Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
Adana’dan vizesiz LVIV – Nevatur
fade
12730
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-12730,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
Nevatur / Adana’dan vizesiz LVIV
1

  • GÜN / 06 Haziran Perşembe ADANA – İSTANBUL - LVİV
Gece saat 02:20’de Adana Havalimanı İç hatlar terminali THY kontuarı önünde Nevatur yetkilisi ile buluşma. Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından THY TK 2451 sefer sayılı uçağı ile saat 03:50’de İstanbul’a hareket. Saat 05:25’te İstanbul’a varış. Pasaport işlemlerimizin ardından  TK 441 sefer sayılı uçağı ile Saat 08:05’te Lviv’e hareket. Yerel saat ile 10:00’da Lviv’e varışta rehberimiz ile karşılanma ve otelimize transfer odalarımıza yerleşme. Rehberimizin belirteceği saatte buluşma ve yürüyerek şehri tanıyoruz. Akşam dileyenler için Lviv’in konsept restorantlarından biri olan Meat &Justice’de  akşam yemeği (30 €) Geceleme otelimizde    
  • GÜN / 07 Haziran Cuma          LVİV ‘’Çikolata,Kahve,Bira ve Silah Müzesi turu
Sabah kahvaltısının ardından rehberimizin belirteceği saatte buluşma. Lviv şehir Turu ve  Çikolata Müzesi, Kahve Madeni, Bira Fabrikası ve Arsenal Silah Müzesi Turları. II. Dünya savaşında zarar görmemiş ender şehirlerinden biri olan Lviv trafiğe kapalı meydan ve caddeleri ile UNESCO listesindeki şehirlerden biridir. Antik kentin kalbi Rynok Meydanı, Town Hall, Latin Gotik Katedrali, Barok Katedraller, Ünlü Golden Rose Sinagogu ve Muhteşem şehir surları göreceğimiz yerler arasında. Ardından Doğu Avrupada kahve ve biranın doğduğu ve yayılmaya başladığı kültür merkezi olarak kabul edilen Lviv şehrinde kahve ve biranın üretim, tesis ve aynı zamanda tatma şansını yakalayacağız. Silah müzesi turumuzun ardından alışveriş ve gezmeniz için serbest zaman. Turumuzun ardından otelimize transfer. Dileyen misafirlerimiz için ekstra Lviv’in konsept restorantlarından Stargorod’da Akşam yemeği (30 €).  Geceleme otelimizde    
  • GÜN / 08 Haziran Cumartesi LVİV ‘’Şatolar Turu’’
Sabah kahvaltısının ardından dilediğinizce geçirmeniz için serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için ekstra Şatolar turu (50 €); Lviv’e bir saat mesafede bulunan ve orijinal halleri XVIII ve XIX yy. dan günümüze kadar korunmuş olan bu Şatoda Şovalye dönemine bir yolculuk yaşayacaksınız. Ardından Lviv’e dönüş ve serbest zaman. Dileyen misafirlerimiz için eksta Lviv’in konsept restorantlarından Masonic Loudge’da Akşam yemeği (30 €) . Geceleme otelimizde    
  • GÜN / 09 Haziran Pazar LVİV – İSTANBUL - ADANA
Sabah kahvaltısının ardından rehberinizin belirteceği saatte buluşma ve havalimanına transfer. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından THY TK 442 sefer sayılı uçağı ile sabah saat 10:55’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 13:00’da İstanbul’a varış. THY TK 2466 sefer sayılı uçağı ile saat 16:05’te Adana’ya hareket. Saat 17:40’ta Adana’ya varış ve bir başka NEVATUR gezisinde görüşmek üzere.                
GEZİ ÜCRETİ NAKİT
2 kişilik odada kişi başı 595 €
Tek kişilik oda farkı 100 €
