Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
AVUSTURYA SALZBURG – Nevatur
fade
14454
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-14454,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
1

AVUSTURYA  SALZBURG

Okul ara tatilinde    13-15 Kasım  3 gün-2  g ece            

       AVUSTURYA  SALZBURG  

                    ve etrafındaki muhteşem güzellikler

         Salzburg (2)– Wolfgangsee Gölü-Wolfgang- Hallstatt

                        Berchtesgarden- Konigssee-Münih

 

TÜM ÇEVRE GEZİLERİ VE EKSTRA TURLAR DAHİL!

2

ÜCRET

3*-4* Oteller 2 / 3 kişilik odada kişi başı Tek kişilik oda 2 – 11,99 Yaş Çocuk 0 – 1,99 Yaş Çocuk
13-15 Kasım 2021 479 € 629 € 439 € 150 €
3

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

— Türk HY tarifeli seferi ile İstanbul – Münih / Salzburg İstanbul ekonomi sınıfı uçak bileti, — Havalimanı vergileri, Alan/otel /alan transferleri, şehirlerarası transferler, — Belirtilen kategori otellerde toplamda 2  gece oda kahvaltı konaklamalar, — Programda belirtilen tüm çevre gezileri, — Zorunlu seyahat   sigortası (Mesleki sorumluluk sigortasıdır.), — Türkçe tur liderliği hizmeti.
4

ÜCRETE DAHİL OLMAYANLAR

—   50 TL Yurt dışı çıkış fonu (Seyahat tarihi öncesinde ilgili bankalara veya havalimanı Harç Pulu bankosuna yatırılmalıdır.), —  Vize ücreti ve hizmet bedeli —   Seyahat Sigorta Poliçesi ücreti —   Kişisel harcamalar, —   Öğle ve akşam yemekleri, —   Müze, ören yeri veya benzeri tüm giriş ücretleri, —   Gece isteğe bağlı geziler.

AVUSTURYA SALZBURG

'den itibaren

kişi başı

13-15 Kasım  3 gün-2  g ece

Okul ara tatilinde    13-15 Kasım  3 gün-2  g ece            

       AVUSTURYA  SALZBURG  

                    ve etrafındaki muhteşem güzellikler

         Salzburg (2)– Wolfgangsee Gölü-Wolfgang- Hallstatt

                        Berchtesgarden- Konigssee-Münih

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.