Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

Son Haberler

    No posts were found.

0850 750 00 40

Top
ADANA’DAN SUNEXPRESS İLE PARİS &BENELUX – KURBAN BAYRAMI – 18-24 AĞUSTOS 2018 – Nevatur
fade
12034
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-12034,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
 

ADANA’DAN SUNEXPRESS İLE PARİS &BENELUX – KURBAN BAYRAMI – 18-24 AĞUSTOS 2018

Nevatur / ADANA’DAN SUNEXPRESS İLE PARİS &BENELUX – KURBAN BAYRAMI – 18-24 AĞUSTOS 2018
1

Normandiya Kıyıları ve PARİS & BENELUX

Hollanda, Belçika, Fransa, Lüksemburg, Almanya Amsterdam (2) - Lahey - Delf - Rotterdam- Marken - Volendam - Brüksel - Brugge - Paris (3)- Normandiya Kıyıları – Lüksemburg (1) - Reims - Schengen - Köln  TÜM TURLAR DAHİL
2

1. GÜN 18 Ağustos 2018 Cumartesi ADANA DÜSSELDORF AMSTERDAM

Adana Havalimanı Dış Hatlar terminalinde 01:00’de nevatur yetkilisi ile buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından Sunexpress Hava Yolları XG1380 sayılı uçuş ile 02:55’de Düsseldorf’a direkt uçuş. Yerel saat ile 06:10’da varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ile Amsterdam’a hareket. Kuzeyin Venedik’i olarak adlandırılan kanallar şehri Amsterdam’da kapsamlı bir şehir turumuz ve keyifli bir öğle yemeği için vaktimiz olacak. Panoramik Amsterdam şehir turumuzda; Yel Değirmeni, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Amstel Nehri, güzel Hollanda evleri görülecek yerler arasındadır. Şehir turu bitiminde otelimize transfer. Geceleme Amsterdam’da.
3

2. GÜN 19 Ağustos 2018 Pazar AMSTERDAM- MARKEN - VOLENDAM - BÜYÜK HOLLANDA

Sabah kahvaltısının ardından tam gün Hollanda’yı keşfe çıkıyoruz.  Bu aylarda Amsterdam’da günler oldukça uzun olacak, batmak bilmeyen güneşin keyfini süreceğiz. Önce herkesi hayrete düşüren müze mi? köy mü? olduğu anlaşılmayan eski bir adanın üzerine kurulu kıyı köyü Marken’i sonra aynı gölün karşı kıyısında bulunan ünlü balıkçı kasabası Volendam’ı keşfediyoruz. Volendam’da alışveriş imkanı bulacağimiz gibi makul fiyatlara balık yeme imkanımız da var. Öğleden sonra sırada Hollanda’nın belli başlı kentleri var; Mesela Delf, Delf Mavisi ünlü çinileri ve Avrupa’nın en iyi teknik okullarından biri olarak kabul edilen üniversitesi ile tanınan Delf kentinin çok ama çok hoş bir eski kent merkezi de var. Sonrasında Lahey, (Den Haag) Hollanda’nın gerçek başkenti. Son olarak da  Avrupa’nın en büyük limanına ev sahipliği yapan Rotterdam ile gezimize devam ediyoruz. Erasmus Köprüsü,dünyanın en garip elli binasından biri sayılan 1982’de yapılmış kübik evler ‘Cubic Houses’, Hollanda’nın en popüler sahili;Scheveningen görülmektedir.  Geceleme Amsterdam’da.Bugün gördüğümüz yerlerin; belki de yıllar sonra en çok aklınızda kalan yerlerden biri olacağından eminiz. Otelimize dönüş, geceleme otelimizde.
4

3. GÜN 20 Ağustos 2018 Pazartesi AMSTERDAM BRÜKSEL BRUGGE PARİS

Sabah kahvaltısının ardından Belçika’nın ve Avrupa’nın başkenti, NATO Karargahı’na evsahipliği yapan Brüksel’e hareket ediyoruz. (200 km) Brüksel şehir turumuzda; Kraliyet Sarayı, Çin-Japon evleri, Grand Place, Magna Capice, Borsa Binası, Atomium ve Heysel Stadyumu görülecektir. Ayrıca; kentin ünlü pasajları ve muhteşem meydanı ile süslü tarihi merkezini keşfetme imkanı bulacağız. Ardından Brugge’a geçiyoruz (90 km) Brugge hiç şüphesiz Belçika’nın en görülmeye değer ve en şirin yeri. Romantizmi ile Avrupalı aşıkların bir numaralı haftasonu destinasyonu olan Brugg’da Brugge Kulesi, Belediye Binası, Kanalları ve birbirinden güzel kiliselerini geziyor ve adeta açık hava müzesi güzel Brugge’dan Paris’e hareket ediyoruz. (300 km) Geceleme Paris’te.  
5

