Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
BEYRUT 4 Gece – 5 Gün – Nevatur
fade
14148
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-14148,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
Nevatur / BEYRUT 4 Gece – 5 Gün
1

PROGRAM

 1. GÜN / PAZARTESİ /ADANA - BEYRUT
Saat 15:40‘de Adana Şakirpaşa Havalimanı DIŞ HATLAR terminali PGS kontuarı önünde nevatur yetkilileri ile buluşma. Bilet, bagaj ve pasaport işlemlerimizin ardından PEGASUS HAVA YOLLARI 737-800 sefer sayılı charter uçağı ile saat 17:40’da Beyrut’a hareket. Yerel saat ile 17:45’te Lübnan’ın başkenti ve Orta Doğunun Paris’i olarak bilinen Beyrut’a varış. Otelimize transfer ve odalarıma yerleşme. Akşam arzu eden misafirlerimiz için nevatur’un düzenleyeceği ekstra, BEYRUT GECESİ canlı müzik eşliğinde Lübnan mutfağının en lezzetli örneklerini tadıyoruz. Geceleme otelimizde.  
 1. GÜN / SALI /BEYRUT – JEITTA – HARISSA - BYBLOS
Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz için nevatur’un düzenleyeceği ekstra, tam gün öğle yemekli Jeitta & Harissa & Byblos turlarına katılma imkanı. Turumuz sırasında 1836'da bulunan ve 1958'de ziyarete açılan Jeita Mağarasına gidiyoruz. Yeraltına doğru 6200 metre derinliğe sahip olan mağaranın yer üstünde görünen kısmı ise sadece 600 metredir. İki ayrı mağaranın birleşmesinden oluşan Jeitta Mağarasındaki gezimizin ardından Harissa’ya gidecek ve deniz seviyesinden 550 m. yükseklikteki tepeye çıkarak muhteşem Beyrut manzarasını ve meşhur Meryem Ana heykelini göreceğiz. Ardından Byblos Antik Kentine hareket. Efsaneye göre Eski Mısır'ın yeraltı tanrısı Osiris'in kapatıldığı ve denize bırakıldığı sandık Byblos kentine kadar sürüklenmiş ve burada karaya vurmuştur. Bugünkü modern latin alfabesinin temeli olan ilk lineer alfabeyi bulan ve Mısır Piramitleri'nin yapımında kullanılan sedir ağaçlarını Mısır'a satan Byblos’lulardır. Dünyanın en eski şehirlerinden biri olan ve Unesco'nun Dünya Kültür Mirası Listesinde yer alan Byblos’ta Lübnan mezeleri ve balık menüden oluşan öğle yemeğimizin ardından Byblos’u gezmeye devam ediyoruz. Gezimiz sonrasına Beyrut’a dönüyoruz.  Geceleme otelimizde.  
 1. GÜN / ÇARŞAMBA /BEYRUT – BEITEDDINE – DEIR EL QAMAR
Sabah kahvaltısının ardından panoramik Beyrut şehir turumuzda; Güvercinler Kayası olarak bilinen “Pigeons Rock”, Osmanlı Saat Kulesi, Sultan Abdülmecit tarafından yaptırılan tarihi Mecidiye Camii, Ömer Camii, Birleşmiş Milletler Binası, Başbakanlık Binası, Parlamento Binası, tarihi Yunan Ortodoks ve Katolik kiliseleri göreceğimiz eserler arasında. Beyrut şehir turumuzun ardından Beiteddine & Deir El Qamar turuna katılma imkanı. Turumuz sırasında, Beyrut’un güneyinde bulunan Lübnan’ın eski başkenti Deir El-Qamar’da, Sarayı, Notre Dame Kilisesi’ni ve Fahreddin Camiini geziyoruz. Ardından, Beidettin’de Emir Bechir Sarayını ziyaret ediyoruz. Turumuzun ardından Beyrut’a dönüyoruz.  Geceleme otelimizde.  
 1. GÜN / PERŞEMBE /BEYRUT – BAALBEK - KSARA - ANJAR  - BEYRUT
Sabah kahvaltısının ardından arzu eden misafirlerimiz için nevatur’un düzenleyeceği ekstra, tam gün öğle yemekli Baalbek & Ksara & Anjar turlarına katılma imkanı. Turumuz sırasında Ortadoğu'daki en iyi korunmuş ve en büyük Roma İmparatorluğu kalıntıları olan Baalbek Harabelerini geziyoruz. Ksara’da mağaraları ve Emevi kasabası olan Anjar gezilerimizin ardından Beyrut’a dönüyoruz. Geceleme otelimizde.  
 1. GÜN / CUMA /BEYRUT – ADANA
Sabah kahvaltısının ardından otelden çıkış işlemlerimizi tamamlayıp, Havalimanına transfer saatine kadar serbest saat.  Verilen serbest zamanından ardından belirlenecek saatte buluşma ve Havalimanına transfer. Bilet, Bagaj ve Pasaport işlemlerimizin ardından PEGASUS HAVA YOLLARI 737-800 sefer sayılı charter uçağı ile yerel saat 18:45’te Adana’ya hareket. Saat 20:50’de  Adana’ya varış ve bir başka nevatur gezisinde buluşmak üzere vedalaşıyoruz.     GEZİ ÜCRETİ
 Kasım – Aralık 2020 Ocak – Şubat 2021   2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI     TEK KİŞİ
4* Gems Hotel (Hamra) 3.150 TL 3.375 TL
4*Sunrise Hotel (Jounieh) 3.825 TL 4.650 TL
5* Royal Tulip (Achrafieh) 3.475 TL 3.950 TL
5* Monte Cassino (Jounieh) 5.050 TL 6.800 TL
  EKSTRA TURLAR
 • BEYRUT GECESİ  -  350 TL/PP
(Ulaşım, rehberlik, yöresel canlı müzik eşliğinde akşam yemeği dahil)
 • JEITTA & HARISSA & BYBLOS TURU -  500 TL /PP
(Ulaşım, rehberlik, giriş ücreti, öğle yemeği dahil)
 • BAALBEK & KSARA & ANJAR -  500 TL /PP
(Ulaşım, rehberlik, giriş ücreti, öğle yemeği dahil)    
ÜCRETE DAHİL HİZMETLERİMİZ ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
PEGASUS HAVA YOLLARI ile Adana / Beyrut / Adana arası direkt uçuşlar ►Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri bedeli ►Havalimanı/Otel/Havalimanı transferleri ►Uçakta 20 kg’a kadar bagaj taşıma bedeli ►4 gece tercih edilen otelde konaklama ►4 Sabah kahvaltısı ►Panoramik Beyrut Şehir TuruBeiteddine & Deir El Qamar Turu ►Zorunlu Sorumluluk Sigortası ►Profesyonel Türkçe rehberlik hizmetleri ►Beyrut Havalimanında yapılacak PCR Test Ücreti   ►Kişisel harcamalar, ►Öğle ve akşam yemekleri ►Yurtdışı çıkış harcı (50 TL), ►Seyahat Sağlık Sigortası (Covid-19’u kapsaması zorunludur) ►Lübnan’a gidiş için Türkiye’de yaptırılacak PCR Test ücreti ► Dahil olduğu belirtilmeyen Ekstra Turlar
2