    ÜCRETE DAHİL HİZMETLERİMİZTÜRK HAVA YOLLARI ile Adana/İstanbul/Lviv/İstanbul/Adana  arası ekonomi sınıfı uçuşlar Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri bedeli ► Havalimanı/otel/havalimanı transferleri ► Uçakta 20 kg’a kadar bagaj taşıma bedeli ► 3 Gece 3* merkezi otelde konaklama ► 3 Sabah kahvaltısı ► Panoramik Lviv şehir turu ► Çikolata Müzesi, Kahve Madeni, Bira Fabrikası ve Arenal Silah Müzesi turu ► Zorunlu seyahat acil sağlık sigortası Profesyonel TÜRKÇE yerel rehberlik hizmeti   ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER           ► Her türlü kişisel harcamalar ve otel ekstraları ► Ekstra Turlar Şatolar (50 €) / Meat Justice Akşam Yemeği (30 €), Stargorod Akşam Yemeği (30 €), Masonic Loudge Akşam Yemeği (30 €) Yemeklerde 1 su dahil diğer içecekler hariçtir. Şatolar turunda girişler ulaşım ve rehberlik dahildir. ► Seyahat Özel Sağlık Sigortası 20 €  (70 yaş üzeri 30 €) seyahat öncesi ani gelişen rahatsızlıklar, vefat, birinci dereceden yakınlarının rahatsızlıkları veya vefatı gibi durumlarda tur iptalini kapsayan özel bir sigorta. ► Tüm öğle ve akşam yemekleri ► TÜRSAB Zorunlu mali mesuliyet sigortası ► Yurt dışı çıkış harcı   NOTLAR ► Rezervasyon ve kesin kayıt için ödeme ve sözleşme yapılması gerekmektedir. Kesin kaydınız için % 50 ön ödemenin acentamıza veya aşağıda belirtilen NEVATUR banka hesabına yatırılmasını rica ederiz.
TAKSİT İMKANI
TL ödemelerde serbest piyasa döviz satış kuru baz alınmaktadır. Bakiye ödemenin gezi hareketinden 40 gün önce tamamlanması gerekmektedir. ► Gezi kayıtlarımızda her yolcunun geçerli pasaport fotokopisi gerekmekte olup gezi tarihinden 15 gün önce acentamıza iletilmesi gerekmektedir. ► Kayıt esnasında yurt dışına çıkış yapacağınız pasaportta/kimlikte geçen isim, doğum tarihi, pasaport numarasının sisteme girilmesi gerekmektedir. Uçak biletleri bu bilgilere göre kesilmektedir. Hatalı bilgilerden oluşacak uçak bileti iptal veya değişikliklerinin ceza bedeli misafirlere yansıtılır. ► Lacivert ve Yeşil Pasaportların gezi dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli olması gereklidir.
TAKSİT İMKANI
► LVIV gezisi için vize uygulaması olmayıp pasaportlarınızın hiçbir sayfasının yıpranmamış, yırtılmamış olması gerekmektedir. Pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. ► NEVATUR gerekli durumlarda içerik aynı kalmak şartıyla program günlerinde değişiklik yapabilir. ► Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan NEVATUR sorumlu değildir. ► NEVATUR havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde havayolu, uçuş detayları değişebilir, uçuş saatlerinin hareket tarihinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Diğer hükümler tur kayıt formunda belirtilmiştir. ► Vergilerde olabilecek değişiklikler ve ulaşım fiyatlarında meydana gelebilecek artışlar fiyatlara yansıtılacaktır.     ÖNEMLİ NOT: ► Ukrayna’ya Pasaportsuz ve vizesiz giriş yapılabilmektedir. Ancak bunun için kimliğinizin yeni ÇİPLİ KİMLİK olması gerekmektedir. Bu kimlik dışında diğer ehliyet vs. gibi kimlikler ile giriş yapılamaz. ► 18 yaşından küçükler için ebeveynlerden anne veya babasıyla tek seyahat edecekse, yoculuk etmeyecek ebeveynden noterden muvafakatname alması gerekmektedir.Eğer her ikisi de gelmeyecekse her ikisinin de noterden muvaffakatnamesi gerekmektedir.  

Adana’dan vizesiz LVIV

'den itibaren

kişi başı

06-09 Haziran 2019

Adana’dan TÜRK HAVA YOLLARI ile

Ramazan Bayramı’nda     PASAPORTSUZ ve VIZESIZ

Unesco Dünya Miras Listesindeki Harika Şehir

L V I V

06-09 Haziran 2019  

4 gün / 3 gece

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.