Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

Son Haberler

0850 750 00 40

Top
SÖMESTRE… Alman Köyleri 30/01-04/02/2018 – Nevatur
fade
8117
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-8117,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
 

SÖMESTRE… Alman Köyleri 30/01-04/02/2018

Nevatur / SÖMESTRE… Alman Köyleri 30/01-04/02/2018
1

1.GÜN İSTANBUL - FRANKFURT - WÜRZBURG

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde ACENTEMİZ kontuarında saat 06:00'de buluşma. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 1587 nolu tarifeli seferi ile saat 09:15'de Frankfurt'a hareket, saat 10:35'de varış. İnişimizi takiben bizi bekleyen özel otobüsümüzle Würzburg'a hareket. (Frankfurt - Würzburg şehirlerarası transfer sırasında tüm grubun katılımıyla gerçekleşen ekstra Heidelberg turu.) Varışımızı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Kraliyet Sarayı, Marienberg Kalesi, Katedral, Eski Köprü, Marienkapelle Kilisesi, Belediye Binası ve Müzesi, Eski Eserler Müzesi... Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
2

2.GÜN WÜRZBURG - AUGSBURG

Sabah kahvaltı sonrası Romantik Yol güzergahı üzerindeki ilk durağımız Rothenburg. Olağanüstü masalsı bu şehri doyasıya gezdikten sonra 2.en güzel durağı olan Dinkelsbühl'a hareket. Son durağımız olan Augsburg'a varışımızı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Tarihi Maximilian Caddesi, Rönesans ve Barok tarzındaki saraylar, Azize Anna Kilisesi, Maximilian Müzesi, Belediye Sarayı ve şehrin diğer önemli yerleri. Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Geceleme otelimizde.
3

3.GÜN AUGSBURG - FÜSSEN

Sabah kahvaltısı sonrası Romantik Yolculuğumuza devam ediyoruz. İlk durağımız Landsberg am Lech. Kısa bir gezi ardından Romantik Yolu oluşturan bir çok köy ve kasabadan geçip Füssen’e ulaşıyoruz. Son konaklama noktamız olan Füssen’de şehir turu. Görülecek yerler: Şehir Merkezi, Belediye Binası ve dar sokakları ve şehrin diğer önemli yerleri... Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Neuswanstein Şatosu turuna katılma imkanı. Romantik Yol’un incisi olarak kabul edilen ve Disneyland’ın ambleminde de kullanılan masalsı Neuschwanstein Şatosu'nu geziyor ve hemen karşısında ki Hohenschwangau Şatosunu görüp resim çekme fırsatını değerlendiriyoruz. Geceleme otelimizde.
4

4.GÜN FÜSSEN - SALZBURG

Sabah kahvaltı sonrası Salzburg'a hareket. Varışımızı takiben şehir turu. Görülecek yerler: Mozart Evi, Mirabell Sarayı ve Bahçesi, Dom Katedrali, Getreidegasse, Mozartplatz, Kleinermarkt ... Sonrasında otelimize transfer, yerleşme ve serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Hellbrunn Saray & İngiliz Bahçeleri turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.
5

5.GÜN SALZBURG

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra Hallstatt & Göller Bölgesi turuna katılma imkanı. Geceleme otelimizde.
6

6.GÜN SALZBURG - ISTANBUL

Sabah kahvaltı sonrası serbest zaman. Arzu edenler için ekstra turlara katılma imkanı. Akşamüzeri havalimanına transfer. Bilet ve gümrük işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları TK 1384 nolu tarifeli seferi ile saat 20:10'da İstanbul'a hareket, saat 00:30'da varış ve turumuzun sonu.
7

NOT:

