Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
YILBAŞINDA TRANSSİBİRYA’DA BİR KIŞ MASALI – Nevatur
fade
12507
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-12507,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
Nevatur / YILBAŞINDA TRANSSİBİRYA’DA BİR KIŞ MASALI
1

YILBAŞINDA TRANSSİBİRYA’DA BİR KIŞ MASALI

 1. 1.GÜN(29.12.2017  Cumartesi ) MOSKOVA – TRANSSİBİRYA TRENİ Atatürk Havalimanı Dış Hatlar Terminalinde saat 06:00’da buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından Türk Havayolları’nın TK413 sefer sayılı uçuşu ile saat 09:35de Moskova’ya hareket. Yerel saat ile 12:25’de varışımızın sonrasında yapacağımız panoramik Şehir turumuz sırasında; Tveskaya Caddesi, Bolşoy Tiyatrosu , Lubyanka Meydanı , Gum Alış-Veriş Merkezi , KGB Merkez Binası , Aziz Vasili Kilisesi , Kızıl Meydan , Kurtarıcı İsa Kilisesi ve Meclis Binası göreceğimiz önemli yerler arasındadır. Daha sonra Metro Arbat ve Nazım Hikmet ziyaret ettikten sonra tren garına transfer oluyor ve maceralı yolculuğumuza başlamak üzere, bize ait olan vagonumuza yerleşiyoruz. Trenimiz hareket ediyor. Akşam yemeği ve konaklama trende.
 2. 2.GÜN(30.12.2017 Pazar) KAZAN  Sabah kompartımanımızda alacağımız kahvaltıdan sonra  trenimiz saat 08:00de Tataristan’ın başkenti Kazan’a varıyor ve şehir turumuza başlıyoruz. Tarihi oldukça eskilere dayanan bu güzel şehirde; Tatar Camileri, Ortodoks katedralleri, UNESCO Dünya Mirasları Listesi’nde yer alan Kazan Kremlin’i, Kul Şerif Cami, Süyümbike Kulesi göreceğimiz önemli eserler arasındadır. Tatar mutfağının değişik lezzetlerini tadabileceğiniz öğle yemeğimiz sırasında yemek tarifleri ve yemeklerin yapılışını canlı olarak görme imkanına sahip olacağız. Yemeğimizin ardından Kazan’ın trafiğe kapalı ünlü caddesi Bauman’da alışveriş ve keşif için serbest zamanımız olacak. Akşam yemeğimizi şehir merkezinde lokal bir restoranda alıyor ve tekrar tren garına transfer oluyoruz. Saat 20:00de trenin hareketi. Konaklama trende
 3. 3.GÜN(31.12.2017 Pazartesi) YEKATERİNBURG ***   YILBAŞI  **** Kompartımanımızda alacağımız kahvaltı sırasında, Avrupa ve Asya’yı birbirinden ayıran ve doğal bir sınır oluşturan Ural Dağları manzarası eşliğinde Rusya’nın en önemli finans , endüstri ve kültür merkezlerinden biri olan Yekaterinburg şehrine varıyoruz saat 12:50de 5*Ramada  otelimize yerleşiyor ve öğle yemeğimizin ardından şehir turu için hareket ediyoruz. Çar Petro tarafından 1723 yılında kurulan şehir konumu ve büyüklüğü nedeni ile Ural Bölgesi’nin başkenti kabul edilir. Burada yapacağımız şehir turumuz sırasında; 1918’de son Çar 2.Nikolay ve ailesinin öldürüldüğü yerde yapılan “ Kan üstündeki Katedral” , ülkenin ve şehrin önemli sembollerinden 7 Şapelli Ganina Yama göreceğimiz önemli yerler arasındadır. Akşam Yılbaşı yemeğimiz ve eğlencesi otelimizde. Konaklama otelimizde.
 4. 4.GÜN (01.01.2018 Salı )   YEKATERİNBURG Otelde alacağımız geç  kahvaltının ardından otelden ayrılıyoruz. Avrupa ile Asya’nın sınırı olan bu yerde bir Show bizi bekliyor. Huskylerin çektiği kızaklara binecek ve çay ile yabanmersinli kek ikramı ile ağırlanacağız. Daha sonra restoranda akşam yemeğimizi aldıktan sonra trene transfer olacak ve saat 18:41de hareket. Konaklama trende.
 5. 5.GÜN (02.01.2018 Çarşamba )             TRENDE  Sabah kahvaltımızı kompartımanımızda alacağız. Yol boyunca karlar altında adeta bir masal ülkesini andıran Sibirya Ovaları, Sibirya’nın uçsuz bucaksız stepleri, geçtiğimiz küçük kasaba ve köylerdeki yerel yaşam manzaraları eşliğinde keyifli bir yolculuk yapacağız. Öğle yemeğimizi ise trenimizin restoranında alacağız. Akşam yemeği ve Konaklama trende.
 6. 6.GÜN (03.01.2018  Perşembe  )     KRASNOYARSK  Saat 08:00de varış. Kompartımanımızda alacağımız kahvaltının ardından Yenisey Nehri kıyısında bulunan ve Sovyet döneminin kapalı şehirlerinden Krasnoyarsk şehrine varışta otele transfer ,dinlenme ve ihtiyaçlarımız gidermek için saat 11:00e kadar serbest zaman. Yenisey Nehri, Kuzey Buz Denizi’ne dökülen en büyük nehirdir. Buradaki şehir turumuzun ardından saat 14:00de Shkvarok restoranda öğle yemeğimizi alıyoruz. Daha sonra trenimize transfer. Saat 16:15de trenin hareketi. Akşam yemeği ve  geceleme trende.
 7. 7.GÜN (04.01.2018 Cuma)        İRKUTSK Trende sabah kahvaltısı.Karlı manzaralar eşliğinde yapacağımız yolculukla saat 11:35de Irkutsk’a varışta panoramik şehir turu.Rusya’nın Çin ve Moğolistan ile ticaretinde önemli bir yere sahip , renkli gece yaşamı nedeni ile “Sibirya’nın Paris’i” diye adlandırılan  şehrin eski bölgesinde ahşaptan yapılmış evlerin bulunduğu sokakları gezeceğiz. Saat 13:00de Trapeznikov restaurantda  öğle yemeğimizi aldıktan sonra ve Dük Volkhonski’nin ahşap evinde klasik müzik dinletisine katılacağız. Konserin ardından , Courtyard by Mariott  otelimize transfer ve yerleşme.Otelde akşam yemeği ve geceleme.
 8. 8.GÜN(05.01.2018 Cumartesi) BAYKAL GÖLÜ -IRKUTSK  Otelde alacağımız kahvaltıdan sonra şehirden 60 km mesafede bulunan Baykal Gölü kıyısındaki Litsvyanka Köyü’ne hareket ediyoruz. Varışta Talsty müzesi ziyareti. Baykal gölünün karlı  manzarasını panoramik seyretmek için teleferikle tepeye çıkacağız. Restaurantda öğle yemeğini aldıktan sonra Troyka gezisi sizi bekliyor. İsteyenler kızaklarla kayabilecektir böylece karın tüm zevklerini tadabileceksiniz. Baykal müzesini  de ziyaret ettikten sonra Irkutsk’a dönüyoruz.Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
 9. 9.GÜN (06.01.2018 Pazar)         IRKUTSK -  MOSKOVA – İSTANBUL Otelde sabah kahvaltıdan sonra  havaalanına transfer ve saat  09:55de SU1443 sayılı sefer ile hareket.(Uçak yolculuğu 5 saat sürmektedir ancak saat farkı vardır)Yerel saatle 11:05de Moskova’ya varışta ekstra Kremlin  (40 Euro) turuna katılma imkanı. Tur sonrası havaalanına transfer ve saat 20:50de TK416 sayılı sefer ile İstanbul’a hareket.00.05 de varış ve gezimizin sonu.
2

