Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
ŞEKER BAYRAMI /PARİS & BENELÜKS – Nevatur
fade
12702
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-12702,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
 
Nevatur / ŞEKER BAYRAMI /PARİS & BENELÜKS
1

 
1. GÜN  02 HAZİRAN 2019 PAZAR DÜSSELDORF – GIETHOORN – VOLENDAM-AMSTERDAM
Adana Havalimanı Dış Hatlar terminalinde 02:00’de NEVATUR yetkilisi ile buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından Sunexpress Hava Yolları XG1380 sayılı uçuş ile 03:55’de Düsseldorf’a direkt uçuş. Yerel saat ile 06:10’da varış. Havalimanında bizleri bekleyen özel otobüsümüz ve rehberimiz ile ilk önce MASAL KÖY GIETHOORN’a hareket. Giethoorn; Hobbit Köy olarak da bilinen ve motorlu hiçbir aracın olmadığı ve ‘Huzurun diğer adı’ diye adlandırılan çok güzel bir köy. Giethoorn gezimizin ardından yine muhteşem bir Hollanda Balıkçı köyü olan VOLENDAM’a gidiyoruz. Buradaki gezimizin ardından Amsterdam’a hareket. Kuzeyin Venedik’i olarak adlandırılan kanallar şehri Amsterdam’a varışımızda Panoramik Amsterdam şehir turu. Turumuzda; Yel Değirmeni, Dam Meydanı, Kraliyet Sarayı, Amstel Nehri, güzel Hollanda evleri görülecek yerler arasındadır. Bugün gördüğümüz yerlerin; belki de yıllar sonra en çok aklınızda kalan yerlerden biri olacağından eminiz. Şehir turu bitiminde otelimize transfer. Geceleme Amsterdam’da.  
2. GÜN  03 HAZİRAN 2019 PAZARTESİ AMSTERDAM- BÜYÜK HOLLANDA-BRUGGE - BRÜKSEL
Sabah kahvaltısının ardından Hollanda’nın görmediğimiz yerlerini de keşfe çıkıyor ve ardından Belçika’ya doğru yol alıyoruz.  Hollanda’nın belli başlı kentleri; Delf, Delf Mavisi ünlü çinileri ve Avrupa’nın en iyi teknik okullarından biri olarak kabul edilen üniversitesi ile tanınan Delf kentinin çok ama çok hoş bir eski kent merkezi de var. Sonrasında Lahey, (Den Haag) Hollanda’nın gerçek başkenti. Son olarak da  Avrupa’nın en büyük limanına ev sahipliği yapan Rotterdam ile gezimize devam ediyoruz. Erasmus Köprüsü,dünyanın en garip elli binasından biri sayılan 1982’de yapılmış kübik evleri gezdikten sonra Bruggge’a doğru yola koyuluyoruz. Brugge hiç şüphesiz Belçika’nın en görülmeye değer ve en şirin yeri. Romantizmi ile Avrupalı aşıkların bir numaralı haftasonu destinasyonu olan Brugg’da Brugge Kulesi, Belediye Binası, Kanalları ve birbirinden güzel kiliselerini geziyor ve adeta açık hava müzesi güzel kentten Brüksel’e geçiyoruz. Geceleme otelimizde.  
3. GÜN  04 HAZİRAN 2019 SALI BRÜKSEL - PARİS
Sabah kahvaltısının ardından Belçika’nın ve Avrupa’nın başkenti, NATO Karargahı’na evsahipliği yapan Brüksel’de şehir turumuza başlıyoruz; Kraliyet Sarayı, Çin-Japon evleri, Grand Place, Magna Capice, Borsa Binası, Atomium ve Heysel Stadyumu görülecektir. Ayrıca; kentin ünlü pasajları ve muhteşem meydanı ile süslü tarihi merkezini keşfetme imkanı bulacağız. Ardından Paris’e hareket ediyoruz. Geceleme Paris’te.  
4. GÜN  05 HAZİRAN 2019 ÇARŞAMBA PARİS – RESSAMLAR TEPESİ – EYFEL KULESİ – SEN NEHRİ
