımlar
 • ►Grubumuza özel araç ile ulaşımlar
 • ► İlk gün İzmir’de Sabah Kahvaltısı
 • ► Çanakkale -Eceabat’daÖğle Yemeği
 • ► 1 Gece 4* Akol Hotel -Çanakkale’de Konaklama
 • ► 1 Gece Apollon Hotel – Bozcaada’da Konaklama
 • ►2 gece 4* Rezone Health&OxygenHotel – Kazdağları’nda Konaklama
 • ►Otellerde alınacak 4 Sabah Kahvaltısı
 • ► Otellerde alınacak 2 Akşam Yemeği
 • ► Bozcaada Ayazma Plajındaki Restorant’taAkşam Yemeği
 • ► Güre Bacca Restoran’ da Gece Eğlenceli, Müzikli Akşam Yemeği
 • ► Bozcaada& Çanakkale Feribot Ücreti
 • ►Zorunlu Seyahat Sigortası
 • ► Profesyonel rehberlik hizmeti
 •  
 • ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
 • Kişisel harcamalar, programda dâhil olduğu belirtilmemiş yemekler ve tüm yemeklerdeki içecekler, giriş ücretleri
 •  
 • NOTLAR
 • ►Kesin Rezervasyon için %50 ön ödemenin acentemize yapılması gerekmektedir. Bakiyenin geziden 30 gün öncesine kadar tamamlanmasını rica ederiz. ►NEVATUR veya rehber içerik aynı kalmak koşulu ile tur programında değişiklik yapabilir.►Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Rezervasyonda girilen ulaşım ve otel notları rica edilir ancak garantisi yoktur.►Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (rotasyon) olmaktadır. Kısa turlarımızda rotasyon uygulanmaz. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehberlere aittir.► Çocuk indirimleri iki yetişkin yanında tek bir çocuk için kullanılır. ► 18 yaş altı çocukların anne veya babalarından biri veya ikisi ile beraber tura katılmadığı durumlarda, tura katılım için gerekli olan muvaffakatnamelerin seyahat sırasında kişilerin yanında bulundurulması gerekir.

Adana’dan KAZDAGLARI -BOZCAADA-ÇANAKKALE

'den itibaren

kişi başı

4-8 TEMMUZ ve 2- 6 AĞUSTOS 4 Kahvaltı & 4 Akşam & 1 Öğle Yemeği DAHİL

 • PEGASUS HAVAYOLLARI ile ADANA’DAN
 • Oksijeni hikâyesi balıgı mezesi bol
 • KUZEY EGE
 • KAZDAGLARI -BOZCAADAÇANAKKALE
 • Bergama, Akropol, Asklepion, Ayvalık, Cunda, Altınoluk, Güre, Eceabat, Şehitlikler
 • 4-8 TEMMUZ   ve 2- 6 AĞUSTOS
4 Kahvaltı & 4 Akşam & 1 Öğle Yemeği

DAHİL

 

KREDİ KARTINA PEŞİN  FİYATINA

4 TAKSİT

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.