Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
ANTİK KENTLERİYLE D E N İ Z L İ – Nevatur
fade
14348
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-14348,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
Nevatur / ANTİK KENTLERİYLE D E N İ Z L İ
1

ANTİK KENTLERİYLE

D E N İ Z L İ

 

10-13 HAZİRAN 2021

2 GECE – 3 GÜN

 

IŞIKLI GÖLÜ – KAKLIK MAĞARASI  – LAODİKEİA ANTİK KENTİ – KARAHAYIT – BULDAN

TRİPOLİS ANTİK KENTİ – HİERAPOLİS ANTİK KENTİ – KLOAPETRA ANTİK HAVUZU

PAMUKKALE TRAVERTENLERİ – AFRODİSİAS ANTİK KENTİ  - ACIPAYAM (LAVANTA TARLALARI)

 SALDA GÖLÜ

 

PROGRAM DETAYI İÇİN ;

0506 487 45 45

ANTİK KENTLERİYLE D E N İ Z L İ

'den itibaren

kişi başı

10-13 HAZİRAN 2021

2 GECE – 3 GÜN

ANTİK KENTLERİYLE

D E N İ Z L İ

 

 

IŞIKLI GÖLÜ – KAKLIK MAĞARASI  – LAODİKEİA ANTİK KENTİ – KARAHAYIT – BULDAN

TRİPOLİS ANTİK KENTİ – HİERAPOLİS ANTİK KENTİ – KLOAPETRA ANTİK HAVUZU

PAMUKKALE TRAVERTENLERİ – AFRODİSİAS ANTİK KENTİ  – ACIPAYAM (LAVANTA TARLALARI)

 SALDA GÖLÜ

10-13 HAZİRAN 2021

2 GECE – 3 GÜN

 

 

Tur Lokasyonları

ANTİK KENTLERİYLE D E N İ Z L İ   10-13 HAZİRAN 2021 2 GECE – 3 GÜN         IŞIKLI GÖLÜ – KAKLIK MAĞARASI  – LAODİKEİA ANTİK KENTİ – KARAHAYIT – BULDAN TRİPOLİS ANTİK KENTİ – HİERAPOLİS ANTİK KENTİ – KLOAPETRA ANTİK HAVUZU PAMUKKALE TRAVERTENLERİ – AFRODİSİAS ANTİK KENTİ  - ACIPAYAM (LAVANTA TARLALARI)  SALDA GÖLÜ

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.