Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
Hindistan – Altın Üçgen – Holi Fest – Adana’dan THY ile – Nevatur
fade
13409
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-13409,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
Nevatur / Hindistan – Altın Üçgen – Holi Fest – Adana’dan THY ile
1

06-12 MART 2020 5 Gece – 7 Gün Tüm Yemekler ve Tüm Turlar DAHİL !!! 16 Aralık 2019a Kadar Kayıtlarda Erken Rezervasyon İ N D İ R İ M İ Oda Başı 100$
2

1.GÜN/ 06 MART 2020 CUMA ADANA /İSTANBUL/DELHİ

Adana Şakirpaşa Havalimanı İç Hatlar Terminali Türk Hava Yolları kontuarı önünde 15:30’da Nevatur yetkilisi ile buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Türk Hava Yolları TK 2463 sefer sayılı uçağı ile saat 16:35’de İstanbul’a hareket. Saat 18:40’da İstanbul’a varışımızın ardından Pasaport kontrolü sonrası Türk Hava Yolları’nın TK716 sefer sayılı uçağı ile saat 20:50’de DELHİ’ye hareket.
3

2.GÜN/ 07 MART 2020 CUMARTESİ DELHİ/ AGRA

Saat 05:15’te Delhi'ye varışımızla birlikte havalimanında bizleri bekleyen özel aracımızla Delhi şehir merkezine haraket, alacağımız kahvaltıdan sonra yaklaşık 4 Saat sürecek Agra’ya hareket.Otel’e Giriş ve  dinlenmemiz ardından Babür İmparatorluğu döneminde yapılan Agra Kalesi'ni ziyaret edeceğiz. Burada pek çok sarayı görecek, yerel yaşama ve pazarlardaki günlük koşuşturmaya tanıklık etme şansı bulacaksınız.Agra Kalesini ve içerisinde yer alan halka açık özel bölümleri ziyaret edeceğiz. Alışveriş imkanı için serbest zaman.  Akşam yemeği ve geceleme Agra 5* Otelimizde.
4

3.GÜN/ 08 MART 2020 PAZAR AGRA/ JAİPUR

Sabah Gündoğumu ile Muhteşem bir aşk abidesi olarak bilinen meşhur ‘Tac Mahal’e hareket ediyoruz. Yapımı 1631 yılında başlamış ve tam 22 yıl sürmüştür. Babür İmparatoru Şah Cihan’ın çok sevdiği eşi kraliçe Mümtaz Mahal’e olan aşkının anısına yaptırdığı bu anıt muhteşem orantısı, farklı dişiliği, yapım ve süsleme ortamı ile eşsiz bir eserdir. Daha sonra Otel’de alacağımız sabah kahvaltısı ve çıkış işlemlerimiz ardından. yine Hindistan’ın ilk planlanan ve bir zamanlar Krallığın başkenti olan JAİPUR “Pembe Şehir”e hareket. İmparator Ekber tarafından, 16. yüzyılda inşa ettirilmiş ancak kuyuları kuruduğu için terk edilmiş, kırmızı kumtaşı şehri Fatehpur Sikri. Şu anda çöl şehir olarak da anılan Fatehpur Sikri’de  geniş avlu, büyük dörtgen avlu ve Pachisi’nin yanısıra Jodha Bai Sarayı, Mariam Sarayı, Birbal Sarayı, Rüzgar Sarayı, Panch Mahal ve Fatehpur Sikri’nin sembollerinden Şeh Salim Chisti’nin onuruna yapılmış olan Cuma Camisi ve Salim Chisti’in mozolesini ziyaret edeceğiz. Turumuz sonrası Jaipur’a doğru yolumuza devam ediyoruz. Jaipur’a  varışımıza istinaden. . Holi festivali öncesi Dohan’a katılıyoruz Holi Dohan , Holi Festivalinin kutlanmasın da büyük önem taşıyan ritüeldir, Holika’nın ölümünü betimleyen Holi festivali geleneğidir. Akşam yemeği ve geceleme Jaipur’da 5* otelimizde.
5

