fbpx

Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
Adana’dan BÜYÜK İTALYA ve FRANSA Rivierası – Nevatur
fade
12723
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-12723,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
Nevatur / Adana’dan BÜYÜK İTALYA ve FRANSA Rivierası
1

 • Sabah saat 04:00’da Adana Havaalanı Pegasus Havayolları Kontuarı önünde NEVATUR yetkilisi ile buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerinin ardından 05:20’da PC 2099ile  İstanbulSabiha Gökçen Havalimanı için hareket. 06:50’da varış ve Pegasus HY PC 1221 sefer sayılı uçuş ile saat 08.50’de Roma' ya hareket.. Yerel saat ile 10:40’da varışımızı takiben bizi bekleyen özel aracımız ile panoramik Roma Şehir Turu. Turumuzda;Colosseum, İspanyol Merdivenleri, Trevi Aşk Çeşmesi, PiazzaVenezia, VittorioEmanuele Anıtı, Roma Forum, ImperialForum,Via Del Corso ve Circus Maximus ,Vatikan panoramik olarak görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer ve yerleşme. Geceleme Roma’da.
 • 2.Gün 29Haziran  CUMARTESİ          ROMA - NAPOLİ - (POMPEİ) - OUTLET
 • Kahvaltımızın ardından Roma’nın güneydoğusunda yer alan Napoli şehrine hareket ediyoruz. Önce PompeiAntik Kenti’ne geliyoruz. Vezüv Yanardağının eteklerine kurulmuş olan Pompei Antik Kenti, M.S. 79’da patlayan ve şehri yok eden volkan patlamasının yok ettiği oldukça ilginç bir şehirdir. 1748 yılında kazılarla ortaya çıkarılan şehirde görülecek yerler arasında Bazilika, Forum, fauna evi, restoranlar, hamamlar, ekmek fırınları yer almaktadır. Pompei Turu ve öğle yemeği sonrasında Napoli’ye hareket, varışımızın ardından panoramik Napoli şehir turu; Posilipo tepesine çıkarak Vezüv Yanardağı ve Napoli şehri ile tüm limanın eşsiz manzarasında bir fotoğraf molası veriyoruz. Garibaldi Meydanı, ViaToledo , şehrin en eski semti olarak adlandırılan CentroStorico , eski liman, CristoforoColombo caddesi, CastelNuovo ve Pizza Mercato görülecek yerler arasındadır. Şehir turu sonrasında keyifli bir alışveriş için outletcenter ziyareti, ardından turumuzun sonu. Roma’daki otelimize transfer. Geceleme Roma’da.
 • 3.Gün 30 Haziran PAZAR       ROMA – SİENA – (PİSA) - FLORANSA
 • Kahvaltımızın ardından Floransa’ya hareket. İlk durağımız bir ortaçağ kasabası olan Siena. Dar sokakları, ufak caddeleri ve Avrupa’nın en büyük meydanı olarak kabul edilen çukur bir midyeye benzetilen Campo Meydanı ile ünlüdür. İtalya’nın keyifli yemeklerini tatma imkanına sahip olacağınız Siena, Toscana Bölgesi’nin görülmeye değer şehirlerinden bir tanesidir.Bu turumuzun ardından PisaTurumuz için hareket ediyoruz.  Pisa, dünyaca bilinen en önemli tarihi eserlerinden biri olarak kabul edilen eğik kulesiyle ünlüdür. Gezimizde;Pisa Kulesi, katedral, vaftizhane ile Miracoli Meydanı gezilecek yer arasındadır. Kısa bir alışveriş molasının ardından Floransa’ya hareket. Geceleme Floransa’da.
 •  
 • 4.Gün 01 Temmuz PAZARTESİ FLORANSA – VENEDİK