NOTLAR

► Tur Programımız minimum 10 kişi katılım şartı ile düzenlenmektedir.  Gezi için yeterli katılım sağlanamadığı takdirde,  turun iptal hakkı saklıdır.  Programda belirtilen ekstra turlar en az 10 kişi katılım göstermesi halinde gerçekleştirilmektedir. ► Lübnan’a girişlerde 2 PCR testi istenmektedir.  Misafirlerin uçuştan en fazla 72 saat önce düzenlenmiş negatif sonuçlu bir PCR testi sunmaları gerekiyor. Lübnan’a varışta 2. defa PCR testi yapılacaktır. ► Kesin rezervasyonlarınız için %50 ön ödemenin nevatur banka hesabına yatırılması gerekmektedir.
TAKSİT İMKANI
Kalan bakiyenin ise gezi tarihinden 21 gün öcesine kadar kapatılması gerekmektedir. ► Gezi kaydımızda her yolcunun gezi dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerli pasaport fotokopisi gereklidir.

BEYRUT 4 Gece – 5 Gün

'den itibaren

kişi başı

HER HAFTA PAZARTESİ

 • ADANA’dan DİREKT UÇUŞ
 •  
 • vizesiz
 • B E Y R U T
 • HARISSA – JEITTA – BYBLOS – BEITEDDINE – DEIR AL QAMAR
 •  
 • KASIM – ARALIK 2020 / OCAK – ŞUBAT 2021
 •  
 • HER HAFTA PAZARTESİ
 • 4 Gece – 5 Gün
 •  
 • BEYRUT ŞEHİR TURU – BEITEDDINE – DEIR AL QAMAR TURU DAHİL

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.