Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

Son Haberler

0850 750 00 40

Top
Gizemli Topraklar VIETNAM – KAMBOÇYA – Nevatur
fade
9954
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-9954,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,mkdf-title-with-subtitle,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
 

Gizemli Topraklar VIETNAM – KAMBOÇYA

23 – 31 Mart 2018 THY ile 9 gece / 10 gün
Nevatur / Gizemli Topraklar VIETNAM – KAMBOÇYA
1

23 Mart – 31 Mart 2018 Türk Havayolları ile 9 gece / 10 gün

Çinhindi Yarımadası'nın doğusunda yer alan iki ülke Vietnam ve Kamboçya... Uçsuz bucaksız pirinç tarlaları, sakin romantik gölleri, doğulu mabedleri ve Mekong ırmağının suları ile rüya manzaralara sahip bu topraklar, binlerce yıllık bir kültüre ve bu kültürün zengin ve görkemli tarihi kalıntılarına ev sahipliği yapıyor...
2

PROGRAM

 1. 1.Gün ISTANBUL / 22 Mart
İstanbul Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Gidiş Terminali saat 23:50’da buluşuyoruz.
 1. 2.Gün ISTANBUL  - HO CHI MINH CITY  / 23 Mart                                      
Bilet ve pasaport işlemlerimizin ardından, Türk Havayolları’nın direkt seferi TK 166 sayılı uçuş ile 02:55'de Ho Chi Minh’ye hareket ediyoruz. Yolculuğumuz yaklaşık 12 saat sürecek.Yerel saat ile 20:05’de varışımızda, havalimanında karşılanarak otelimize transferimiz yapılıyor. Çinhindi Yarımadası’nın doğusunda adeta bir ‘S’ harfi şeklinde uzanan Vietnam, 330 bin kilometrekarelik bir alanda, 83 milyon insanın yaşadığı bir ülke.. Eşsiz sahili ve uçsuz bucaksız pirinç tarlaları ile adeta keşfedilmeyi bekleyen gizli bir hazine.. Eski adıyla Saigon, şık restoran ve gece kulüpleri, hareketli gece hayatı ve alışveriş imkanları ile dikkat çekiyor. Otelimize yerleşmenin ardından dinlenmek üzere serbest saatler.
 1. 3.Gün HO CHI MINH CITY / 24 Mart                                                                   
Kahvaltının ardından, panoramik bir şehir gezisi yaparak, sokak çarşıları, cafeleri ve hareketli gece klüpleri ile Vietnam’ın en büyük şehri Saigon’u geziyoruz. Notre Dame Kathedrali, 1886 - 1891 yılları arasında Fransız tarzında inşa edilen Merkez Postanesi ve Jade Emperor Pagodası’nı göreceğimiz yerler arasında yer alıyor. Gezinin devamında dilerseniz, 25 yılda yerli halk tarafından kazılan, yeraltı şehri Cu Chi Tünelleri'ne yapacağımız ekstra geziye katılabilirsiniz. Cu Chi Tünelleri, 1965’te başlayıp aralıksız 8 yıl devam eden Vietnam Savaşı’nda, Amerikan askerlerine karşı gerilla saldırıları için kullanılmış. Akşam, “ACENTAMIZ Hoşgeldiniz Yemeği”nde buluşuyoruz.
 1. 4.Gün HO CHI MINH CITY – HANOI / 25 Mart
Sabah kahvaltının ve son alışverişler için serbest saatlerin ardından, havalimanına transferimiz yapılıyor. Vietnam Havayolları, VN 0230 sayılı uçağı ile 10:00’da Hanoi’ye hareket ediyoruz. Yaklaşık 2 saatlik uçuşumuz sonrası, 12:05’de, Vietnam'ın başkenti Hanoi'deyiz. Varışımızda panoramik olarak şehri geziyoruz. Ho Chi Minh’in evi, tek kolonlu Pagoda ve Temple of Literature göreceğimiz yerler arasında yer alıyor. Odalarımıza yerleşmenin ve dinlenmek üzere ayrılan serbest saatler. Akşam, dilerseniz “Şairler Kenti" olarak da bilinen Güneydoğu Asya'nın en eski başkentinde, Fransız Koloni Döneminden kalma, küçük caddelerden oluşan “Old Quarter” bölgesini Vietnamlıların yüzyıllardır kullandıkları üç tekerlekli “Cyclo” adlı yerel araçları ile gezebilir, su kuklası gösterisi izleyebilirsiniz.  
