fbpx

Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
5 Yıldızlı Oasis of theSeas ileBatı Akdeniz Turu – Nevatur
fade
12566
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-12566,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
Nevatur / 5 Yıldızlı Oasis of theSeas ileBatı Akdeniz Turu
1

BATI AKDENİZ

 1. Gün İstanbul- Barselona
  İstanbul- Barselona, İspanya arası Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile uçuş. Varışı takiben gemimize transfer VARIŞ HAREKET - 18:00  
 1. Gün Palma De Mallorca , İspanya
  VARIŞ HAREKET 08:00 16:00   Palma de Mayorka gezinize Mayorka Katedrali ile başlayabilirsiniz. Katedralin hemen yanında Kraliyet sarayı ve Juan Carlos caddesi bulunmaktadır. Katedralin arka sokakları ufak meydanlara acılır ve rengarenk mağazalar bu sokakları susler. III. James caddesi ve Las Rambla buradaki diğer onemli caddedir. Tapas denilen meze ceşitleri ve deniz mahsulleri bulabileceğiniz restoranlar oldukca fazladır. Akşam buradaki en unlu şov olan Son Amar’a gidebilirsiniz. Burada akşam yemeğinizi yerken modern danslardan, geleneksel flamenkoya kadar bir cok dansı ve şovu izleyip unutulmaz bir akşam gecirebilirsiniz.  
 1. Gün Marsilya ( Provence ) , Fransa
  VARIŞ HAREKET 09:00 18:00 Marsilya Limanı ticaret hacmi ve alan olarak Akdenizin en büyük limanıdır.Limanın şehir merkezine olan uzaklığı otobüsle yaklaşık 25 dakika kadardır. Bu limanda görülmeye değer iki şehir vardır. Bunlardan biri Aix-en Provence ve diğeri de Marsilya şehridir. Aix-en Provence Şehri, Provence bölgesinde yaşayanlar tarafından eğitim ve sanat şehri olarak tasfir edilir. Dünyanın ünlü markalarının bulunğu sokaklar, eski ve yeni kentin otantik cadde ve sokakları, kentin her yerinde karşımıza çıkan meydanlar ve bu meydanlardaki farklı tarzlara ve hikayelere sahip çeşmeleri ile büyüleyici bir şehirdir.Marsilya şehri ise, M.Ö.
 1. yy da Foçalı denizciler tarafından kurulan bir şehirdir. Şehir bugünkü marina olarak kullanılan tarihi limanın etrafında kurulmuş bir kenttir. Limanın girişini korumakla görevli St. John ve St. Nikolas hisarları bugün restorasyonlarla veetraflarına yapılan yeni yapılarla dikkat çekmektedir. Kentin tepesinde bulunan Notre Dame de la Garde, şehri ve şehre gelen ziya- retçileri her daim selamlamaktadır. St Charles Tren İstasyonu, Longchamp Sarayı ve Kornişi gezerek şehrin büyüsünü yaşayabilirsiniz.
 
 1. Gün La Spezia (Floransa / pisa ) , İtalya
  VARIŞ HAREKET 08:30 20:30 La Spezia Napolyon doneminde silah uretimine başlamış olan bir şehirdir. Bu yuzden limanın hemen yanında bir silah fabrikası ve savaş gemileri ureten bir tersane bulunur. La Spezia Limanında Ronesansın babalarından biri olarak bilinen Michelangelo’nun yaşadığı şehir olan Floransa’ya gidebilirsiniz. Burada muhteşem Floransa Katedralini (Doumo) yu, Can   Kulesini, mukemmel kabartmalı kapılarıyla unlu vaftizhaneyi, Sinyorlar Meydanını ve bu meydanda bulunun eşsiz heykelleri gorebilirsiniz. Sonrasında Vecchio Sarayını, Vecchio koprusunu, ve Santa Croce Bazilikasını ziyaret edebilirsiniz. Floransa aynı zamanda “İlahi Komedya” nın yazarı Dante’ nin de yaşadığı şehir olduğundan devasa buyuklukte Dante Heykelini Santa Croce Meydanında gorebilirsiniz. Bunların dışında Cinque Terre olarak bilinen beş koyleri ziyaret etmeniz mumkundur. Ya da Pisa’ya gidip Mucizeler Meydanı’ nında bulunan unlu Pisa Kulesini ve Katedralini gormeniz mumkundur.  
 1. Gün Roma ( Civitavecchia ) , İtalya
  VARIŞ HAREKET 07:00 20:00 Dünyanın en uzun yaşayan imparatorluğunun merkezi olan Roma, bugün İtalyanın metropolitanı olarak anılmaktadır. Her yıl mil-yonlarca turist Romanın sembolleri haline gelmiş olan Coloseo, Circo Massimo, Forum Romano, Palantine Tepesi, Tanrılar Tapınağı olarak bilinen Panteon, Bernininin yapmış olduğu Dört Irmak Çeşmesinin bulunduğu Navona Meydanı ve dünyanın ünlü marka-larının ve gene Bernininin yapmış olduğu bir çeşmenin bulunduğu İspanyol Merdivenleri sizleri büyüleyecektir. Ayrıca İtalyan Birilğinin sembolu olan II. Vittoriano Emanule Anıtı ve Venoto Meydanı tüm ihtişamıyla şehirde ayrı bir yere sahiptir. Dünyanın en küçük ülkelerinden biri olan ve tek komşu ülkesinin İtalya olduğu Vatikan, Romanın merkezine yakın bir konumda bulunmaktadır.Bernini nin yapmış olduğu sütunlarla çevrili olan St Pietro Meydanı, St. Pietro Bazilikası ve Vatikan Müzesiyle oldukça farklı ve özel bir durumdadır. Rönesans ın babası olarak bilenen Michelangelo nun eşsiz eseri "Pieta" da Bazilika içerisinde bulunmaktadır.  
 1. Gün Napoli ( Capri ) , İtalya
  VARIŞ HAREKET 07:00 20:00 İtalya’nın onemli denizcilik kenti olan Napoli’de, San Carlo Tiyatrosunu, Reale San Francesco di Paola Bazilikasını, Castel Nouvo’ yu, Umberto Galerisini gorebilirsiniz. Daha sonra Via Toledo caddesi boyunca yuruyebilirsiniz. Cadde boyunca birbirinden ihtişamlı yapılar, kucuk yerel dukkanlar gormek mumkundur. Caddenin sonuna doğru Napoli Ulusal Arkeoliji Muzesini gorebilirsiniz. Avrupa’ nın en buyuk iki yanardağından biri olan Vezuv Yanardağı Napoli’ dedir. Dağın eteklerinde bulunan ve M.S. 79 yılındaki buyuk patlamada tamamiyle yok olan Pompei Antik Kenti bulunur. Ve Arkeoloji muzesinde Pompei ve Herculaneum Antik kentinde bulunan eserler sergilernir. Tarihte bir yolculuk yapmak isterseniz muzeyi gezebilir ya da Pompei Antik Kentine gidebilirsiniz. Pompei dışında Napoli ye yaklaşık 1 saat uzaklıkta olan Capri Adası da gorulmesi gereken yerler arasındadır.  
 1. Gün Denizde
  Denizde Seyir  
 1. Gün Barselona, İspanya -İstanbul
  Barselona, İspanya -İstanbul arası Türk Hava Yolları tarifeli seferi ile uçuş. İstanbul a HOŞGELDİNİZ. VARIŞ HAREKET 05:00 -
2