Sabah kahvaltısının ardından Paris’i keşfe çıkıyoruz; Gerek Eyfel Kulesi’ni görerek, gerekse Ressamlar Tepesi (Montmartre)den Paris’in tamamını seyretmeye doyamayacaksınız. Seine Nehri turumuz bize Paris’i bir de nehir üzerinden keşfetme imkanı sunacak,. En güzel fotoğraflarımızı belki de bu teke turunda çekeceğiz. Öğle yemeği molamızı Paris’in en işlek noktası Latin Mahallesinde vereceğiz. Notre Dame Katedralini, Opera Binasını, Champs Elysees’yi ve daha bir çok yeri kendisi de Paris’te yaşayan rehberimizin ayrıcalıklı sunumuyla tanıyacağız. Ayrıca turumuzda ünlü alışveriş caddesi Champs Elysees, Concord Meydanı, Bourbon Sarayı (Adliye Binası), Rivoli Caddesi, Louvre Müzesi, Zafer Takı ve Yıldız Meydanı, Askeri Akademi, Invalides Napolyon’un mezarı görülecek yerler arasında. Otelimize transfer. Aynı günün akşamında dileyen misafirlerimiz Nevatur’un ekstra olarak düzenleyeceği Avrupa’nın en iyilerinden olan Paris’in ünlü gece kulübü LİDO SHOW’u en iyi masalardan izleme şansına sahip olacaklar. Geceleme Paris’te  
5. GÜN  06 HAZİRAN 2019 PERŞEMBE PARİS – (DİSNEYLAND)
Otelde sabah kahvaltımızın ardından dilediğinizce geçirmeniz için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz Nevatur’un ekstra olarak düzenleyeceği Çift Park girişli Disneyland Turu’na katılabilirler. Bir hayal diyarına yolculuk diyebileceğimiz ve 7’den 77’ye herkesin mutlu olduğu bu rüyanın içinde olmanızı tavsiye ederiz.  Geceleme Paris’te.
6. GÜN  07 HAZİRAN 2019 CUMA PARİS –REIMS – SCHENGEN - LÜXEMBURG
Sabah kahvaltisinin ardindan valizlerimizle beraber otelimizden ayriliyoruz. 30 km disindaki Paris’in en buyuk Outlet Merkezinde mola vererek basliyoruz gune. Sampanyalariyla unlu adi da zaten Sampanya Bolgesi olan bolgenin en buyuk kenti Reims’de ogle yemegi molasi ve arzu edenler ile sampanya tatma imkani. Gun sonuna dogru Luksemburg’a ulasmis olacagiz. Otelimize gelmeden evvel Schengen Köyünü gezecegiz. Konaklama Luksemburg’da.
7. GÜN  08 HAZİRAN 2019 CUMARTESİ LÜKSEMBURG - KÖLN
Sabah kahvaltısının ardından Köln’e hareket. Sırada Almanya’nin en çok turist çeken şehri Köln var. Köln’de belki de kendimizi evimizde hissedecegiz. Turk restorantlari, Türk bankalari hatta Türkçe reklamlar sıkça gözümüze çarpacak. Köln için molamızı meşhur Dom Katedrali’nin hemen yaninda tren garı yakınlarında veriyoruz. Bu sayede kentin hem en canlı sokaklarıda gezinme imkanı bulacak hem de Avrupa’nın en büyüklerinden biri olan Dom Katedrali’ni gezecegiz. Ren Nehri manzaraları da bu turda fotograflayacagımız belki de son manzaralar olacak. Turumuzun ardından Düsseldorf havalimanına hareket. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından Sunexpress Hava Yolları XQ 1381 sefer sayılı uçağı ile saat 21:00’de Adana’ya direkt uçuş.  
8.GÜN   09 HAZİRAN 2019 PAZAR                         ADANA
Yerel saat ile 01:55’de Adana Havalimanına varış. Bir başka nevatur gezisinde buluşmak üzere…
 