 • Kahvaltımızın ardından Rönesans’ın başkenti Floransa Şehir Turu, Müze Şehir Floransa’yı yürüyerek geziyoruz. Dünyaca ünlü sanatsever Medici Ailesinin şehre katkıları ile; 1434'te Cosimode’Medici, Floransa’nın gayriresmi hükümdarı olunca Floransa refaha ulaştı ve şehrin Rönesansın merkezi olmasını sağladı. Donatello ve perspektifi ilk bulan kişi olan; Brunelleschi gibi büyük sanatçıları finanse ederek şimdilerde Floransa’nın sembolü haline gelen David Heykeli ve Duomo Katedralinin (Santa Maria Del Fiore) muhteşem kubbesini yaptırdı. Kubbe, Rönesans’ın ilk önemli mimarlık ürünlerinden biri ve Brunelleschide,rönesansın dehalarından sayılıyor.Katedralin hemen yanında yer alan Vaftizhanenin meşhur bronz kapısını görüyoruz. Rönesans’ın başlangıcı sayılan “Cennetin Kapıları” olarak isimlendirilen kapıda 3 boyutlu ve kabantmalı şekilde figürler bulunuyor. Bu figürlerde, Adem ve Havva’nın yaratılışı, ilk günah, cennetten kovulma, Hz. İbrahim’in oğlunu tanrıya kurban edişi temsil ediliyor. Daha sonra Heykeller ile dolu Sinoria Meydanı veArno Nehri üzeridekiPonteVecchio köprüsünü geziyoruz. Alışveriş için serbest zamanın ardından Venedik’e hareket. Panoramik Venedik şehir turumuzda San Marco Meydanı, Bazilikası, Dükler Sarayı, Saat Kulesi, Tövbe Köprüsü, tarihi Campanille Çan Kulesi göreceğimiz yerler arasındadır. Tur bitimi serbest zaman. Dilerseniz Venedik’in meşhur gondolları ile Venedik kanallarında harika bir gondol deneyimi yaşayabilirsiniz.Gondol Turu (25€ ). Sonrasında otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
 • 5.Gün 02 Temmuz SALI         VENEDİK – VERONA - MİLANO - İSVİÇRE & İTALYA GÖLLERi COMO-LUGANO
 • Kahvaltımızın ardından Milano’ya hareket. İlk molamız UNESCO Dünya Kültürel Miras Listesinde olan İtalya’nın en romantik şehirlerinden Verona.Verona turumuzda; Shakespeare'in meşhur aşk hikayesine konu olan Romeo ve Juliet 'in evi, İtalya’nın 2.büyük amfi tiyatrosu (Arena di Verona) gezimiz sonrasında, Milano ‘daki otelimize transfer ve odalarımıza yerleşmemizin ardından. İsviçre ve İtalya’nın en güzel göllerini göreceğimiz turumuza başlıyoruz. İsviçre ve İtalya’nın Göllerini göreceğimiz bu turumuzda ilk olarak İsviçre sınırları içinde yer alan Lugano Gölü ‘nden başlıyoruz. Eşsiz doğası, harika manzarası ve şehir parkı ile bizleri kendine hayran bırakacak Lugano Gölü kıyısında gerçekleştireceğimiz yürüyüş ve fotoğraf molası ardından durağımız Como Gölü olacaktır. Alp Dağları eteklerinde yer alan ve İtalya ‘nın en büyük 3. gölü olan Como Gölü ‘nde turumuz esnasında, Como Kasabası ‘nda ve birçok varlıklı ve ünlü ismin yazlıklarının da yer aldığı göl kıyısında gezimizi gerçekleştirecek ve fotoğraf molasının ardından turumuzu tamamlayacağız. Tur bitiminde otelimize transfer.
 • 6.Gün 03 Temmuz                  ÇARŞAMBA   MİLANO – PORTOFİNO - NİCE
 • Kahvaltının ardından Milano şehir turu. Moda ile adı yanyana anılan Milano’da yapacağımız şehir turu esnasında ünlü opera binası La Scala, Duomo Meydanı ve Katedrali, birçok ünlü markanın bulunduğu La Galeria, Porta Romano görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi özel aracımız ile Nice’e doğru hareket ediyoruz. Yol üzerinde şarkılara konu olan Portofino; Cennet gibi bir koyda, daracık sokakları, rengarenk evleri, ve harika bir kumsal ile bizi kendine hayran bırakıyor. Tur bitimi Nice doğru olan yolculuğumuza devam ediyoruz. Varışımızda yapacağımız Nice şehir turumuz esnasında; PromenesDesAnglais caddesi, Eski Nice bölgesi, Massena Meydanı, Çicek Pazarı, Adliye Sarayı turumuz esnasında görülecek yerler arasındadır. Tur bitimi otelimize transfer ve dinlenmek üzere serbest saatler.
 •  
 1. Gün 04 Temmuz PERŞEMBENİCE-CANNES -MONACO-MONTECARLO-ST.PAUL DE VENCE-EZEKÖYÜ