 • 5.Gün HANOI – HALONG BAY / 26 Mart 
 • Kahvaltının ardından, ozel otobüsümüz ile UNESCO tarafından koruma altına alınmış Halong Bay’e gidiyoruz. Yaklaşık 3.5 saat sürecek yolculuğumuz sırasında, bölgenin kültürünü daha yakından tanımanızı sağlayacak görüntülere tanık olacaksınız.. Peri masalı dekorlarına benzeyen bu körfezde yeşilliklerle kaplı üç binden fazla adacık bulunmakta. Varışımızda, geceyi geçireceğimiz tipik Vietnam teknesi “Bhaya Cruise”a yerleşiyor ve körfezde keyifli bir yolculuğa çıkıyoruz.Akşam yemeği teknede.
 1. 6.Gün HALONG BAY – HANOI – SIEM REAP / 27 Mart
Sabah erken kahvaltının ardından tekneden ayrılarak, Hanoi Havalimanı’na transferimiz yapılıyor. Vietnam Havayolları VN 0837 sayılı uçak ile 15:25’da, Unesco tarafından “insanlık mirası” olarak nitelenen efsane Angkor tapınaklarına ev sahipliği yapan, Siem Reap’e uçuyoruz. Yerel saatle 17:10’da Siem Reap’e varışımızda, havaalanında karşılanarak özel aracımızla otelimize transferimiz yapılıyor. Adım attığınız ilk andan itibaren büyülü bir mistisizm içine gireceğiniz Kamboçya, gezimizin zirve noktası olacak..
 1. 7.Gün SIEM REAP / 28 Mart    
Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından, tuk tuklarla Angkor Tapınakları'nı gezmeye başlıyoruz. 1200 yıl önce inşa edilmiş ve uzun yıllar yağmur ormanlarının içinde saklı kalan tapınaklar, dünyanın yedi harikasından biri.. Akşam yemeğimiz, geleneksel Apsara gösterisi ve Khmer mutfağı eşliğinde..
 1. 8.Gün SIEM REAP  / 29 Mart
Günümüz kişisel aktivitelerimiz için serbest. Kamboçya'nın kalbini oluşturan Tonle Sap gölüne yapacağımız ekstra geziye katılabilir, tekne ile yüzer köylerde geleneksel yaşamını sürdüren bölge halkının günlük hayatını görebiliriz. Uzunluğu 150 km.yi aşan büyük göl Kamboçya’ya damgasını vurmuştur. Burada canlı ve yoğun bir kuş hayatı vardır ve gölün ortasından sahilleri bile görmek mümkün değildir. Su üzerindeki balıkçı köylerini geçerken büyük bir sükûnetin hüküm sürdüğünü görürüz.  9.Gün SIEM REAP – HO CHI MINH CITY – ISTANBUL / 30 Mart Kahvaltının ardından, dönüş uçuşumuz için havalimanına transferimiz yapılıyor. Vietnam Havayolları ile Ho Chi Minh City’e hareket ediyoruz. 1 saatlik kısa uçuşun ardından, 17:50’de varışımızda, uçak değiştirerek, Türk Hava Yolları TK 166 sayılı uçağı ile 17:50’de Istanbul’a hareket ediyoruz.
 1. 10.Gün ISTANBUL / 31 Mart
Yerel saat ile 04:40'de Istanbul Atatürk Havalimanı’na Hoşgeldiniz..
 •                      BİR BAŞKA SEYAHATTE BULUŞMAK ÜZERE...
3

Oteller ve Fiyatlarımız

Otellerimiz:
Şehir 5* Oteller
Ho Chi Minh City Le Meridien Hotel vb.
Hanoi Apricot Hotel  vb.
Halong Bay Bhaya Classic Cruise vb.
Siem Reap Angkor Palace Resort vb.
Fiyatlarımız:
Fiyatlarımız 5* Oteller
İki Kişilik Odada Kişi Başı 2.397  USD
Tek kişilik oda farkı 847  USD
Üçüncü Kişi 2.397  USD
00 – 02 yaş çocuk 349  USD
02 – 11 yaş çocuk 2.297 USD
4

Fiyata Dahil Olan Hizmetlerimiz:

