Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
AYVALIK & ÇANAKKALE & BOZCAADA & KAZDAĞLARI – Nevatur
fade
14428
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-14428,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
Nevatur / AYVALIK & ÇANAKKALE & BOZCAADA & KAZDAĞLARI
1

AYVALIK & ÇANAKKALE & BOZCAADA & KAZDAĞLARI

 

04 -08 AĞUSTOS 2021

4 GECE – 5 GÜN

Ayvalık, Cunda Adası, Eceabat, Şehitlikler, Bozcaada,

Burhaniye, Behramkale,  Asos, Kazdağları, Sütüven Şelalesi,

 Hasan Boğuldu, Adatepe Köyü, Zeus Altarı, Tahta Kuşlar

 

   
2

ÜCRET

04-08 AĞUSTOS 2021 Nakit - KK Tek Çekim Bonus / Maximum Kredi Kartına Vade Farksız 3 Taksit World Kredi Kartına 4 Taksit Axess Kredi Kartına 4 Taksit
2 Kişilik Odada Kişi Başı 3250 TL 1084 TL x 3 837 TL x 4 862 TL x 4
Tek Kişi Farkı 650 TL 217 TL x 3 168 TL x 4 173 TL x 4
06-11 Yaş Çocuk 3000 TL 1000 TL x 3 773 TL x 4 795 TL x 4
3

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

►Adana - İzmir - Adana Sunexpress Havayolları ulaşımı ►Grubumuza özel araç ile tüm transferler ►1 Gece Çanakkale 4*Akol Otel vb. konaklama, ►1 Gece Bozcaada Apollon Butik Hotel vb.   konaklama ►1 Gece Burhaniye 4*Aliento Butik Otel  vb konaklama ►Çanakkale-Eceabat, Bozcaada-Geyikli Feribot ücretleri ►Otellerde alınacak  4 Sabah Kahvaltısı Eceabat’ta Köfte Mönülü Öğle Yemeği Otellerde alınacak 3 Akşam Yemeği Bozcaada’da Balık & Kalamar mönülü Akşam Yemeği ►Zorunlu Seyahat Sigortası ►Profesyonel Rehberlik Hizmeti ►Nevatur Eşliği ►Nevatur Hijyen Kiti ►KDV
4

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

►Kişisel harcamalar, ►Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri, ►Programa dahil olduğu belirtilmeyen yemekler, ►Tüm yemeklerde alınacak içecekler ►Belirtilmeyen turlar gezi ücretine dahil değildir.
5

NOTLAR

►Kesin Rezervasyon için %50 ön ödemenin acentemize yapılması ve Bakiyenin geziden 30 gün öncesine kadar tamamlanması gerekmektedir.  ►Çocuk indirimi 2 Yetişkin yanında konaklayacak 1 (bir) çocuk için geçerlidir. ►NEVATUR doluluk oranına göre araç değişikliğine gidebilir.►Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (rotasyon) olmaktadır. Kısa turlarımızda rotasyon uygulanmaz. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehberlere aittir.►NEVATUR veya rehber içerik aynı kalmak koşulu ile tur programında değişiklik yapabilir. ►Zorunlu seyahat sigortası bir sağlık sigortası değildir. Özel sağlık ve tur iptal sigortası için lütfen Acentamızla irtibata geçiniz.

AYVALIK & ÇANAKKALE & BOZCAADA & KAZDAĞLARI

'den itibaren

kişi başı

04 -08 AĞUSTOS 2021
4 GECE – 5 GÜN

Sunexpress Hava Yolları ile

 

 

AYVALIK & ÇANAKKALE & BOZCAADA & KAZDAĞLARI

 

04 -08 AĞUSTOS 2021

4 GECE – 5 GÜN

Ayvalık, Cunda Adası, Eceabat, Şehitlikler, Bozcaada,

Burhaniye, Behramkale,  Asos, Kazdağları, Sütüven Şelalesi,

 Hasan Boğuldu, Adatepe Köyü, Zeus Altarı, Tahta Kuşlar

 

 

 

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.