fbpx

Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
Adana’dan AZERBAYCAN TURU – Nevatur
fade
12734
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-12734,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
Nevatur / Adana’dan AZERBAYCAN TURU
1

  1. GÜN / 26 Ekim Cumartesi             ADANA – İSTANBUL - BAKÜ
Gece saat 02:20’de Adana Havalimanı İç hatlar terminali THY kontuarı önünde Nevatur yetkilisi ile buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından TK 2451 sefer sayılı uçağı ile saat 03:50’de İstanbul’a hareket. Saat 05:25’te İstanbul’a varış. Pasaport işlemlerimizin ardından  TK 332 sefer sayılı uçağı ile Saat 08:10’da Bakü’ye hareket. Yerel saat ile 12:00’de Bakü’ye varış. Bakü şehir turumuza; İçeri Şehir adı verilen ve UNESCO Dünya Koruması Listesinde bulunan, duvarlarla çevrili eski şehir merkezini gezerek başlıyoruz. Bakü, Abşeron Yarımadası’nın güneybatısında yer alır. Buradaki ilk insan yerleşimleri M.Ö. 2000’lere dayanmaktadır.  Shemakha Kapısı, Kız Kulesi, turumuz sırasında göreceğimiz önemli eserlerden bazıları... Akşam saatlerinde otelimize yerleşiyoruz. Geceleme Bakü’de 4*otelimizde.  
  1. GÜN / 27 Ekim Pazar APŞERON YARIMADASI – ATEŞGAH - GOBUSTAN
Sabah kahvaltısının ardından Apşeron Yarımadası’nı yakından tanıyacağımız turumuza başlıyoruz. İlk olarak 600.000’den fazla duvar kabartmasının bulunduğu, Azerbaycan’ın arkeolojik eserler bakımından en zengin bölgesi olan ve UNESCO Dünya Mirası listesindeki Gobustan'a doğru yola çıkıyoruz. Burada geçmişi 40.000 yıl önceye dayanan kaya sanatının örneklerini görme ve fotoğraflama şansını bulacağız. Azerbaycan'ın İslamiyet öncesi geçmişinde önemli bir yer tutan ve hala kültürel birer çekim merkezi olan Ateşgah (Ateş Tapınağı) nı ziyaret ediyoruz. Buradaki gezimizi tamamladıktan sonra Bakü’ye dönüş. Arzu eden misafilerimiz için extra olarak düzenlenecek akşam yemekli Azerbaycan gece turu.Geceleme Bakü’de otelimizde.  
  1. GÜN / 28 Ekim Pazartesi BAKÜ- SHAMKHI –ŞEKİ
Sabah kahvaltısının ardından Şeki’ye hareket ediyoruz. Şeki yolu üzerinde görmeden geçmememiz gereken Shamkhi’de kısa bir fotoğraf molası veriyoruz. Juma Camii ve Yedi Kubbe göreceğimiz yerler arasında. Muhteşem manzarası ile bizi büyüleyecek Muganlı geçidinden geçerek öğle saatlerinde Şeki'ye varacağız. Şheki Han Sarayı, Tarih Müzesi, yerel elişi ürünleri tezgahları ve şeker imalathaneleri gezimizin ardından kısa bir mola verip rehberimizin belirleyeceği saat’te otele yerleşiyoruz. Geceleme Şeki’de 4*otelimizde.  
  1. GÜN / 29 Ekim Salı LAHIC - ISMAYILLI -BAKÜ-İSTANBUL-ADANA
Sabah kahvaltısının ardından hareket, yol üzeride Unesco Somut olmayan Kültürel Miras listesindeki bakır işlemececiliğinin meşhur olduğu güzel kasaba Azerbaycan’ın en çok turist alan yerlerinden biri olan Lahiç /İsmayıllı gezileri. Bakü’ye varışımızın ardından alışveriş için serbest zaman. Rehberimizin belirleyeceği saat’te buluşma ve havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından THY TK 335 sefer sayılı uçağı ile saat 20:45’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 23:20’de İstanbul’a varış. THY TK 2476 sefer sayılı uçağı  saat 02:20’de Adana’ya hareket. Saat 04:00’da Adana’ya varış ve bir başka Nevatur gezisinde görüşmek üzere.        
GEZİ ÜCRETİ NAKİT
2 -3 kişilik odada kişi başı  699 €
Tek kişilik oda farkı 110 €