4.GÜN/ 9 MART 2020 PAZARTESİ JAİPUR

Otel’de alacağımız Sabah kahvaltısı ardından Jaipur’un 11 km kuzeyinde Aravali tepeleri üzerinde inşa edilmiş bal rengi Amber Kalesine ulaşıyoruz. Amber Kalesinde bir çok oda ve avlusu bulunan kaleyi ziyaretimizde özellikle Sheesh Mahal (Aynalı Oda) çok ilginizi çekecek. Bu kale Rajput mimarisinin en önemli örneklerinden biridir. Saray ilk olarak Raja Man Singh tarafından kurulmuş, ilaveler Sawai Jai Singh tarafından yaptırılmıştır. Saray içinde Divan-ı Avam, Divan-ı Has ve kafesli pencereleri ile saray kadınlarının saray içindeki önemli olayları seyredebildikleri Sukh Niwas ve Jai Mandir (Zafer Tapınağı) ve ışıldayan aynaları ile ünlü Şiş Mahal’i göreceğiz. Programımız sonrası Jaipur şehir merkezine hareket City Palace, Jantar Mantar Gözlemevi göreceğimiz yerler arasında  Turumuzun ardından Akşam yemeği ve geceleme Jaipur’da 5* otelimizde
6

5.GÜN/ 10 MART 2020 SALI HOLi-FESTİVALİ -JAİPUR- DELHİ

Otel’de alacağımız Sabah kahvaltısının ardından, HOLI FESTIVAL  zamanı. Holi Festival hintlilerin Diwali'den sonra ikinci büyük festivali olup dünya çapında kutlanmaktadır. Mitolojiye göre, Hint tanrısı Lord Krishna arkadaşı Radha’yı kıskanır çünkü kendisi karanlık bir tene sahipken Radha’nın teni rengârenktir. Küçük Krishna, doğanın bu adaletsizliği karşısında annesi Yashoda’ya dert yanar. Annesi oğlu Krishna’nın gönlünü almak için yüzünü Radha’nınki gibi kendi seçtiği renklerde boyamayı teklif eder. Krishna bu teklifi seve seve kabul eder ve yüzünü boyar. Daha sonra bu oyun popülerlik kazanır ve zamanla bir festivale dönüşür. Bizlerde festival alanında kalabalığa karışıp insanların birbirlerine fırlattığı rengarenk toprak boyalarla boyanıp baharın gelişini eğlenceli bir şekilde karşılayacağız. Festival sonrası otelimize transfer  ve çıkış işlemlerimiz ardın dan  otobüsümüz ile Hindistan’ın eski başkentlerinden  Delhi ye doğru yola çıkıyoruz . Varışa istinaden  otelimize transfer  Akşam yemeği ve geceleme Delhi 5*otelimizde.
7

6.GÜN/ 11 MART 2020 ÇARŞAMBA DELHİ

Otel’de alacağımız Sabah kahvaltısının ardından,  ilk durağımız olan 17. yüzyılda Babür İmparator’u  Şah Cihan tarafından ülkenin başkenti Delhi Hindistan'ın en büyük ve en ihtişamlı camilerinden Jama Mescid’i gezme ve tanıma şansı yakalıyoruz. Efsanevi pazarları şehrin en işlek caddesin de yer alan gezimiz sonrası. Birinci dünya savaşında ölen 85.000 Hintli askerin anısına dikilen Zafer Tankı (India Gate) ziyareti ile devam eden  turumuzda, ulusal günde geçit törenlerinin yapıldığı geniş Raj Path ve sonundaki Hindistan Devlet Başkanının resmi konutu olan Rashtrapati Bhawan, parlamento binası göreceğimiz yerler arasında. Turumuzun ardından otelimize transfer Akşam yemeği Sonrası Akshardham Tapınağı , Hindistan’ın antik sanat, kültür ve mimarisinin güzelliğini ve maneviyatını yansıtan Bhagwan Swaminarayan'a adanmış . tapınak ayrıca 234 süslü oymalı sütundan ve dokuz kubbeden oluşmaktadır. Tapınak içerisin de izleyeceğimiz muhteşem su gösterisi ardından Kingdom of Dreams Bollywood Show’a katlım, geceleme Delhi 5* otelimizde.
8

7.GÜN/ 12 MART PERŞEMBE DELHİ-İSTANBUL-ADANA

Sabaha Karşı 03:30 otel lobisin de buluşup, Delhi Havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından Türk Hava Yollarının TK717 sefer sayılı uçağı ile saat 06:55’de İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 11:30’da İstanbul’a varış. Türk Hava Yollarının TK2462 sefer sayılı uçağı ile saat 14:15’te Adana’ya hareket. Saat 16:00’da Adana’ya varış ve bir başka Nevatur gezisinde buluşmak üzere…
9