Gezi Ücreti Nakit
İki-Üç Kişilik Odada Kişi Başı 975 €
3-12 Yaş Çocuk 895 €
Tek Kişilik Oda Farkı 325 €
      AYRICA: ► MASAL KÖY GIETHOORN TURU ► Amsterdam Şehir Turu ► Volendam Balıkçı Kasabası Turu ► Büyük Hollanda Turu ► Brugge Turu ► Brüksel Şehir Turu ► Paris Şehir Turu ► Seine Nehri’ne Tekne Turu (bilet dahil) GEZİ ÜCRETİNE DAHİLDİR     ► Montmartre Ressamlar Tepesi Turu ► Sacra Coeur Kilisesi ► Funiküler ile Ressamlar Tepesine ulaşım ► Latin Mahallesi ve Notre Damme Katedrali ► Paris Outlet Turu ► Reims Turu ► Schengen Köyü Turu ► Lüksemburg Şehir Turu ► Köln Şehir Turu       ÜCRETE DAHİL HİZMETLERİMİZ ► Sunexpress Hava Yolları ile Adana/Düsseldorf/Adana arası direkt uçuşlar ► Uçakta 20 kg’a kadar bagaj taşıma bedeli ► Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri bedeli ► Havalimanı/Otel/Havalimanı transferleri ► 6 Gece 3*/4* otellerde konaklama ► 6 sabah kahvaltısı ► Düsseldorf/Amsterdam/Brüksel/Paris/Lüksemburg/Köln/Düsseldorf arası otobüs ile transferler ► Zorunlu mali mesuliyet sigortası ► Yurt Dışı Çıkış Harcı ► Gezi boyunca Profesyonel Türkçe Rehberlik hizmeti   ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER ► Vize ücreti ve takip giderleri (140 €) ► Talep edildiği taktirde ekstra geziler; Lido Show 125 €, Disneyland Çift Park 125 € / 2-11 yaş 115 € ► Müze ve örenyeri girişleri ► Öğle, akşam yemekleri ► Seyahat Sigortası (Sizin ve 1.derecede yakınlarınız ile ilgili sağlık sorunlarında ve/veya bazı durumlarda iptalleri de kapsamaktadır) 65 yaşa kadar 20 €, 65 yaş sonrası için acentamızdan fiyat öğrenebilirsiniz.                                                 NOTLAR
TAKSİT İMKANI
► Kesin rezervasyonlarınız için kişi başı % 50 ön ödemenin acentamıza veya nevatur banka hesaplarına yatırılması ve sözleşme yapılması gerekmektedir. Bakiye ödemelerinizin gezi tarihinden 30 gün önce tamamlanması gerekmektedir. ► Panoramik Şehir turları; şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 1-2 saat süreli turlardır. Müze girişlerini içermez. ► Gezi kayıtlarımızda her yolcunun geçerli pasaport fotokopisi veya kimliği gerekmektedir. ► 3 kişilik odalarda 3. yatak uygulaması olmayıp 3. yatak standart yataklardan küçüktür. ► Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan 11 yaş altındaki çocuklar için geçerlidir. ► nevatur gerekli durumlarda içerik aynı kalmak şartıyla program günlerinde değişiklik yapabilir. ► Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan nevatur sorumlu değildir. Lütfen geziye kıymetli eşya getirmeyiniz.  Sigorta kapsamında değildir. ► nevatur havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, uçuş saatlerinin hareket tarihinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. ► Vergilerde olabilecek değişiklikler ve ulaşım fiyatlarında meydana gelebilecek artışlar fiyatlara yansıtılacaktır. ► SEYAHAT GÜVENCE PAKETİ (Vize reddi ile karşılaşan misafirlerin veya hastalık sorunu nedeni ile tura katılması mümkün olmayacak misafirlere tur bedeli kadar ödeme yapılmasını sağlamaktadır.( Seyahat iptali nedeniyle tazminat başvurularında uygulanacak sigortalı katılım payı (muafiyet) vize ile ilgili iptallerde % 25, diğer hallerde %18 oranındadır.Teminat detayları sigorta şartnamesinde yer almaktadır.. Bununla birlikte bagaj kaybından, hasarına, hırsızlıktan, ferdi kaza teminatına kadar birçok ek teminatı barındırmaktadır.) İptal teminatında tur bedeli kişi başı 3000 euro ile sınırlıdır VİZE ► Gezimiz için Fransa Schengen Vizesi gerekmektedir. Yeşil pasaport sahibi yolcularımız için vize uygulaması yoktur. ► Geçerli Schengen vizesi olanlar için vize gerekmemektedir. ► Vize için gerekli belgeler listesini acentamızdan temin edebilirsiniz. ► Vize alabilmemiz için; Pasaportunuz, eksiksiz vize evraklarınız ve Vize ücretini acentamıza teslim ediniz. Acentalar vize taahhüdü veremez ancak talep ettiğiniz taktirde ancak aracılık edebilir. ► Normal ve Yeşil Pasaportların GEZİ DÖNÜŞ TARİHİNDEN İTİBAREN EN AZ 6 (ALTI) AY geçerli süresi olması gereklidir. ► Vize, seyahat başlangıcından önce Fransa konsolosluğundan alınmaktadır. Fransa konsolosluğu Ankara’ya görüşmeye çağırarak vize başvurularını kabul etmektedir. Konsolosluğa gidecek kişilerin randevuları acentamız tarafından alınmaktadır. Bu konularda acentamız görevlisi sizlere yardımcı olacaktır. Konsolosluk gerek gördüğünde ilave evrak talebinde bulunabilir. Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.  

ŞEKER BAYRAMI /PARİS & BENELÜKS

'den itibaren

kişi başı

02-08 HAZİRAN 2019 RAMAZAN BAYRAMI //TÜM TURLAR DAHİL

SUN EXPRESS Havayolu ile

 

Adana’dan Direkt Uçuş

Disneyland ve

PARİS & BENELUX

 

Hollanda, Belçika, Fransa, Lüksemburg, Almanya

Masal gibi bir köy

Giethoorn

02-08 HAZİRAN 2019   RAMAZAN BAYRAMI

 

TÜM TURLAR DAHİL

Amsterdam (2) – Lahey – Delf – Rotterdam- Marken – Volendam – Brüksel – Brugge – Paris (3)- (Disneyland) – Lüksemburg (1) – Reims – Schengen – Köln

(Tek kişilik odalarda 25 € indirim)

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.