Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
YESEMEK&GÖBEKLITEPE&HALFETI 23-24 MART 2019 – Nevatur
fade
12713
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-12713,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive

YESEMEK&GÖBEKLITEPE&HALFETI 23-24 MART 2019

750 TL 'den itibaren

Nevatur / YESEMEK&GÖBEKLITEPE&HALFETI 23-24 MART 2019
1

    • GÜN- ADANA & YESEMEK & GAZİANTEP
    Sabah 07:00’ deAdana Tren Garında buluşarakYesemek’ e hareket ediyoruz. Yaklaşık 3,5 saat sürecek yolculuğumuzun ardından Yesemek’e varış. M.Ö. 14. yüzyıl ile 7. yüzyıllar arasında, Dünyanın en büyük taş ocağı ve heykel işleme atölyesi olan ve şu anda UNESCO Dünya Mirası geçici listesinde yer alan Yesemek Açık Hava Müzesi ziyaretimizin ardından Gaziantep’ e varıyoruz ve Muhteşem Gaziantep mutfağının yöresel lezzetlerinden oluşan öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğin ardından, 2011’de açılan dünyanın en önemli mozaik müzesi arasında yer alan ve içerisinde dünyaca ünlü Çingene Kızı mozaiğini de bulunduranZeugma Mozaik Müzesi ziyareti.Daha sonra, Gaziantep'in tarihi dokusunu keşfetmek için Atatürk’ün Gaziantep halkına konuşma yaptığı yer, Kurtuluş camii(Meryem Ana Kilisesi), Bey Mahallesi, Antep Evleri, Atatürk Evi, kültürel ve tarihi binaların bulunduğu Kültür yolunu yürüyoruz ve yapılan gezi ve alışverişler sonrasında Şanlı Urfa otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde. Dileyen misafirlerimiz ekstra olarak düzenlenecek Urfa Sıla Gecesi eğlencesine katılabilir.  
    • GÜN- GÖBEKLİTEPE & HALFETİ
      Otelde aldığımız kahvaltının ardından dünyanın insan yapımı ilk tapınma merkezi özelliğini taşıyan vebilinen tarihi unutturan mucizevî bir yer Göbeklitepe’yi ziyaret ediyoruz.  Rehberimizin verdiği bilgiler ışığında tapınma merkezlerini ve sonrasında Urfa Arkeoleji Müzesini geziyoruz  öğle yemeğimizi almak üzere Halfeti’ ye gidiyoruz. Yemeğimizin ardından yüzyıllardır birçok medeniyete ev sahipliği yapan ve Fırat Nehrindetekne turlarına katılarak bölgenin tarihi dokusunu su üzerinden keşfedebileceğimiz Eski HalfetiiçerisindekiRumkale, Çekem Mahallesi, Savaşan Köyünün sular üzerinde kalmış kısımlarını geziyoruz. Bu muhteşem atmosferde tarihi ve doğal güzellikleri yaşayıp artık Adana için yola çıkıyoruz ve bir sonraki turlarımızda buluşmak üzere siz değerli misafirlerimizle vedalaşıyoruz.      

YESEMEK&GÖBEKLITEPE&HALFETI 23-24 MART 2019

750 TL 'den itibaren

kişi başı

23-24 MART 2019

YESEMEK&GÖBEKLITEPE&HALFETI

Lezzet Durağı; GAZİANTEP

Dünyanın en büyük heykel parkı ve atölyesi YESEMEK

Dünyanın ilk tapınagı GÖBEKLiTEPE

Dünyada siyah gülün yetistigi tek yer HALFETi

 

23-24 MART 2019

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.