4. GÜN 21 Ağustos 2018 Salı PARİS – RESSAMLAR TEPESİ – EYFEL KULESİ – SEN NEHRİ

Sabah kahvaltısının ardından Paris’i keşfe çıkıyoruz; Gerek Eyfel Kulesi’nin 2.katına çıkarak gerekse Ressamlar Tepesi (Montmartre)den Paris’in tamamını seyretmeye doyamayacaksınız. Seine Nehri turumuz bize Paris’i bir de nehir üzerinden keşfetme imkanı sunacak,. En güzel fotoğraflarımızı belki de bu teke turunda çekeceğiz. Öğle yemeği molamızı Paris’in en işlek noktası Latin Mahallesinde vereceğiz. Notre Dame Katedralini, Opera Binasını, Champs Elysees’yi ve daha bir çok yeri kendisi de Paris’te yaşayan rehberimizin ayrıcalıklı sunumuyla tanıyacağız. Ayrıca turumuzda ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Concord Meydanı, Bourbon Sarayı (Adliye Binası), Rivoli Caddesi, Louvre Müzesi, Zafer Takı ve Yıldız Meydanı, Askeri Akademi, Invalides Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasında. Otelimize transfer. Aynı günün akşamında dileyen misafirlerimiz nevatur’un ekstra olarak düzenleyeceği Avrupa’nın en iyilerinden olan Paris’in ünlü gece kulübü LİDO SHOW’u en iyi masalardan izleme şansına sahip olacaklarGeceleme Paris’te
6

5. GÜN 22 Ağustos 2018 Çarşamba PARİS – NORMANDİYA KIYILARI

Otelde sabah kahvaltımızı alıyoruz. Aylaradan Haziran ve gün bitmek bilmiyor. Paris’te ve Normandiya’da Güneşin gece 10’dan sonra battığı, havanın ancak gece 11’e doğru karardığı günleri yaşıyor olacağız. Normandiya Turu yapmanın en güzel zamanı. Sabah kahvaltımızın ardından ilk istikamet empresyonist ressamlara esin kaynağı olmuş Seine Nehri’nin denize kavuştuğu yere kurulmuş Balıkçı Kasabası Honfleur. Honfleur’un havasına bayılacaksınız. Pazarı, ahşap kilisesi, kuçük küçük sanat galerileri ve balık lokantaları. Hemen yakınındaki Balıkçı pazarı ile ünlü Trouville Kasabası ve ardından Paris jet sosyetesinin haftasonları uğrak yeri olan Casinosu ve Film Festivalleri ile ünlü Deauville Kasabası. Uçsuz bucaksız kıyılar biz Akdenizlilerin alışık olmadığı ölçüde uzun ve gel-gitleri izlemeye müsait kumsallar. Normadiya da gezinin en beğeni alan yerlerinden biri olmaya aday. Paris’e dönüş. Bu gününü Disneyland’da geçirmek isteyen misafirlerimiz için ayrıca ekstra organizasyon yapılabilecektir. Geceleme Paris’te.
7

6. GÜN 23 Ağustos 2018 Perşembe PARİS –REIMS – SCHENGEN - LÜXEMBURG

Sabah kahvaltisinin ardindan valizlerimizle beraber otelimizden ayriliyoruz. Bugun programda biraz alis veris imkani var. Kentin 30 km disindaki Paris’in en buyuk Outlet Merkezinde mola vererek basliyoruz gune. Sonrasinda Sampanyalariyla unlu adi da zaten Sampanya Bolgesi olan bolgenin en buyuk kenti Reims’de ogle yemegi molasi ve arzu edenler ile sampanya tatma imkani. Gun sonuna dogru Luksemburg’a ulasmis olacagiz. Otelimize gelmeden evvel Schengen Köyünü gezecegiz. Konaklama Luksemburg’da.
8

