Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

Son Haberler

    No posts were found.

0850 750 00 40

Top
İZMİR-URLA-ÇEŞME-ALAÇATI-KUŞADASI-PAMUKKALE-ISPARTA – Nevatur
fade
8310
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-8310,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
 

İZMİR-URLA-ÇEŞME-ALAÇATI-KUŞADASI-PAMUKKALE-ISPARTA

Nevatur / İZMİR-URLA-ÇEŞME-ALAÇATI-KUŞADASI-PAMUKKALE-ISPARTA
1

1. GÜN ADANA&URLA

Saat 19:00’da Uğur Mumcu Meydanında (İstasyon Meydanı) buluşmamızın ardından saat 19:30’da turumuza başlıyor ve İzmir-Urla’ya hareket ediyoruz.
2

2 . Gün URLA&ÇEŞME&ALAÇATI

Sabah saatlerinde Urla’ya varıp kahvaltımızı alıyoruz. Kahvaltı sonrasında ilk durağımız Karantina adası olacak. Sonrasında şehir merkezini geziyoruz. Ardından en gözde ve popüler tatil beldesi Çeşme’ye hareket ediyoruz. Osmanlı döneminde yaptırılmış olan Çeşme Kalesi ve müzesinin görülmesi, Çeşme şehir turu ve serbest zamanın ardından Sakız ağaçları, Arnavut kaldırımlı sokakları, taş evleri ile ünlü Alaçatı'ya hareket ediyoruz. Alaçatı pazarında alışveriş için serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saatte buluşuyoruz ve Çeşme’de bulunan 4* Babaylon otelimize geçiyoruz. Akşam yemeğimizin ardından dileyen misafirlerimizle Alaçatı’ya gidiyoruz. Akşamının da muhteşem olduğu Alaçatı’da serbest zaman veriyoruz. Otelimize dönüş ve dinlenme.
3

3. GÜN ŞİRRİNCE&EFES ANTİK KENTİ&KUŞADASI

Kahvaltı sonrası otelden ayrılıyoruz. İzmir’e hareket ediyoruz. Konak Meydanı’nda serbest zaman veriyoruz. Dileyenler Kordon’da deniz havasında yürüyüş yapabilir, dileyen misafirlerimiz ise Kemeraltı çarşısında alış veriş yapabilir. Ardından Şirince’ye hareket ediyoruz. Tarihi mimarisini korumayı başarmış eski bir Rum köyü olan Şirince’nin tarihi sokaklarında yapacağımız keyifli yürüyüş sırasında yöreye özgü çeşitli meyve şaraplarından, zeytinyağı ve yöresel ürünlerinden satın alabilirsiniz. Şirince’deki gezimizin bitiminde büyüleyici ve etkileyici tarihi yapılarıyla Antik dünyanın en önemli merkezlerinden biri olan Efes Antik Kenti, Efes Antik Tiyatrosu, Celsus Kütüphanesi gezilerimizi yapıp Kuşadası’na gidiyoruz. Konaklama yapacağımız Otele varıyoruz. Akşam yemeği sonrası Kuşadası Liman’a gidiyoruz ve serbest zaman. Dileyenler bu serbest zaman içerisinde sahilde yürüyüş yapabilir, barlar Sokağı’nda eğlenebilir. Rehberimizin belirleyeceği saatte toplanma ve tekrar otele hareket ve dinlenme..
4

4. GÜN DENİZLİ&PAMUKKALE

Otelden kahvaltı sonrası ayrılıp Denizli’ye hareket ediyoruz. Öğle saatlerinde varacağımız Denizli’de ilk olarak ekstra öğle yemeğimizi alıp tekstil ürünleri alışverişi için mola veriyoruz ardından Pamukkale’ye hareket ediyoruz. Eşsiz güzellikteki travertenleri görüp M.Ö.II yy da Bergama Krallarından II.Eumenes tarafından kurulan Hierapolis antik  Kenti kalıntıları’nı gezme imkanı bulacağız Dileyenler Roma döneminden kalma şifalı Hierapolis antik havuzu’nda yüzebilir. Ardından konaklama yapacağımız 5* Richmond Otelimize gidiyoruz. Akşam yemeği ve dinlenme…
5

5. GÜN ISPARTA&EĞİRDİR&YEŞİLADA

Sabah kahvaltımızı alıp otelden ayrılıyoruz. Çok eski bir tarihe sahip olan Isparta’ya gidiyoruz, Güller şehri Isparta’ya varış ve ilk olarak panoramik şehir turumuzu yapıyoruz. Alışveriş molamız sırasında gül ürünlerinden alabilirsiniz. Ardından Göller Yöresinin Renkler diyarı Eğirdir Gölünde bulunan dört tarafı su ile çevrili bir ada olan Yeşilada da ekstra öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz dileyenler ada etrafında yürüyüş yapabilir bu keyifli gezimizin ardından Konya-Ereğli- yol güzergahından Adana’ya hareket ediyoruz. Bir başka nevatur organizasyonunda buluşmak üzere.
6

ÜCRET ve ÖNEMLİ NOTLAR

ÜCRET DETAYLARI NAKİT,TEK ÇEKİM BONUS - AXESS& WORLD 5 TAKSİT QNB- PARAF-MAXİMUM 5 TAKSİT
İKİ VE ÜÇ KİŞİLİK ODADA KİŞİBAŞI 750.00 TL 790.00 TL
3 – 6 YAŞ ÇOCUK ( 2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA) 450.00 TL 470.00 TL
7 – 12 YAŞ ÇOCUK (2 YETİŞKİNLE AYNI ODADA) 590.00 TL 620.00 TL
TEK KİŞİLİK ODA 900.00 TL 950.00 TL
Önemli Not : Rehber kötü hava ve yol gibi olumsuz durumlarda programı yeniden düzenleme hakkına sahiptir.Oturma düzeni kayıt esaslı olup kayıt sırasına göre koltuk numarası verilecektir.
7

TUR TARİHLERİ

TUR TARİHLERİ : 19 -23 NİSAN 2018 ,                                        09 -13 MAYIS 2018,                                        19 - 23 EYLÜL 2018,                                        10 – 14 EKİM 2018

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.