 • Türk Havayolları ile Istanbul – Ho Chi Minh City gidiş dönüş ekonomi sınıf uçak bileti
 • Yerel Havayolları ile Ho Chi Minh City - Hanoi - Siem Reap arası ekonomi sınıf uçuşlar
 • Seçilen oteller kategorisinde oda kahvaltı konaklama,
 • Ho Chi Minh City’ye ACENTAMIZ Hoşgeldiniz Yemeği
 • Programda dahil olduğu belirtilen geziler
 • Siem Reap’te geleneksel Apsara gösterileri eşliğinde akşam yemeği
 • Tüm transferler
 • Seyahat Garanti sigortası
 • Tüm Havaalanı ve güvenlik vergileri
 • Acentamız rehberlik hizmetleri
5

Fiyata Dahil Olmayan Hizmetlerimiz:

 • Otel ekstralarınız,
 • Ekstra gündüz ve gece gezileri,
 • Uçaklarda 20 kg’ı aşan bagaj ücreti,
 • Yurtdışı çıkış harcı  (15 TL)
 •  Vize ücreti
 • Ayakbastı ücretleri
 • Seyahat ve Saglık Güvencesi (65 yaş üzeri için sür prim uygulanır.)
Rezervasyon esnasında alımı zorunludur.
6

Ekstra Gezilerimiz

 • Chu Chi Tünelleri Gezisi / Ho Chi Minh City
Yerin altina kurulu olan bu sehir vari yapidan Vietnam Savaşı boyunca gerilla savasina destek verilmis ve bir cok ayrinti dusunulerek insa edilmis. 200 km uzunlukta ve 6 m derinlikte ( bazi yerlerde 10 m ) yapilan bu tunellerde hastane, konferans yerleri, mutfak dinlenme yerleri kisacasi hayat sartlarini devam ettirebilecek her turlu yapi mevcut.. Gezi ücreti : Kişi başı 50 USD  
 • Tonle Sap Gölü Gezisi / Siem Reap
Sabah kahvaltısmızdan hemen sonra çıkacağımız gezimizde Kamboçya'nın kalbi olarak nitelendirilen, aslında çok büyük bir nehir ve bir noktada göl olan Tonle Sap’ta tekne ile gezecek, yüzer köylerde geleneksel yaşamını sürdüren bölge halkının günlük hayatı ve yaşam tarzına tanık olacağız. Gezi ücreti : Kişi başı 85 USD
7

Notlar

 • Program dahilinde verilen uçuş ve otel isimleri ve benzeri kategoride olup, tur tarihlerine göre değişiklik gösterebilir, kesin uçuş ve otel bilgileri için lütfen satış yetkilimize danışınız.
 • Fiyatlar; Havayollarının 01.10.2017 tarihindeki K sınıf fiyatlarına göre hazırlanmış olup, üst sınıftan yer yerlerin konfirme edilmesi durumunda artışlar aynı oranda fiyatlarımıza yansıtılır.
 • Fiyatlarımız; en az 20 kişinin katılımı halinde geçerlidir. Yeterli grup sayısının oluşmaması durumunda, Acentamız ücretin iadesini yaparak, geziyi iptal etme hakkını saklı tutar.
 • Geziye, Acentamız rehberinin eşlik etmesi için minimum 20 kişilik katılım olması gerekmektedir.
 • Havayollarının uçuş saatlerinde oluşabilecek değişikliklerden, rötarlardan ve gecikmelerden firmamız sorumlu değildir.
 • Acentamız, kategorisi aynı kalmak kaydıyla otelleri değiştirme hakkını saklı tutar.
 • Programın içeriği bozulmadan, programda belirtilen şehir sıralaması ve çevre gezileri, belirtilen günler dışında başka günlerde yapılabilir.
 • Acentamız, gerekli gördüğü durumlarda haber vermeksizin uçulacak olan ana havayolunu ve yerel havayollarını değiştirebilir.
 • Ekstra turlar en az 16 kişinin katılımı ile gerçekleştirilebilir. 16 kişiden daha az olan katılımlarda, gezi fiyatı, gerekli ayarlama yapılarak, rehberiniz tarafından bildirilecektir.
 • Gezi hareketinden 3 gün önce gezinin buluşma yeri ve buluşma ve kalkış saatini lütfen ofislerimizden kontrol ediniz.
 • Otellerde check – in saati 14.00 ve check – out saati 11 - 12.00 arasıdır.
 • Uçak yolculuğu esnasında her yolcunun kabin içine 36 cm (yükseklik) x 23 cm (en) x 56 cm (boy) ebatlarında ve en fazla 5 kg ağırlığında bir parça eşya alma hakkı vardır. Bu seyahat esnasında kişi başına valiz hakkı maksimum 20 kg ile sınırlıdır. İç hat uçuşlarında bu ağırlık 15 kg ye kadar düşebilir. Ekstra valiz veya ağırlıktan veya ödenecek ekstra bagaj ücretinden Acentamız ve tur rehberi kesinlikle sorumlu değildir. Her yolcu için tanınan bu hakkın dışında fazla kilosu olan yolcular havayolları tarafından ekstra ücrete tabi olurlar. Seyahat esnasında yukarıda belirtilen limitlerin dışındaki ekstra kilolarda havayoluna yolcu tarafından ödenmesi zorunlu ücretlerde Acentamız herhangi bir sorumluluk taşımaz.
 • Fiyatlara dahil edilen seyahat sağlık sigortası 65 yaşa kadar olan kişiler için geçerli olup, daha üst yaşlardaki kişiler için ilave ücret gerekmektedir. 76 yaş ve üzeri kişiler için seyahat sağlık sigortası uygulaması bulunmamaktadır.
     