ÜCRET

Tek Kişilik Oda Farkı 350 $
Ü C R E T Nakit / Havale Peşin Fiyatına Taksit İmkanı
İki-üç Kişilik Odada Kişi Başı 2.045 $ Kasım 515 $ Aralık 515 $ Ocak 515 $ Şubat 500 $
* Erken Rezervsyon indiriminden faydalanmak isteyen single konaklayacaklar misafirlerde 50 $ indirim uygulanmaktadır. *Fiyatlar nakit ya da havale ödemelerde geçerli olup Kredi kartı ile ödeme alternatiflerini acentamıza sorunuz.  
10

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER;

 • THY ile Adana/İstanbul/Delhi/İstanbul/Adana uçak bileti
 • Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri bedeli
 • 5* Oteller’de 5 gece konaklama
 • Programda belirtilen tüm transferler
 • Programda belirtilen tüm turlar
 • Amber kalesine Lüx araçlarla ulaşım
 • 5 Sabah kahvaltısı, 5 Öğle Yemeği, 5 Akşam Yemeği
 • Gezi boyunca otobüste şişe su ikramı
 • HOLİ FESTİVALİ Renkli Boya Kapları
 • Rickshaw’lar ile Delhi Pazar ulaşım
 • Kingdom Of Dreams Bollywood Show
 • AGRA Şehir Turu ve giriş ücreti
 • AGRA KALESİ Turu ve giriş ücreti
 • TAJ MAHAL Turu ve giriş ücreti
 • FATEHPUR SiKRİ Turu ve giriş ücreti
 • AMBER KALESİ Turu ve giriş ücreti
 • CİTY PALACE Turu ve giriş Ücreti
 • JANTAR MANTAR GÖZLEM EVİ Turu ve giriş ücreti
 • AKSHARDHAM Tapınağı Su Şovu Gösterisi
 • DELHİ Şehir Turu
 • Türsab Zorunlu Mesleki Sigorta
 • Yerel rehberlik hizmetleri
 • Türkçe rehberlik hizmeti
 • Nevatur eşliği
11

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER;

 • Hindistan Vize ücreti ve takip giderleri (140 $),
 • Müze girişlerinde ilave alınan fotoğraf makinesi ve kamera ücreti,
 • Yemeklerin yanında alınan içecekler
 • Kişisel Harcamalar
12

NOTLAR;

 
 •  Kesin rezervasyonlarınız için kişi başı %50 ön ödemenin acentamıza veya Nevatur banka hesaplarına yatırılması ve sözleşme yapılması gerekmektedir.
  TAKSİT İMKANI
  Bakiye ödemelerinizin gezi tarihinden 30 gün önce tamamlanması gerekmektedir.
 • Gezi kayıtlarımızda her yolcunun geçerli pasaport fotokopisi gerekmektedir.
 • 3 kişilik odalarda 3. yatak uygulaması olmayıp 3. yatak standart yataklardan küçüktür.
 • Gezimiz için Hindistan vizesi gerekmektedir. HİNDİSTAN VİZESİ İÇİN lütfen acentamızla irtibata geçiniz.
 • Vizeler seyahat başlangıcından önce Türkiye’deki ilgili konsolosluklardan alınmak zorundadır. Konsolosluk gerek gördüğünde ilave evrak ve şahsi görüşme talebinde bulunabilir. Giriş yapılan ülkenin sınır kapılarında vize alınamaz. Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Normal Pasaport  ve Yeşil Pasaportların GEZİ TARİHİNDEN İTİBAREN EN AZ 6 (ALTI)   AY geçerli olması gereklidir.
 • Nevatur gerekli durumlarda içerik aynı kalmak şartıyla program günlerinde değişiklik yapabilir.
 • Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan Nevatur sorumlu değildir.
 • Vergilerde olabilecek değişiklikler ve ulaşım fiyatlarında meydana gelebilecek artışlar fiyatlara yansıtılacaktır.
 • Nevatur havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde havayolu ve uçuş detayları değişebilir, uçuş saatlerinin hareket tarihinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.

Hindistan – Altın Üçgen – Holi Fest – Adana’dan THY ile

'den itibaren

kişi başı

(Delhi, Jaipur, Agra)

(Delhi, Jaipur, Agra)

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.