 • Kahvaltımızın ardından tüm gün Fransız Rivierası Turu. Fransız Rivierası olarak da bilinen dünyaca ünlü kıyıları; CoteD’AzurSahilleriMonte Carlo, Monaco, Cannes,St.Paul DeVence’i geziyoruz. Film festivali ile ünlü Cannes
 • gezimizin ardından harika bir tepede yer alan ve tam bir orta çağ mimarisine sahip olan Saint Paul De Vence; Picasso, Cezannegibi dünyaca ünlü sanatçılara ilham kaynağı olmuş. Köyün ortasında 1615 yılından kalma tarihi çeşme etrafındaki dar sokaklarda yer alan taş binalarda ünlü ressamların prodüksüyonlarının satıldığı resim galerileri, bölgeye has lavanta, sabun ve el işi dükkanları yer alıyor. Surların dışında ise şapeller, zeytinlikler, bağlar ve bahçelerin içine gizlenmiş villalar ile muhteşem vadi manzarası sizleri bekliyor. Saint Pal De Vence gezimiz sonrasındaki durağımız ise sırasıyla Monaco ve Monte Carlo olacaktır. Öncesinde yol üzerinde, tarihi M.Ö. 2000 li yıllara kadar uzanan ve birçok medeniyetin izlerini taşıyan Eze bölgesindeki parfüm mağazasında mola veriyoruz. Sonrasında Monaco Prensliği ‘ne varacak, saray ve çevresini gezdikten sonra akşam lüks ve ihtişamın odak noktası Monte Carlo’ya geçeceğiz. Tur bitimi Nice ‘deki otelimize transfer. Geceleme otelimizde.
 1. Gün 05 Temmuz CUMA                NİCE - MARSİLYA- İSTANBUL
 • Sabah erken saatte alınacak kahvaltının ardından Marsilya ‘ya hareket. Fransa’nın 2. Büyük şehri olmasının yanı sıra Akdeniz ‘in en büyük ticari limanına sahip olan Marsilya’da gerçekleştireceğimiz panoramik şehir turu ardından Marsilya Havalimanı ‘na transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerinin ardından Pegasus Hava Yolları’nın PC 1126 sefer sayılı uçuşu ile 15:50’de İstanbul’a hareket ediyoruz. Yerel saat ile 19:55’de İstanbul’a varış.Pasaport kontrolümüzün ve dutyfree alışverişimizin ardından Pegasus Havayolları PC 2098 uçuşu ile 23:50’de Adana’ya hareket ve 01:20’de Adana’ya varış.
 • Bir başka NEVATUR gezisinde buluşmak üzere.
GEZİ ÜCRETİ Nakit
İki veya Üç Kişilik Odada Kişi Başı 945 €
02 - 11 Yaş (aile ile aynı odada) 895 €
Tek Kişilik Oda Farkı 250 €
 •  
 • *Kartsız &Farksız  Taksitli katılım;
 • Ocak 345 € / Şubat 150 € /Mart  150 € / Nisan  150 € / Mayıs  150  €Euro olarak veya her ödemeyi yapacağınız günün kurundan TL olarak acentamıza/ banka hesaplarımıza gönderebilirsiniz.
 • *Kredi kartı ile tek ödeme veya taksitte bankanın kesintileri gezi ücretine dahil edilmektedir. Garanti Bonus ve Shop&miles / Akbank Wings / İşbankasıMaximum  ve World, özellikli kartlara (9 taksite kadar) taksit yapılabilmektedir.
 • Banka kesintileri her banka için farklı olduğundan Sizin için en uygun kart ve taksidiöğrenmek için acentamızı arayınız.
 •  
 •  
 • ÜCRETE  DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
 • ►PegasusHY tarifeli seferleri ile Adana-İstanbul-Roma / Marsilya-İstanbul-Adana  UçakBileti
 • ► Havalimanı vergileri ve hizmetleri bedeli
 • ►3 ve 4 yıldızlı şehir dışı otellerde toplam 7 gece oda kahvaltı konaklama
 • ►Havalalanı/Otel/Havaalanı transferleri ve şehirlerarası transferler
 • ► Roma Şehir Turu
 • ►Napoli Turu
 • ► Pompei Antik Kenti Turu
 • ►SienaOrtaçağ Kasabası Turu
 • ►Floransa Şehir Turu
 • ►Venedik Şehir Turu
 • ► Venedik ‘te Vapuretto Ücreti
 • ►Milano Şehir Turu
 • ► İsviçre ve İtalya Gölleri Turu;Lugano Gölü  ve Como Gölü