** 3 kişilik odalarda ilave yatak standartı farklı olabilir. ** Ekstra turlarımız yeterli katılım sayısı ile gerçekleşmektedir. ** Ekstra tur günleri değişebilir. ** Ekstra tur paketlerinin satışı turunuz sırasında rehberiniz ile yapılmaktadır. ** Paket içindeki ekstra turlar başka ekstra turlar ile birleştirilmemektedir. ** Paket içindeki her hangi bir ekstra tur paketten düşülmemektedir. ** Ekstra tur paketi üzerinden başka bir indirim yapılmamaktadır. ** Şehirlerarası transfer sırasında yapılan ekstra turlar çoğunluğun katılımı ile gerçekleşir. Katılmayan misafirlerimiz alışveriş merkezi gibi uygun bir noktada vakit geçirebilirler. ** Türk Hava Yolları uçuşlarında her kişinin 1 bagaj ve 20 kilo hakkı vardır. 20 kiloyu geçen bagajlar için ücret farkı ödenmesi gerekmektedir. Eşli – çocuklu dahi olsa tek bagajda 20 kilo sınırı aşılamamakta ve fark ödenmesi gerekmektedir. Bu sebeple her kişi için 1 bagaj tavsiye edilir. El bagajları maksimum 7 kilo olmalıdır. ** Uçuşlarımız grup rezervasyonu olup, gidiş - dönüş tek bilet düzenlenmektedir. Gidiş uçuşunun kaçırılması ve/veya kullanılmaması durumunda; havayolunun kuralları geçerli olup dönüş rezervasyonu otomatik olarak yanabilir. ** Yurtdışı çıkış harç pulunuzu almayı unutmayınız. ** Güvenlik noktalarında, el bagajınız sıvılar ve diğer yasaklı maddelere karşı kontrol edilecektir. ** Havayolunun uçağa biniş kapısının değişebileceğini göz önüne alarak uçağa gitmeden önce lütfen kontrol ediniz. ** Tur süresince tüm özel eşyalarınıza titizlikle sahip çıkmanızı rica ederiz. Unutulan eşyaların her türlü sorumluluğu misafirlerimize ait olup, Acentemiz unutulan eşyaların bulunmasından ve getirilmesinden hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Bulunan eşyalar bulunduğu ülkeden karşı ödemeli kargo hizmeti ile misafirlerimize gönderilecektir. ** Otellerde grup kahvaltıları ayrı bir salonda servis edilebilir.
8

EKSTRA TURLAR

GÖLLER BÖLGESİ & HALLSTATT 100 EURO Salzburg'da Göller Bölgesi Hallstatter See (göl) kenarında, UNESCO Dünya Miras Alanı içinde olan Hallstatt çevre gezisi Dahil olan servisler: Ulaşım + Çevre Gezisi + Rehberlik HELLBRUNN SARAYI & İNGİLİZ BAHÇELERİ 35 EURO 1612-1615 yıllarında yapılan bu sarayı, büyük parkı, su oyunları ve mekanik tiyatrosuyla, manirik mimari tarzının Avrupa'nın en seçkin örneklerinden birisini tanıma imkanı. Dahil olan servisler: Ulaşım + Müze Girişi + Rehberlik NEUSCHWANSTEIN ŞATO TURU 55 EURO Kraliyet Şatolarının Kasabası olarak bilinen Schwangau'da Neuschwanstein Şatosu (Schloss Neuscwanstein), Hohe Schloss’u (Hohenschwangau) kasaba turu... Meryem Ana ve manzara köprüsü (sadece resim çekmek için dışarıdan görülür) Dahil olan servisler: Ulaşım + Müze Girişi + Rehberlik HEIDELBERG 40 EURO Almanya'nın en eski üniversitesinin bulunduğu; Üniversite Şehri ve Almanya'nın en romantik kenti (Wege der Romantik) olarakta anılan; Heidelberg şehrini yakından tanıma fırsatı. Würzburg - Frankfurt arası otobüs yolculuğu sırasında yapılır. Dahil olan servisler: Ulaşım + Rehberlik BAMBERG 60 EURO Dumanlı birasıyla ünlü, dünyanın en çok bira tüketilen şehri. Almanya'da 2.Dünya savaşı sırasında bombalanmayan ve en az hasar gören birkaç şehrinden biri olan bu küçük Alman şehrinde çevre gezisi. Bamberg turu. Dahil olan servisler: Ulaşım + Rehberlik BAMBERG 60 EURO Dumanlı birasıyla ünlü, dünyanın en çok bira tüketilen şehri. Almanya'da 2.Dünya savaşı sırasında bombalanmayan ve en az hasar gören birkaç şehrinden biri olan bu küçük Alman şehrinde çevre gezisi. Bamberg turu. Dahil olan servisler: Ulaşım + Rehberlik MÜNİH 60 EURO Münih şehir turu: Marienplatz, Belediye Binası, Viktualienmarkt, Bavyera Eyalet Tiyatrosu, Frauenkirche ve şehrin diğer önemli yerleri... Dahil olan servisler: Ulaşım + Şehir Turu + Rehberlik NÜRNBERG 50 EURO Almanya'nın Bavyera eyaletine bağlı ve bu eyaletin en büyük 2.şehri. Şehir; savaş suçlularının yargılandığı Nürnberg Mahkemesine de ev sahipliği yapmıştır. Hitler'in en çok sevdiği şehir olarak da bilinir. Nürnberg Şehir turu. Dahil olan servisler: Rehberlik + Ulaşım + Şehir turu
9