Tura Dahil Olan Hizmetler

 • -Türk Havayolları  ile İstanbul /Moskova / İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti ve tüm vergileri - Aeroflot ile Irkutsk – Moskova uçak bileti -Moskova’dan İrkutska  kadar 5 gece Trans Sibirya treninde  konaklama -Yekaterinburg’da 1 gece 4*otelde  oda kahvaltı -Irkutsk’da 2 gece konaklama -Krasnoyark’da  günlük otel kullanımı -Programda belirtilen tüm transferler -Programda belirtilen tüm geziler -Programda belirtilen tüm kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri -Tren seyahati sırasında , çay , kahve , içecek ikramları -Lokal rehberlik hizmetleri -Tur boyunca konusunda uzman Türkçe tur lideri hizmeti -Türsab zorunlu seyahat sigortası
3

Tura Dahil Olmayan Hizmetler

-Ekstra turlar -Yurt dışı çıkış harcı 15 TL -Rusya Vizesi -Bahşişler -Yemeklerde alınan içecekler -Kişisel harcamalar ve otel ekstraları -Fazla bagaj ücreti
4

İptal Koşulları

Yolcunun kişibaşı ödeyeceği tutardır Turun hareketine  61 gün kala   tur ücretinin % 50si ödenir 60 – 45 gün kala tur ücretinin    % 75i ödenir. 45 – 00 gün kala tur ücretinin   % 100 ödenir
5

Ücret

Oda Tipi Seçiniz Açık Oda Kişi Başı Yetişkin 0-1 Yaş 2-12 Yaş 13-17 Yaş
1 Kişilik Kompartıman
1 €5.399,00
2 Kişilik Kompartıman
3 €3.899,00
3 Kişilik Kompartıman
3 €3.399,00
4 Kişilik Kompartıman
1 €2.999,00

YILBAŞINDA TRANSSİBİRYA’DA BİR KIŞ MASALI

'den itibaren

kişi başı

YILBAŞINDA TRANSSİBİRYA’DA BİR KIŞ MASALI MOSKOVA-KAZAN-YEKATERİNBURG-KRASNOYARSK-IRKUTSK-BAYKAL GOLU-IRKUTSK-MOSKOVA Rusya & Tataristan & Moğolistan TÜRKÇE REHBERLİ Thy ekonomi uçuşlar  Tarih 29.12.2018 – 06.01.2019 Fiyat €2.999,00

YILBAŞINDA TRANSSİBİRYA’DA BİR KIŞ MASALI

 • MOSKOVA-KAZAN-YEKATERİNBURG-KRASNOYARSK-IRKUTSK-BAYKAL GOLU-IRKUTSK-MOSKOVA
 • Rusya & Tataristan & Moğolistan
 • TÜRKÇE REHBERLİ
 • Thy ekonomi uçuşlar
 Tarih
29.12.2018 – 06.01.2019
Fiyat
€2.999,00

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.