 • ►FRANSIZ RIVIERASI TURU; COTE D’AZUR
 • Nice Turu
 • Cannes Turu
 • Monaco Turu
 • Monte Carlo Turu
 • EziKöyü Parfüm Fabrikası Turu
 • Saint Paul De Vence Köyü Turu
 • ► Marsilya Turu
 • ►Otel şehir vergileri
 • ► Türkçe rehberlik hizmetleri
 • ► TURSAB Mesleki Sorumluluk Sigortası
 • ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER 
 • ► Vize ücreti ve takip giderleri (140 €)
 • ► Gondol Turu (25 €), öğle ve akşam yemekleri, müze ve örenyeri giriş ücretleri ile tüm kişisel harcamalar.
 • ► Yurt dışı çıkış harcı (15 TL) Seyahat tarihinden önce bankalara ödeme yapılması tavsiye edilir.
 • ► Seyahat Özel Sağlık Sigortası 20 €  (70 yaş üzeri 30 €) seyahat öncesi ani gelişen rahatsızlıklar, vefat, birinci dereceden yakınlarının rahatsızlıkları veya vefatı gibi durumlarda tur iptalini kapsayan özel bir sigorta.
 •  
 • NOTLAR
TAKSİT İMKANI
 • ►Kesin rezervasyonlarınız için kişi başı % 50 ön ödemenin acentamıza veya NEVATUR banka hesaplarına yatırılması ve sözleşme yapılması gerekmektedir. Bakiye ödemelerinizin gezi tarihinden 40 gün önce tamamlanması gerekmektedir.►3 kişilik odalarda 3. yatak uygulaması olmayıp 3. yatak standart yataklardan küçüktür.►Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan 11 yaşın altındaki çocuklar için geçerlidir.
 • VİZE:  Vize için gerekli belgeler listesini ve vize formunu acentamızdan temin edebilirsiniz.
 • İtalya normal pasaportlara vize uygulamaktadır. Yeşil Pasaportlara vize uygulaması yoktur. Vizeler seyahat başlangıcından önce Türkiye’deki ilgili konsolosluklardan alınmak zorundadır.
 • Tüm Pasaportların GEZİ BAŞLANGIÇ TARİHİNDEN İTİBAREN EN AZ 6 AYgeçerli olması gereklidir.
 • Vize başvuruları en erken gezi başlangıç tarihinden 3 ay öncesinden itibaren yapılabilmektedir
 • ► Gezi kayıtlarımızda her yolcunun geçerli pasaport fotokopisi gerekmektedir. Normal Pasaportunuz, Vize ücreti ve gerekli vize belgelerinizi eksiksiz olarak acentamıza teslim ediniz.
 • ► Konsolosluk gerek gördüğünde ilave evrak ve şahsi görüşme talebinde bulunabilir. Giriş yapılan ülkenin sınır kapılarında vize alınamaz. Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • ► Şehir turları; şehrin tanıtımı için düzenlenen 2–3 saat süreli panoramik turlardır. Müze, ören yeri girişlerini içermez.
 • NEVATUR gerekli durumlarda içerik aynı kalmak şartıyla program günlerinde değişiklik yapabilir.
 • ► Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan NEVATUR sorumlu değildir.
 • nevatur havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde havayolu, uçuş detayları değişebilir, uçuş saatlerinin hareket tarihinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Diğer hükümler tur kayıt formunda belirtilmiştir.
 • ► Vergilerde olabilecek değişiklikler ve ulaşım fiyatlarında meydana gelebilecek artışlar fiyatlara yansıtılacaktır.

Adana’dan BÜYÜK İTALYA ve FRANSA Rivierası

'den itibaren

kişi başı

28 HAZİRAN – 05 TEMMUZ 2019 //TÜM TURLAR DAHİL

Pegasus Hava Yolları ile7 Gece 8 Gün

BÜYÜK İTALYA

Ve Fransız Rivierası

 

28 HAZİRAN – 05 TEMMUZ 2019

 

Roma- Napoli – Floransa- Siena – Venedik- Milano-Nice – Marsilya

 

İtalya & İsviçre Göller Bölgesi;

Luganove Como Gölleri

Fransız Rivierası;

Coted’azur Nice-Monaco-Montecarlo –St.Paul de Vence- Marsilya

 

 

 

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.