FİYAT

ÜCRETLER
Tarih Sınıf 2 Kişilik Odada Kişi Başı İlave Yatak Tek Kişi Çocuk Fiyatları Döviz Kontenjan
30/01/2018-04/02/2018 3* - 4* HOTEL 599.00 599.00 849.00 0 - 2 Yaş 150.00 2 - 12 Yaş 549.00 EUR
Fiyatlara tur programı, havalimanı vergisi ve sigorta bedeli dahildir.Gün içindeki kur değişimi TL fiyatlara yansıtılmaktadır. Ödeme anındaki kurlar geçerlidir.
30 Ocak **Sömestre
TK 1587 İstanbul - Frankfurt
09:15 - 10:35
TK 1384 Salzburg- İstanbul
20:10 - 00:30

SÖMESTRE… Alman Köyleri 30/01-04/02/2018

599 € / 2425.53₺'den itibaren

kişi başı

SÖMESTRE… Alman Köyleri Türk Hava Yolları 5 Gece

SÖMESTRE… Alman Köyleri Türk Hava Yolları 5 Gece

 • Başlangıç
  İstanbul
 • Başlangıç Tarihi
  09:15
 • Dahil olan hizmetler
  Havalimanı/Otel/Havalimanı transferleri
  Uçakta 20 Kg kadar bagaj taşıma bedeli
  Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri bedeli
  Uçak Biletleri
  Vergiler
  Otel Konaklama
  Kahvaltı
 • Dahil olmayan hizmetler
  Giriş Ücretleri
  Rehber
  Hava Alanı Transferi

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

 • Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile İstanbul - Frankfurt, Salzburg - İstanbul uçak biletleri
 • Havalimanı ve güvenlik vergileri, Atatürk Havalimanı yer hizmetleri
 • Özel otobüslerimiz ile Frankfurt, Würzburg, Augsburg, Füssen, Salzburg arası ulaşımlar
 • Havalimanı - Otel - Havalimanı transferler
 • 3*-4* otellerde Würzburg 1, Augsburg 1, Füssen 1, Salzburg 2 gece olmak üzere toplam 5 gece oda + açık büfe kahvaltı konaklama
 • Panoramik Würzburg, Augsburg, Füssen, Salzburg şehir turları *Müze girişlerini içermez
 • Romantik Yol güzergahındaki Rothenburg & Dinkelsbühl & Landsberg am Lech şehir gezileri ve serbest zaman.
 • Tüm tur boyunca tecrübeli ACENTEMİZ profesyonel tur lideriği hizmeti
 • Zorunlu Seyahat Sigortası *Mesleki Sorumluluk Sigortasıdır
 • KDV Dahildir.

 • Almanya Schengen vize ücreti ve vize hizmet bedeli
 • Ekstra turlar *Ekstra tur günleri değişebilir
 • Yurt dışı çıkış harcı *İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz
 • SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Toplam tutar üzerinden sigorta firması tarafından vize nedeniyle seyahat iptalinde %22, sağlık nedeniyle seyahat iptalinde %20 muafiyet uygulanmaktadır. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 Euro ile sınırlıdır.
 • Seyahat güvence paketi ücreti tur bedeliniz ile orantılı olarak değişmektedir.
 • Türk Hava Yolları uçuşlarında her kişinin 1 bagaj ve 20 kilo hakkı vardır. 20 kiloyu geçen bagajlar için ücret farkı ödenmesi gerekmektedir. Eşli - çocuklu dahi olsa 20 kilo sınırı aşılamamakta ve fark ödenmesi gerekmektedir. Bu sebeple her kişi için 1 bagaj tavsiye edilir. El bagajları maksimum 7 kilo olmalıdır.
 • Ankara - İzmir - Antalya çift yön iç hat bağlantı kişi başı 80 EUR
 • Diğer iller çift yön iç hat bağlantı kişi başı 120 EUR
 • Kıbrıs çift yön iç hat bağlantı kişi başı 140 EUR