Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

Son Haberler

    No posts were found.

0850 750 00 40

Top
Adana’dan Sun Express ile / AŞKIN İZİNDE LAVANTA TURU / 28- 30 TEMMUZ 2018 – Nevatur
fade
10381
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-10381,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
 

Adana’dan Sun Express ile / AŞKIN İZİNDE LAVANTA TURU / 28- 30 TEMMUZ 2018

Nevatur / Adana’dan Sun Express ile / AŞKIN İZİNDE LAVANTA TURU / 28- 30 TEMMUZ 2018
1

1. GÜN 28 TEMMUZ 2018 CUMARTESİ ORMANA KÖYÜ&ALTINBEŞİK MAĞARASI & EĞİRDİR

Sabah 07:00’ da Adana Havalimanında buluşma ve saat 08: 15’ te Sun Express Havayolunun XQ7631 sefer sayılı uçağımızla Antalya’ ya uçuyoruz 09:25’te varışımızın ardından bizleri karşılayan aracımızla ilk olarak 300’ e yakın tarihi düğme evleriyle nam salmış 300 yıllık Ormana Köyüne gidiyoruz. Rehberimizden bilgiler alıyoruz. Köyde sizleri çok güzel sürprizler bekliyor. Yöresel öğle yemeğimizi bu köyde alıyoruz ve Filipinlerdeki UNESCO dünya mirası listesindeki Puerto Princesa Yeraltı Nehri’ne benzerliğiyle dikkat çeken Türkiye’nin en büyük yeraltı gölü olan Altınbeşik Mağarasını ziyaret ediyoruz ve Eğirdir’ e gidiyoruz. Camgöbeği renginde olan ve bazı gün ve saatlerde değişik renklere büründüğü için halk arasında yedi renkli olarak anılan Eğirdir Gölü kenarında konaklama ve geceleme otelimizde.
2

2.GÜN 29 TEMMUZ 2018PAZAR EĞİRDİR & ISPARTA & LAVANTA TARLALARI& SALDA GÖLÜ

Sabah otelde aldığımız kahvaltının ardındanenfes kokulu lavanta tarlalarını görmek, hem kozmetik hem de gıdada ayrı bir endüstri haline gelen lavantaları toplamak için, Fransa’ nınProvence bölgesini aratmayan Isparta Keçiborlu ilçesine gidiyoruz. Mor lavanta tarlaları arasında gezinti yapıp lavanta kokusunu içimize çekiyor ve lavantaların sunduğu görsel şöleni hafızalarımıza ve fotoğraf makinelerimize kayıt ediyoruz. Yürüyüş boyunca görsel şölenin hiç bir karesini kaçırmak istemeyeceksiniz, bu yüzden yanınızda yedek hafıza kartı bulundurmanızı öneriyoruz. Gezimizin ardından köyde kahvaltı molası veriyoruz. Kahvaltı sonrası lavanta balı, lavanta yağı, lavanta çayı üretimi hakkında bilgi alıp bu ürünlerden satın alıyor ve köyü geziyoruz. Köy gezimizin ardından Salda Gölü'ne gidiyoruz. Türkiye'nin en berrak, en temiz ve en derin göllerinden olan ve sizlere Maldivler fotoğrafları veren muhteşem Salda Gölü'nde kısa gezinti yapıyoruz. Ardından Burdur'a hareket ediyoruz. Akşam yemeği ve konaklama Burdur'daki otelimizde.
3

3.GÜN 30 TEMMUZ 2018 PAZARTESİ BURDUR & SAGALASSOS ANTİK KENTİ

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından aşkların, ihtirasların ve imparatorların gözde şehri Sagalassos Antik Kenti'ne gidiyoruz. MS 161 – 180 yılları arasında Roma İmparatoru MarcusAurelius zamanında yapılmış olan Antoninler Çeşmesi'nin hala akan suyundan içme şansına sahip olacaksınız. Bu tarihi kent sizi kendisine hayran bırakacak ve tekrar tekrar görmek isteyeceksiniz. Ardından Kovada Gölünü görmek için yola çıkıyoruz ve benzersiz florası ile büyüleyen Kovada Gölünde kısa bir gezintinin ardındanZengin bitki örtüsü, yaban hayatı ve seyrine doyum olmayan doğal güzellikleri ile dikkat çeken ve tarihi Kral yolundan ve Aziz Paul, Perge’den Pisidia Antiokheia’ya giderken geçtiği Yazılıkaya kanyonundan yürüyerek turumuzu sonlandırıyoruz.Adana için dönüş yolculuğuna başlıyoruz Antalya Havalimanına varıyoruz ve saat 20: 00’ da Sun Express Havayolunun XQ7710 sefer sayılı uçağımızla Adana’ ya uçuyoruz ve Adana’ ya varışımızın ardından bir sonraki turumuzda görüşmek üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.
4

ÜCRET

2 kişilik odada kişi başı 1350 TL

Adana’dan Sun Express ile / AŞKIN İZİNDE LAVANTA TURU / 28- 30 TEMMUZ 2018

kişi başı

Adana’dan Sun Express ile

AŞKIN İZİNDE LAVANTA TURU
28- 30 TEMMUZ 2018

2 kişilik odada kişi başı 1350 TL

Adana’dan Sun Express ile

AŞKIN İZİNDE LAVANTA TURU

28- 30 TEMMUZ 2018

2 kişilik odada kişi başı 1350 TL

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.