*Kartsız &Farksız  Taksitli katılım; Gezimize her ay 100 € ödeyerek katılabilirsiniz. Euro olarak veya her ödemeyi yapacağınız günün kurundan TL olarak acentamıza/ banka hesaplarımıza gönderebilirsiniz. *Kredi kartı ile tek ödeme veya taksitte bankanın kesintileri gezi ücretine dahil edilmektedir. Garanti Bonus ve Shop&miles / Akbank Wings / İşbankasıMaximum  ve World, özellikli kartlara (9 taksite kadar) taksit yapılabilmektedir. Banka kesintileri her banka için farklı olduğundan Sizin için en uygun kart ve taksidiöğrenmek için acentamızı arayınız.     ÜCRETE DAHİL HİZMETLERİMİZTÜRK HAVA YOLLARI ile Adana/İstanbul/Bakü/İstanbul/Adana  arası ekonomi sınıfı uçuşlar Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri bedeli ► Havalimanı/otel/havalimanı transferleri ► Uçakta 20 kg’a kadar bagaj taşıma bedeli ► 3 Gece 4* MERKEZİ otellerde konaklama ► 3 Sabah kahvaltısı ► Bakü Şehir Turu ► Gobustan Turu ► Zerdüşt Tapınağı Ateşgede Turu ► Shamkhi Turu ► Şeki Şehir Turu ► Lahic / İsmayilli Turu ► Azerbaycan Gecesi Turu Müzikli ve Gece Eğlenceli Akşam Yemeği ► Zorunlu seyahat acil sağlık sigortası Profesyonel TÜRKÇE yerel rehberlik hizmeti   ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER            ► Azerbaycan Vize ücreti (10 $ / kapıda kişi tarafından ödenmektedir) ► Yurt dışı çıkış harcı (15 TL gezi öncesinden acentamızdan temin edebilir veya bankalara yatırabilirsiniz) ► Her türlü kişisel harcamalar, giriş ücretleri, öğle ve akşam yemekleri ile otel ekstraları ► Seyahat Özel Sağlık Sigortası 15 €  (70 yaş üzeri 30 €) seyahat öncesi ani gelişen rahatsızlıklar, vefat, birinci dereceden yakınlarının rahatsızlıkları veya vefatı gibi durumlarda tur iptalini kapsayan özel bir sigorta. ► Programda yer almayan tüm öğle ve akşam yemekleri   NOTLAR ► Rezervasyon ve kesin kayıt için ödeme ve sözleşme yapılması gerekmektedir. Kesin kaydınız için % 50 ön ödemenin acentamıza veya aşağıda belirtilen NEVATUR banka hesabına yatırılmasını rica ederiz.
TAKSİT İMKANI
TL ödemelerde serbest piyasa döviz satış kuru baz alınmaktadır. Bakiye ödemenin gezi hareketinden 40 gün önce tamamlanması gerekmektedir. ► Gezi kayıtlarımızda her yolcunun geçerli pasaport fotokopisi gerekmekte olup gezi tarihinden 15 gün önce acentamıza iletilmesi gerekmektedir. ► Kayıt esnasında yurt dışına çıkış yapacağınız pasaportta/kimlikte geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır. ► Lacivert ve Yeşil Pasaportların gezi dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gereklidir.
TAKSİT İMKANI
AZERBAYCAN gezisi için gezi öncesi vize uygulaması olmayıp pasaportlarınızın hiçbir sayfasının yıpranmamış, yırtılmamış olması gerekmektedir. Pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. ► NEVATUR gerekli durumlarda içerik aynı kalmak şartıyla program günlerinde değişiklik yapabilir. ► Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan NEVATUR sorumlu değildir. ► NEVATUR havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde havayolu, uçuş detayları değişebilir, uçuş saatlerinin hareket tarihinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Diğer hükümler tur kayıt formunda belirtilmiştir. ► Vergilerde olabilecek değişiklikler ve ulaşım fiyatlarında meydana gelebilecek artışlar fiyatlara yansıtılacaktır.

Adana’dan AZERBAYCAN TURU

'den itibaren

kişi başı

TÜM TURLAR VE AZERBAYCAN GECESİ DAHİL

Adana’dan TÜRK HAVA YOLLARI ile

AZERBAYCAN TURU

Bakü- Gobustan-Abşeron Yarımadası-Ateşgah-Şeki-Lahiç-İsmayıllı

 

26-29 EKİM 2019 –  4 gün / 3 gece

TÜM TURLAR VE AZERBAYCAN GECESİ DAHİL

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.