Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

Son Haberler

0850 750 00 40

Top
SÖMESTRE BÜYÜLÜ LAPONYA – Nevatur
fade
7351
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-7351,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-top-bar-dark,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,mkdf-title-with-subtitle,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
 

SÖMESTRE BÜYÜLÜ LAPONYA

SÖMESTRDE BÜYÜLÜ LAPONYA
Nevatur / SÖMESTRE BÜYÜLÜ LAPONYA
1

1.GÜN İSTANBUL- ROVANIEMI

Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde havayolu kontuarı önünde 07:00 'da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Freebird Havayolları'nın FHY 831 sayılı özel seferi ile saat 10:00'da Rovaniemi'ye hareket. Yerel saat ile saat 13:10'da Rovaniemi'ye varış. Varışımıza istinaden bizi bekleyen özel aracımız ile Noel Baba (Santa Claus) Köyü turumuza başlıyoruz. 2008 yılından beri seyahat severlerin mutlaka seyahat edilmesi gereken yerler listesinde ilk 10’da yer alan Santa Clause Köyü’nde, Noel Baba ile tanışarak onunla fotoğraf çektirme ve Noel Baba’nın posta ofisinden sevdiklerinize kartpostal gönderme sansına sahip olacaksınız. Aynı zamanda alışveriş için oldukça geniş ve çeşitli mağazalarda serbest zamanınızda birbirinden özel ve farklı hediyeler ile sevdiklerinizi mutlu etme fırsatı yakalayacaksınız. Serbest zamanın ardından otelimize hareket ediyoruz. Otelimizde kısa bir dinlenmenin ardından dileyen misafirlerimiz rehberlerimizin ekstra olarak düzenleyeceği yer yüzünden izlenebilecek en büyük doğa olayı olan  Kuzey Işıkları ‘’Aurora Borealis’’’nı izleme turuna katılabilirler. Bu eşsiz tecrübenin ardından otelimize transfer oluyoruz. Geceleme Rovaniemi’deki otelimizde.
2

2.GÜN ROVANIEMI

Otelimizde alacağımız kahvaltının ardından dileyen misafirlerimiz rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Ren Geyiği & Husky Safari turumuza katılabilirler. Turumuz Ren Geyiği çiftliğine transferimiz ile başlıyor. Bu turda Ren Geyiği çiftliğinde yaklaşık 30 dakikalık Ren Geyiği kızak sürüş deneyimi yaşıyoruz ve “Ren Geyiği Sürüş Sertifikası” alıyoruz, ardından Kuzey Kutup dairesi ve yaşamları hakkında bilgiler aldıktan sonra “Kuzey Kutup Geçiş Sertifikası” da alacaksınız. Turumuzun devamında Husky çiftliğine transfer olarak sevimli soğuk mevsimin hayvanlarıyla zaman geçiriyor, kendi takımımızdaki Husky köpeklerinin nasıl yönlendirileceğini öğreniyor ve Husky kızaklarının sürüşünün tadını çıkarıyoruz. Bu keyifli günü öğle yemeğini alacağımız restoranımızda tamamlayarak otelimize hareket ediyoruz. Geceleme Rovaniemi’deki otelimizde.
3

3.GÜN ROVANIEMI

Sabah kahvaltısının ardından akşam yemeğimize kadar serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz rehberimizin öğleden önce ekstra olarak düzenleyeceği her yıl yaz mevsiminde eriyen ve kışın tekrar inşa edilen buz heykellerden büyüleneceğiniz, Buz Otel, Buz Kilise gibi yerleri içinde bulunduran her yıl yüzbinlerce kişinin ziyaret ettiği Snow Castle turuna katılabilirler.. Dileyen misafirlerimiz öğleden sonra yine rehberimizin ekstra olarak düzenleyeceği Kar Safarisi turuna katılabilirler. Kar safari turumuz, Lapland’e özel kar motorları (snowmobiller) üzerinde 2 saat sürecek donmuş göllerin üzerinde, ormanların arasında sürüş deneyimi imkanı bulacaksınız. Geceleme Rovaniemi’deki otelimizde.
4

4.GÜN ROVANIEMI- İSTANBUL

Sabah kahvaltımızın ardından, odaların boşaltılması ve İstanbul uçuşumuz için havalimanına hareket ediyoruz. Freebird Havayollarının FHY382 özel seferi ile saat 13:00'de İstanbul'a hareket ediyoruz. 18:10'da İstanbul'a varış ve turumuzun sonu.