Ücret

Tur Adı Tarih Anons Fiyatı 2 Kişilik Oda Tek Kişi İndirimli 2 Kişilik Oda Tek Kişi Tek Kişi Extra Yatak Çocuk
RCCL Oasis ile Batı Akdeniz Turu İç Kabin-1Tam 1 Yarım   2019   6000 TL   6000 TL   7750 TL   6000 TL 0 - 2 : 2500 TL 2 - 17 : 5000 TL
3

FİYATA DÂHİL OLAN HİZMETLER

 • Türk Hava Yolları ile İstanbul - Barcelona arası ekonomi sınıfı uçak bileti
 • Havalimanı ve liman vergileri
 • Havalimanı-liman-havalimanı arasındaki tüm transferler
 • 5 Yıldızlı Oasis of the Seas gemimizde tam pansiyon (tüm yiyecekler dahil-Specialty Restaurant giriş ücretleri hariç ) konaklama
 • Gemide düzenlenen animasyon ve aktiviteler
 • Türkçe Rehberlik Hizmetleri (Grup kişi sayısı 20 yi aştığı takdirde)
4

Ücrete Dahil Olmayan Hizmetler

Limanlarda düzenlenen ekstra geziler *Schengen Vizesi (Çok girişli) *Yurtdışı çıkış harcı *Gemideki kapağı kapalı içecekler *Kişisel Harcamalar *Bahşişler Kişi başı 94 € (rezervasyon esnasında ödenir)
 • Seyahat, sağlık ve iptal sigortası
5

Gemi iptal şartları

  90 gün ve öncesinde yapılan iptallerde kişi başı 50 Euro 89 - 57 gün kala yapılan iptallerde kişi başı ödenen toplam ücretin %25i 56 - 29 gün kala yapılan iptallerde kişi başı ödenen toplam ücretin %50si 28 - 15 gün kala yapılan iptallerde kişi başı ödenen toplam ücretin %75i 14 gün ve daha az süre kala yapılan iptallerde kişi başı ödenen toplam ücretin %100 ü (tamamı) kadar iptal cezası uygulanacaktır.

5 Yıldızlı Oasis of theSeas ileBatı Akdeniz Turu

'den itibaren

kişi başı

Bu Fırsat Yeni Geldi!Dünyanın En Büyük Gemisi Akdeniz’e İniyor!1 Kişi 6.000 TL 2 .Kişi 3000 TL!Barselona-Mallorca-Marsilya-Floransa-Roma-Napoli!THY ile Ulaşım,Tam Pansiyon Konaklama,Transferler ve Rehberlik Dahil!

5 Yıldızlı Oasis of the Seas ile Batı Akdeniz Turu

Tur Adı TARİHLER Anons Fiyatı

2 Kişilik Oda Tek Kişi

İndirimli

2 Kişilik Oda Tek Kişi

Tek Kişi Extra Yatak Çocuk
RCCL Oasis ile Batı Akdeniz Turu İç Kabin-1Tam 1

Yarım

 MAYIS

HAZİRAN

TEMMUZ

AĞUSTOS

 

 

6000 TL

 

6000 TL

 

7750 TL

 

6000 TL

0 – 2 :

2500 TL

2 – 17 :

5000 TL

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.