Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
Amerika’nın Efsaneleri New York(3) – Las Vegas (3) – Los Angeles (3) – Nevatur
fade
14983
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-14983,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
Nevatur / Amerika’nın Efsaneleri New York(3) – Las Vegas (3) – Los Angeles (3)
1

Double odada kişi başı $2.899,00 ' dan BAŞLAYAN FİYATLARLA
2

Tura Dahil Hizmetler

Türk Hava Yolları ile İstanbul – New York / Los Angeles - İstanbul arası ekonomi sınıf uçak bileti New York - Las Vegas arası ekonomi sınıf uçak bileti Havalimanı vergileri ve uçuş sigortaları New York’ta 4* Sheraton Times Square veya benzeri otelde 3 gece oda bazında konaklama Las Vegas’ta 4* Tresure Island otelde 3 gece oda bazında konaklama Los Angeles’da 4* Double Tree by Hilton LA Downtown  otelde 3 gece oda bazında konaklama Resort Fee ve şehir ayak bastı ücretleri Tüm transferler Tecrübeli Türkçe rehberlik hizmeti.
3

Tura Dahil Olmayan

Yurt dışı çıkış harcı (İlgili bankalara veya havalimanındaki maliye veznesine yatırabilirsiniz) Sabah kahvaltıları Öğle ve akşam yemekleri Kişisel harcamalar Rehber ve şoför bahşişleri (Amerika'da günlük kişi başı 5$ önerilir) Ekstra olarak belirtilen turlar
4

Ekstra Turlar

New York Tanıtım Turu, Empire State Çıkışı ile, Philadelphia & Mall Turu, Grand Canyon Turu, Premium North Outlet Turu, Las Vegas Cirque de Soleil Show, Los Angeles Şehir Turu, Universal Studios Turu, Santa Monica Turu, San Diego Turu, Sahil Kentleri Turu,
5

İptal Koşulları

  • Tüketicinin gezisinin başlamasına 30 gün kalaya kadar (gezinin başlangıç günü sayılmaz) tura katılmaktan vaz geçmesi durumunda ödemiş olduğu ücretin tamamı (uçak bileti hariç) iade edilir. Ancak yurt dışı seyahatlerinde vize hizmeti verilmiş ise iade edilmez. Amerika İç hat biletlerinin iadesi yoktur. Bazı turlarımızda Dış Hat ve Amerika İç Hat Uçak Biletleri (Türkiye çıkış/dönüş) tur kalkışı kesinleştiğinde kesilebilir. Bu biletlerde havayolundan gelecek ceza işlemine göre değerlendirilecektir.
  • Tüketici gezinin başlamasına 29 ile 15 gün kalaya kadar rezervasyonunda iptal-değişiklik talebi durumunda (uçak bileti hariç) gezi bedelinin % 50 si yanar. Amerika İç hat biletlerinin iadesi yoktur. Türkiye çıkış biletlerde havayolundan gelecek ceza işlemine göre değerlendirilecektir.
  • Tüketici gezinin başlamasına 14 ile 8 gün kalaya kadar rezervasyonunda iptal-değişiklik talebi durumunda toplam gezi bedelinin % 80i yanar.
  •  Tüketici gezinin başlamasına 7 gün ve daha az olması durumunda rezervasyonunda iptal-değişiklik talebinde toplam gezi bedeli yanar ve iade edilmez.
  • Tura katılacak olan kişilerin yeterli sayıya ulaşamamalarına bağlı olarak ve/veya gerekli gördüğü durumlarda ilan ettiği veya kayıt aldığı turları gezi başlangıcından 20 gün öncesine kadar kısmen veya tamamen iptal edebilir. Böyle bir durumda tüketici ücretin tamamını iade alma hakkına sahiptir.
  • Sözleşmeden dönülmesi halinde ,Tüketiciye yapmış olduğu ödeme Türk Ticaret Kanunda belirtildiği şekilde kendi para cinsinden geri iade edilir. TL yapıldı ise aynı TL miktarı, USD yapıldı ise aynı USD miktarı iade edilir. Usd kurundaki olası yükselişlerden etkilenmek istemeyen misafirlerin USD olarak ödeme yapmalarını tavsiye ediyoruz.

Amerika’nın Efsaneleri New York(3) – Las Vegas (3) – Los Angeles (3)

'den itibaren

kişi başı

ŞUBAT 2024 – ARALIK 2024 TARİH SEÇENEKLERİYLE

  • TÜRK HAVA YOLLARI İLE
  • AMERİKA ‘nın EFSANELERİ

  • New York(3) – Las Vegas (3) – Los Angeles (3)
  • ŞUBAT 2024 – ARALIK 2024 TARİH SEÇENEKLERİYLE

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.