fbpx

Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
Adana’dan THY ile KARS 27 ŞUBAT- 1 MART 2020 3 Gece / 4 Gün – Nevatur
fade
13357
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-13357,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
Nevatur / Adana’dan THY ile KARS 27 ŞUBAT- 1 MART 2020 3 Gece / 4 Gün
1

1.GÜN – 27 ŞUBAT 2020 – PERŞEMBE ADANA – KARS- ÇILDIR GÖLÜ

Sabah 05:30’da Adana Havalimanında buluşma. Türk Hava Yollarının  TK2453 seferiyle saat 07:05’de İstanbul aktarmalı olarak Kars’ a uçuyoruz. Saat 14:10’ da Kars Harakani Havalimanı’ na varıyoruz.  Valiz işlemlerinin ardından bizleri karşılayan aracımıza biniyoruz ve rakımı yaklaşık 2000 mt bulan Çıldır Gölü ‘ne doğru yolculuğumuz başlıyor. Çıldır gölü kenarında gölden tutulan balıkların servise sunulduğu öğle yemeğimizi aldıktan sonra göl kenarında kar kızaklarıyla kızak turu yapıyoruz. (Göl tamamen donmuş olduğu takdirde). Sonrasında buz tutmuş gölde buzlar kırılarak yapılan balık avını izleyip fotoğrafladıktan sonra otelimize hareket. Akşam yemeği ve geceleme Kars Şehir Merkezindeki otelimizde
2

2.GÜN – 28 ŞUBAT 2020 – CUMA BOĞATEPE KÖYÜ – KARS ŞEHİR TURU

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Türkiye’nin ilk ve tek peynircilik müzesi olan BOĞATEPE KÖYÜ Peynircilik Müzesini geziyor ve Boğatepe’nin muhteşem hikayesini bir de kendilerinden dinliyoruz. Burada üretilen peynir, tereyağı ikramlarımızı afiyetle tadıyoruz. Ardından Kars şehir merkezini panoramik olarak gezmeye başlıyoruz. Şehir merkezi ızgara planlı yerleşimi, Ruslardan kalan görkemli taş yapıları gezerken bizleri büyüleyecek. Kars Kalesi, On İki Havariler Kilisesi( Kümbet Cami) , Âşıkların atıştığı ve Namık Kemal’in çocukluğunun geçtiği Namık Kemal Kültür Merkezi, Rus işgali döneminde Müslümanların yakılarak öldürüldüğü Ulu Cami, Kars çayı üzerinde bulunan Osmanlı döneminde kalma Osmanlı Hamamları ve Osmanlı Köprüsü ve Harakani Hazretleri’nin türbesi gezeceğimiz yerler arasında olacak. Akşam profesyonel ekibi ile Kafkas Gecesi Eğlencesi’nin de renk katacağı Kars “Kaz Evi”nde Meşhur Kars Kazının tadına bakacağımız yemeğimizi alıyoruz. Geceleme otelimizde.
3

3.GÜN – 29 ŞUBAT 2020 – CUMARTESİ SARIKAMIŞ

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Sarıkamış’a hareket ediyoruz. 1914’te donarak şehit olan askerlerimizin Allahu Ekber Dağı’ndaki Şehitliği ziyaret ediyoruz. Arkasından Kraliçe Katerina için yapılmış Av Köşkünü dışarıdan fotoğraflayıp ardından Sarıkamış’a geçip keyifle Kar’da Mangal/Köfte –Sucuk/Ekmek ve içeceğimizden oluşan öğle yemeğimizi alıyoruz, Sarıkamış Kayak Merkezi’nde serbest zamanın ardından Kars’taki otelimize varıyoruz.  Akşam yemeği ve Geceleme otelimizde.
4

4.GÜN – 01 MART 2020 – PAZAR ANİ HARABELERİ - ADANA

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından Ermenistan sınırına yakın Ani’ye hareket ediyoruz. Burada göreceğimiz bazı tarihi mekânlar; Havariler Kilisesi, Büyük Katedral, Tigran Honets(Resimli Kilisesi), Selçuklu Sarayı, atalarımızın Anadolu’da yaptığı ilk cami olan Ebu’l Menucehr Cami olacaktır. Kars merkezde kısa serbest zamanımızda Kars’ın meşhur peynirlerinden ve balından alma şansınız olacak  (bavula koymak gerektiğini unutmayalım). Dönüş için bizleri bekleyen aracımızla havalimanına gidip,  Türk Havayollarının TK2715 Sefer sayılı uçağı ile 15:05’te  İstanbul aktarmalı olarak Adana’ya uçuyoruz. 21:40’ta Adana’ya varış ve siz değerli misafirlerimizle bir başka gezimizde görüşmek üzere vedalaşıyoruz
5

ÜCRET
4* Simer Hotel Vb.
İki Kişilik Odada Kişi Başı 2350 TL
 Tek kişi farkı  350 TL
2- 11,99 yaş arası Çocuk Fiyatı    2200 TL
*Fiyatlar nakit ödemede geçerli olup Kredi kartı ile ödeme alternatiflerini acentamıza sorunuz.
6

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

 • THY ile Adana-İstanbul-Kars-İstanbul-Adana uçuşları
 • Grubumuza özel aracımız ile ulaşımlar
 • 3 gece Kars Şehir Merkezinde 4*Simer Hotel’dekonaklama
 • Otelde alınacak 3 Sabah Kahvaltısı
 • Otelde alınacak 2 Akşam Yemeği
 • Yörenin özel restoranlarından ve Ünlü girişimci Nuran Özyılmaz’ın işletmesi “KAZEVİ”nde Akşam Yemeği
 • Muhteşem Dansları ile KAFKAS GECESİ Dans Gösterisi
 • Kars Şehir Turu
 • Kars Gece Yürüyüş Turu
 • Çıldır Gölü Turu
 • Çıldır Gölünde Göle özel Balıklardan oluşan mönüsü ile Öğle Yemeği ve içecek
 • Sarıkamış Kayak Merkezi Turu
 • Sarıkamış’ta Kar da Mangal/Köfte – Sucuk/Ekmek ziyafeti ve içecek
 • Türkiye’nin ilk ve tek Peynir Müzesi; Meşhur Zümran Ömür’ün köyü Boğatepe Köyü’nde Peynir Müzesi ve peynir ikramı
 • Unesco Dünya Miras Listesinde yer alan Ani Harabeleri Turu
 • Acenta Zorunlu Mesuliyet Sigortası
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
7

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Kişisel harcamalar, Sarıkamış Telesiyej ücreti, Giriş Ücretleri ve programda dahil olduğu belirtilmemiş yemekler ile tüm yemeklerde alınacak içecekler
8

NOTLAR

Kesin Rezervasyon için %50 ön ödemenin yapılması ve kalan bakiyenin de geziden 30 gün öncesine kadar tamamlanması gerekmektedir.  Nevatur veya rehber içerik aynı kalmak  koşulu ile tur programında değişiklik yapabilir.

Adana’dan THY ile KARS 27 ŞUBAT- 1 MART 2020 3 Gece / 4 Gün

'den itibaren

kişi başı

27 ŞUBAT- 1 MART 2020
3 Gece / 4 Gün

Buz ve karın kattığı nefis görüntülerle; ÇILDIR Gölü

UNESCO Miras Listesindeki; ANİ Harabelerİ

Kristal Kar’ı ile Avrupa’nın gözdesi: SarıkamiŞ

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.