7. GÜN 24 Ağustos 2018 Cuma LÜKSEMBURG - KÖLN

Sabah kahvaltısının ardından Köln’e hareket. Sırada Almanya’nin en çok turist çeken şehri Köln var. Köln’de belki de kendimizi evimizde hissedecegiz. Turk restorantlari, Türk bankalari hatta Türkçe reklamlar sıkça gözümüze çarpacak. Köln için molamızı meşhur Dom Katedrali’nin hemen yaninda tren garı yakınlarında veriyoruz. Bu sayede kentin hem en canlı sokaklarıda gezinme imkanı bulacak hem de Avrupa’nın en büyüklerinden biri olan Dom Katedrali’ni gezecegiz. Ren Nehri manzaraları da bu turda fotograflayacagımız belki de son manzaralar olacak. Turumuzun ardından Düsseldorf havalimanına hareket. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından Sunexpress Hava Yolları XQ 1381 sefer sayılı uçağı ile saat 21:00’de Adana’ya direkt uçuş.
9

8.GÜN 25 Ağustos Cumartesi ADANA

Yerel saat ile 01:55’de Adana Havalimanına varış. Bir başka nevatur gezisinde buluşmak üzere…
10

ÜCRET

Ü C R E T : Nakit KK Tek Ödeme 6 TAKSİT 9 TAKSİT
İki-Üç Kişilik Odada Kişi Başı : 945 € 975 € 175 € x 6 120 € x 9
3-12 Yaş Çocuk : 899 € 925 € 165 € x 6 115 € x 9
Tek Kişilik Oda Farkı : 290 € 298 €   53 € x 6 37 € x 9
11

ÜCRETE DAHİL HİZMETLERİMİZ

► Sunexpress Hava Yolları ile Adana/Düsseldorf/Adana arası direkt uçuşlar ► Uçakta 20 kg’a kadar bagaj taşıma bedeli ► Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri bedeli ► Havalimanı/Otel/Havalimanı transferleri ► 6 Gece 3*/4* otellerde konaklama ► 6 sabah kahvaltısı ► Düsseldorf/Amsterdam/Brüksel/Paris/Lüksemburg/Köln/Düsseldorf arası otobüs ile transferler ► Zorunlu mali mesuliyet sigortası ► Yurt Dışı Çıkış Harcı ► Gezi boyunca Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmeti AYRICA; ► Amsterdam Şehir Turu ► Marken Köyü Turu ► Volendam Balıkçı Kasabası Turu ► Büyük Hollanda Turu ► Brugge Turu ► Brüksel Şehir Turu ► Paris Şehir Turu ►Seine Nehri’ne Tekne Turu (bilet dahil) ► Eyfel Kulesi Turu (2.kata çıkış bileti dahil) ► NORMANDİYA KIYILARI TURU ► Montmartre Ressamlar Tepesi Turu ► Sacra Coeur Kilisesi ► Funiküler ile Ressamlar Tepesine ulaşım ► Latin Mahallesi ve Notre Damme Katedrali ► Paris Outlet Turu ► Reims Turu ► Schengen Köyü Turu ► Lüksemburg Şehir Turu ► Köln Şehir Turu GEZİ ÜCRETİNE DAHİLDİR
12

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

► Vize ücreti ve takip giderleri (140 €)  ► Talep edildiği taktirde ekstra geziler (Lido Show 125 €) (Disneyland Çift Park 125 € / 2-11 yaş 115 €)  ( ► Müze ve örenyeri girişleri ► Öğle, akşam yemekleri ► Seyahat Sağlık Sigortası  (65 yaşa kadar 20 €, 65 yaş sonrası sürpirim uygulanmakatadır.)  
13