SÖMESTRE BÜYÜLÜ LAPONYA

799 € / 3235.39₺'den itibaren

kişi başı

Sömestrde büyülü Laponya ve Kuzey ışıkları

3 gece 799€


 

 

Freebird Havayolları Özel Seferi 3 Gece 21/01/2018-24/01/2018

 • Başlangıç Tarihi
  10:00
 • Dahil olan hizmetler
  Havalimanı/Otel/Havalimanı transferleri
  Uçakta 20 Kg kadar bagaj taşıma bedeli
  Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri bedeli
  Uçak Biletleri
  Vergiler
  Otel Konaklama
  Rehber
  Hava Alanı Transferi
  Kahvaltı
 • Dahil olmayan hizmetler
  Giriş Ücretleri

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

 • Programlarda belirtilmeyen öğle ve akşam yemekleri
 • Programa dahil olan yemeklerdeki içecekler
 • Programda dahil olduğu açıkca belirtilmemiş her türlü hizmet
 • Ekstra turlar
 • Vize ücreti
 • Müze ve ören yerleri giriş ücretleri
 • Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları
 • Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz)
 • Uçaklardaki fazla bagaj ücretleri

KUZEY IŞIKLARI TURU 60 EUR
Yeryüzündeki en büyük doğa olaylarından biri kabul edilen "Aurora Borealis" Kuzey Işıkları'nı izlemek için rehberimiz eşliğinde özel aracımız ile en iyi izlenebilecek noktalardan birine hareket ediyoruz. Bu muhteşem tecrübeyi yaşadıktan sonra otelimize geri dönüyoruz. Dahil olan hizmetler: Rehberlik + Ulaşım
REN GEYİĞİ & HUSKY SAFARI TURU 220 EUR (00-12 YAŞ 190 EUR)
Öncelikle rehberimiz eşliğinde Ren Geyiği çiftliğine varıyoruz. Ardından yaklaşık 30 dakikalık Ren Geyiği kızağı sürüş deneyimi yaşıyoruz. Ardından Kuzey Kutup Dairesi ve yaşamları hakkında kısa bir bilgi aldıktan sonra Husky Çiftliğine doğru yola çıkıyoruz. Bu sevimli soğuk mevsim hayvanları ile zaman geçiriyor, kendi takımımızdaki Husky köpeklerini nasıl yönlendireceğimizi öğreniyor ve Husky kızaklarının sürüşünün tadını çıkarıyoruz. Bu keyifli günü alacağımız öğle yemeği ile tamamlıyor ve otelimize geri dönüyoruz. Dahil olan hizmetler: Ulaşım + Rehberlik + Öğle Yemeği
SNOW CASTLE TURU 60 EUR (00-12 YAŞ 50 EUR)
Her yıl yaz mevsiminde eriyen ve kışın tekrar inşa edilen buz heykellerden büyüleneceğiniz, Buz Otel, Buz Kilise gibi yerleri içinde bulunduran Snow Castle, yüzbinlerce kişi tarafından ziyaret edilmektedir. Bu farklı deneyimi yaşadıktan sonra serbest zaman. Dahil olan hizmetler: Ulaşım + Rehberlik
KAR SAFARİSİ (SNOWMOBIL) TURU 120 EUR (04-15 YAŞ 75 EUR)
Kar Safari turumuz, Lapland'e özel kar motorları (snowmobil) üzerinde 2 saat sürecek donmuş göllerin üzerinde, ormanların arasında sürüş deneyimi imkanı bulacaksınız. ** 1 araçta iki kişi bulunur. Dahil olan hizmetler: Ulaşım + Rehberlik