 • Turun kalkması için gerekli yolcu sayısına ulaşılamaması durumunda, Acentamız geziyi, tur kalkış tarihinden 7 gün öncesine kadar iptal veya tehir edebilir. Bu durum fesih sebebidir ve sözleşmenin feshi halinde tüketicinin tazminat hakkı doğmaz.
 • Programlarımız için tur başlangıç tarihi itibarıyle minimum 6 ay geçerliliği olan pasaport gerekmektedir.
 • Vietnam ve Kamboçya için vize gerekmekte olup, vize departmanımız ile iletişim kurmanızı rica ederiz.
 • Erken Rezervasyon Kampanyası’na denk gelen rezervasyonlarda, belirtilen indirim oranları, havalimanı vergileri hariç tutar üzerinden hesaplanır. Verilen indirim oranları sınırlı sayıda kontenjanda geçerli olup uçak bileti dahil paket alımlarında uygulanabilir. Millerle yada uçak biletsiz alınan tur paketlerinde erken rezervasyon indirimi uygulanmaz.

Gizemli Topraklar VIETNAM – KAMBOÇYA

kişi başı

Gizemli Topraklar VIETNAM – KAMBOÇYA Ho Chi Minh City (2) – Hanoi (1) – Halong Bay (1) – Siem Reap (3) Çinhindi Yarımadası’nın doğusunda yer alan iki ülke Vietnam ve Kamboçya… Uçsuz bucaksız pirinç tarlaları, sakin romantik gölleri, doğulu mabedleri ve Mekong ırmağının suları ile rüya manzaralara sahip bu topraklar, binlerce yıllık bir kültüre ve bu kültürün zengin ve görkemli tarihi kalıntılarına ev sahipliği yapıyor… 23 Mart – 31 Mart 2018 Türk Havayolları ile 9 gece / 10 gün Otellerimiz: Şehir 5* Oteller Ho Chi Minh City Le Meridien Hotel…

Gizemli Topraklar

VIETNAM – KAMBOÇYA

Ho Chi Minh City (2) – Hanoi (1) – Halong Bay (1) – Siem Reap (3)

Çinhindi Yarımadası’nın doğusunda yer alan iki ülke Vietnam ve Kamboçya… Uçsuz bucaksız pirinç tarlaları, sakin romantik gölleri, doğulu mabedleri ve Mekong ırmağının suları ile rüya manzaralara sahip bu topraklar, binlerce yıllık bir kültüre ve bu kültürün zengin ve görkemli tarihi kalıntılarına ev sahipliği yapıyor…

23 Mart – 31 Mart 2018

Türk Havayolları ile 9 gece / 10 gün

Otellerimiz:

Şehir 5* Oteller
Ho Chi Minh City Le Meridien Hotel vb.
Hanoi Apricot Hotel  vb.
Halong Bay Bhaya Classic Cruise vb.
Siem Reap Angkor Palace Resort vb.

 

 

Fiyatlarımız:

Fiyatlarımız 5* Oteller
İki Kişilik Odada Kişi Başı 2.397  USD
Tek kişilik oda farkı 847  USD
Üçüncü Kişi 2.397  USD
00 – 02 yaş çocuk 349  USD
02 – 11 yaş çocuk 2.297 USD

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek