Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

Son Haberler

    No posts were found.

0850 750 00 40

Top
VAN Flamingoların Göçü – Nevatur
fade
12563
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-12563,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
Nevatur / VAN Flamingoların Göçü
1

VAN TURU

Urartu Yolculugu: TUŞBA Dünyanun En Büyük Açıkhava Mezarlıgı; AHLAT Flamingoların Göçü; ERÇEK GÖLÜ 04-07EKIM2018 / 4 Gün – 3 Gece
2

PROGRAM

  1. GÜN 04 EKİMPERŞEMBE ADANA-GEVAŞ- AKDAMAR ADASI - AKDAMAR KİLİSESİ
  Adana Havalimanında 09:00’ da buluşma. Pegasus’ un 10: 55 uçağıyla (PC 3640) Van’a uçuş, saat 12: 15’de Van’a varış.  Ferit Melen Havaalanı'nda bizi bekleyen aracımıza binerek ilk olarak Van’ın Gevaş ilçesindeki Halime Hatun Türbesi ve Selçuklu Mezarlığını gezdikten sonra Akdamar Adası'na keyifli bir tekne yolcuğu yapıyoruz. Kudüs’ten İran’a kaçırıldıktan sonra 7. yüzyılda Van’a getirilen Hakiki Haç’ın bir parçasını muhafaza etmek için inşa edilen Akdamar Kilisesi'nin çok önemli dış kabartmalarını ve âşık olduğu Tamara için Van Gölü sularında son nefesini veren genç çoban efsanesini rehberimizden detaylı bir şekilde dinliyoruz. Tur bitiminde Van merkezdeki 5* Elite World Van otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde.      
  1. GÜN 05 EKİMCUMA VAN- TATVAN- AHLÂT- ERCİŞ – VAN GÖLÜ TURU
Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Van Gölü güney sahili boyunca Van Gölü ve Süphan Dağı manzaraları eşliğinde Tatvan'a hareket ediyoruz. Daha sonra mevsim şartlarına göre dünyanın ikinci büyük krater gölü olan Nemrut Krater Gölü’nü ( buhar bacaları, IlıkGöl ) gezdikten sonra öğle yemeğini Tatvan'da alıyoruz. Buhar bacalarından Ilık Göle giderken sizleri bir sürpriz de bekliyor. Dünyanın en büyük açık hava mezarlığı olan Ahlât Selçuklu Mezarlığı, Ahlât Kümbetleri ve Ahlât harabe şehir gezilerini yapıyoruz. Urartu, Adilcevaz, Kef Kalesi ve dünyanın en hafif bastonlarının yapıldığı atölye gezilerini yapıyoruz... Daha sonra Van gölü kuzey sahili boyunca Erciş üzeri tam bir Van Gölü turu yapmış olarak Van'a dönüyoruz. Konaklama ve akşam yemeği otelimizde…   3.GÜN   05 EKİMCUMARTESİ                   ERÇEK GÖLÜ FLAMİNGO TURU –HOŞAP KALESİ – ÇAVUŞTEPE KALESİ Sabah otelde alacağımız kahvaltı sonrası Erçek Gölü’ne hareket. Flamingo’ların göç rotasında olan Erçek Gölü’nde Flamingoları gözlemleme ve fotoğraflamak için en güzel tarihlerden olan Ekim ayı Van’da aynı zamanda Flamingo Festivalidir. Eğer var ise Dürbün ve Fotoğraflarınız için Teleobjektif getirebilirsiniz. Flamingo turumuzun ardından Van’ın en güzel kalelerinden olan Hoşap Kalesi ve Çavuştepe Kalesi'ni geziyoruz. Gezimizde Urartu medeniyetinin çok önemli kalıntılarını görecek ve bilgi alacağız.             4.GÜN  06 EKİMPAZAR                                VAN KALESİ& KEDİ EVİ & GÜMÜŞHANI - ADANA Sabah Otelde alacağımız sabah kahvaltımız sonrasında yaklaşık 3 bin yıllık geçmişe sahip olan Van Kalesine gidiyoruz ve Urartuların en önemli başkenti Eski Van’ ı (Tuşba) izliyoruz. Akabinde Van’a özgü olan Dünyaca Ünlü Van kedilerini görebileceğimiz Van Kedi Evi’ni ziyaret ediyoruz ve türkuaz ve kehribar rengi güzelliğini görüyoruz. Ardından  Urartular döneminden beri yapılan ve Osmanlı saraylarından Avrupa saraylarına doğru yolculuğa ev sahipliği yapan Savatlı Gümüş Sanatını görebileceğiniz ve satın alabileceğiniz Gümüş Hanına gidiyoruz.  Alışverişimizin ardından Adana’ ya dönüş için Ferit Melen Havalimanına gidiyoruz. Pegasus’ un 12: 40 uçağıyla (PC 3641) Adana’ ya uçuyoruz ve siz değerli misafirlerimizle başka bir organizasyonumuzda tekrar buluşmak üzere vedalaşıyoruz.  
3

Ücret

ÜCRET Nakit KK Tek Ödeme 6 Taksit
İki Kişilik Odada Kişi Başı 1600 TL 1648 TL 295 TL x 6
02-11 yaş (iki yetişkin ile aynı odada) 1500 TL 1545 TL 275 TL x 6
Tek kişi farkı 325TL 235 TL 45 TL x 6
4

FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER

►Pegasus Havayolları ile Adana-Van-Adana uçuşları ►Grubumuza özel aracımız ile ulaşımlar ►3 gece Van Şehir MerkezindekiElite World Van Hotel Otelimizde Konaklama ►Otelde alınacak 3 Sabah Kahvaltısı ►Otelde alınacak 3 Akşam Yemeği ►Van Şehir Turu ►Ahlat Selçuklu Mezarları Turu ►Erçek Gölü Flamingo Gözlem Turu ►Hoşap Kalesi Turu ►Çavuştepe Kalesi Turu ► Akdamar Adası Tekne Turu ► 2 Öğle Yemeği (Van’da ve Ahlat’ta) ► Zorunlu Seyahat Sigortası ►NEVATUR Profesyonel Rehberlik Hizmeti
5

ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER

Kişisel harcamalar, Giriş Ücretleri ve programdadâhilolduğu belirtilmemiş yemekler ile tüm yemeklerde alınacak içeceklergezi ücretine dâhil değildir.  
6

NOTLAR

►Kesin Rezervasyon için ödemenin acentemize yapılması veya aşağıdaki banka hesaplarımıza gönderilerek dekont ile birlikte acentamıza bilgi verilmesi ve sözleşme yapılması gerekmektedir. Bakiyenin geziden 30 gün öncesine kadar tamamlanmasını rica ederiz. ►NEVATURveya rehber içerik aynı kalmak koşulu ile tur programında değişiklik yapabilir.  

VAN Flamingoların Göçü

kişi başı

PEGASUS HY ile ADANA’dan Doğunun Kanatları Festivali 04-07 Ekim   5* OTEL Urartu Yolculugu: TUŞBA Dünyanın En Büyük Açıkhava Mezarlıgı; AHLAT Flamingoların Göçü; ERÇEK GÖLÜ 04-07 EKIM2018 / 4 Gün – 3 Gece ÜCRET Nakit KK Tek Ödeme 6 Taksit İki Kişilik Odada Kişi Başı 1600 TL 1648 TL 295 TL x 6 02-11 yaş (iki yetişkin ile aynı odada) 1500 TL 1545 TL 275 TL x 6 Tek kişi farkı 325TL 235 TL 45 TL x 6

PEGASUS HY ile ADANA’dan

Doğunun Kanatları Festivali

04-07 Ekim   5* OTEL

Urartu Yolculugu: TUŞBA

Dünyanın En Büyük Açıkhava Mezarlıgı; AHLAT

Flamingoların Göçü; ERÇEK GÖLÜ

04-07 EKIM2018 / 4 Gün – 3 Gece

ÜCRET Nakit KK Tek Ödeme 6 Taksit
İki Kişilik Odada Kişi Başı 1600 TL 1648 TL 295 TL x 6
02-11 yaş (iki yetişkin ile aynı odada) 1500 TL 1545 TL 275 TL x 6
Tek kişi farkı 325TL 235 TL 45 TL x 6

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.