NOTLAR

► Kesin rezervasyonlarınız için kişi başı % 50 ön ödemenin acentamıza veya nevatur banka hesaplarına yatırılması ve sözleşme yapılması gerekmektedir. Bakiye ödemelerinizin gezi tarihinden 30 gün önce tamamlanması gerekmektedir. ► Panoramik Şehir turları; şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 1-2 saat süreli turlardır. Müze girişlerini içermez. ► Gezi kayıtlarımızda her yolcunun geçerli pasaport fotokopisi veya kimliği gerekmektedir. ► 3 kişilik odalarda 3. yatak uygulaması olmayıp 3. yatak standart yataklardan küçüktür. ► Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan çocuklar için geçerlidir. ► nevatur gerekli durumlarda içerik aynı kalmak şartıyla program günlerinde değişiklik yapabilir. ► Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan nevatur sorumlu değildir. ► nevatur havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, uçuş saatlerinin hareket tarihinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. ► Vergilerde olabilecek değişiklikler ve ulaşım fiyatlarında meydana gelebilecek artışlar fiyatlara yansıtılacaktır. ► SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ Katılımcının tur iptalinde:Ölüm, kaza, hastalık, yangın, ve benzeri durumlarda turunu iptal eden katılımcı sigorta teminatından faydalanmaktadır. Katılımcının isteğine bağlı olarak yapılmaktadır.
14

VİZE

► Gezimiz için Fransa Schengen Vizesi gerekmektedir. Yeşil pasaport sahibi yolcularımız için vize uygulaması yoktur. ► Geçerli Schengen vizesi olanlar için vize gerekmemektedir. ► Vize için gerekli belgeler listesini acentamızdan temin edebilirsiniz. Bu gezi için 15 Mayıs 2018’den itibaren vize başvurusu yapılabililmektedir. ► Vize alabilmemiz için; Pasaportunuz, eksiksiz vize evraklarınız ve Vize ücretini acentamıza teslim ediniz. ► Normal ve Yeşil Pasaportların GEZİ DÖNÜŞ TARİHİNDEN İTİBAREN EN AZ 6 (ALTI) AY geçerli süresi olması gereklidir. ► Vize, seyahat başlangıcından önce Fransa konsolosluğundan alınmaktadır. Fransa konsolosluğu Ankara’ya görüşmeye çağırarak vize başvurularını kabul etmektedir. Konsolosluğa gidecek kişilerin randevuları acentamız tarafından alınmaktadır. Bu konularda acentamız görevlisi sizlere yardımcı olacaktır. Konsolosluk gerek gördüğünde ilave evrak talebinde bulunabilir. Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.

ADANA’DAN SUNEXPRESS İLE PARİS &BENELUX – KURBAN BAYRAMI – 18-24 AĞUSTOS 2018

kişi başı

SUN EXPRESS ile Adana’dan Direkt Uçuş

Normandiya Kıyıları ve  PARİS & BENELUX

Hollanda, Belçika, Fransa, Lüksemburg, Almanya

18-24 AĞUSTOS 2018 ( KURBAN BAYRAMI)

 TÜM TURLAR DAHİL

SUN EXPRESS ile Adana’dan Direkt Uçuş

Normandiya Kıyıları ve  PARİS & BENELUX

Hollanda, Belçika, Fransa, Lüksemburg, Almanya

18-24 AĞUSTOS 2018 ( KURBAN BAYRAMI)

 

Ü C R E T : Nakit KK Tek Ödeme 6 TAKSİT 9 TAKSİT
İki-Üç Kişilik Odada Kişi Başı : 945 € 975 € 175 € x 6 120 € x 9
3-12 Yaş Çocuk : 899 € 925 € 165 € x 6 115 € x 9
Tek Kişilik Oda Farkı : 290 € 298 €   53 € x 6 37 € x 9

 

AYRICA;

► Amsterdam Şehir Turu

► Marken Köyü Turu

► Volendam Balıkçı Kasabası Turu

► Büyük Hollanda Turu

► Brugge Turu

► Brüksel Şehir Turu

► Paris Şehir Turu

►Seine Nehri’ne Tekne Turu (bilet dahil)

► Eyfel Kulesi Turu (2.kata çıkış bileti dahil)

NORMANDİYA KIYILARI TURU

► Montmartre Ressamlar Tepesi Turu

► Sacra Coeur Kilisesi

► Funiküler ile Ressamlar Tepesine ulaşım

► Latin Mahallesi ve Notre Damme Katedrali

► Paris Outlet Turu

► Reims Turu

► Schengen Köyü Turu

► Lüksemburg Şehir Turu

► Köln Şehir Turu

GEZİ ÜCRETİNE DAHİLDİR

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.