fbpx

Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
Bir Kıs Masalı İsviçre-Fransa-Almanya / Noel Pazarları – Nevatur
fade
13270
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-13270,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
Nevatur / Bir Kıs Masalı İsviçre-Fransa-Almanya / Noel Pazarları
1

1. GÜN/11 ARALIK ÇARŞAMBA ADANA /İSTANBUL/BASEL/ZÜRİH / EGUISHEIM / COLMAR

Adana havalimanı İç Hatlar terminali’nde gece 03:20’deNEVATUR yetkilisi ile buluşma.Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından TK2451 sefer sayılı uçağı ile 04:55’te İstanbul havalimanına hareket. 06:50’de İstanbul’a varış. Pasaport işlemlerimizin ardından TK1923 sefer sayılı uçağı ile 09:35’te Basel’e hareket. Yerel saat ile 10:45’te Basel’e varışımızın ardından İsviçre’nin en büyük kenti Zürih’e ile gezimize başlıyoruz.Zürih’e varışımızı takiben panoramik şehir turumuzda şehrin tarihi merkezi olan Lindenhof, şehrin adını aldığı Zürih Gölü, görülecek yerler arasındadır. Sonrasında kışların masalsı geçtiği harika manzaralara hazır olun. Fransa’nın en gözde köyü seçilen Eguisheim Köyü ile Ünlü çeşmeleri, dar sokakları ve ilginç evleri ile kendimizi tam bir Ortaçağ atmosferi içerisinde bulacağız. Eguisheim gezimizi tamamladıktan sonra Colmar’ahareket. Colmarşehir turumuzda, bir masal diyarı, film seti gibi  13. Ve 14. Yy.’dan kalan rengarenk şirin evler, dar sokaklar arasında yürüyoruz. Bartholdi Müzesi, eski bir DominikenManastırı olanUnderlindenMüzesi ve küçük Venedikanlamına gelenPetiteVenisebölgesi göreceğimiz yerler arasında. Turumuzun ardından otelimize transfer. Geceleme Colmar’da.
2

2. GÜN/12 ARALIK PERŞEMBECOLMAR/KAYSERBERG/RIWUEWHIR/OBERNAI/STRASBOURG

Sabah kahvaltımızın ardından Alsace bölgesi bağlarının olduğu ve şarap yolu diye adlandırılanrota veköylerin manzaraları ile Kayserberg köyüne hareket. Ortaçağ döneminden kalma surlarıyla, tonozları, yarı ahşap evleri ve Ortaçağ klişeleri ile Kayserberg köyünü tüm güzellikleriyle gördükten sonra Alsace bölgesinin en fazla ziyaret edilen masal köyü Riquewhir’ıziyaret edeceğiz. 17. Ve 18. Yy.’da şarap üretimi konusunda bölgenin en güçlüsü haline gelen Riquewhir Köyünün üzüm bağlarını ve büyülü tepelerini görüyoruz. Son olarak sıralı şirin yapıları ile insanda gezip görme isteği uyandıran Obernai’yigörüp Strasbourg’ahereket ediyoruz. Geceleme Strasbourg’da.
3

3. GÜN / 13 ARALIK CUMA STRASBOURG / NOEL PAZARLARI

Sabah kahvaltımızın ardından Strasbourg şehir turu. Strasbourg Avrupa Birliği’nin Brüksel’den sonra ikinci önemli şehri aynı zamanda Gutenberg’in, Rouget de Lisle’ın, Hollandalı filozof Erasmus ve Alman yazar Goethe’nin kenti olarak bilinir. Strasbourg’un tarihi şehir merkezi, Unesco Dünya Mirası ListesindekiGrandeIle” bölgesindedir. Şehir turunda göreceğimiz Notre Dame Katedrali ve diğer yerlerin çoğu nehirle çevrili bir ada içinde. Bu adanın güneybatısında ise Strasbourg'un en güzel ve ilginç semti olan Küçük Fransa (La Petite France) bulunur. Burası nehirlerin birleştiği, düzenlendiği, Rönesans döneminden kalma tarihi evler ve müzelerle dolu bir bölgedir.Şehir turumuzun ardından bu güzel şehirde serbest zaman veriyoruz. Serbest zaman sonrası otelimize transfer. Geceleme Strasbourg’da.
4

4. -5. GÜN / 14 - 15 ARALIK CUMARTESİ -PAZAR BADEN BADEN/BASEL/İSTANBUL/ADANA

Sabah kahvaltısının ardından Almanya’dakara ormanların incisi Baden-Baden’e hareket. Baden-Baden, yemyeşil doğası, termalleri ve tarihi yapıları, ile Avrupa’da önemli merkezlerinden biridir. Yaklaşık 1 saatlik bir yolculuğun ardından kente vardığımızda Ren Nehri, ve Murg Vadisi manzaraları eşliğinde Dostoyevski’nin Kumarbaz isimli romanının konusunun geçtiği bu güzel şehri keşfediyoruz. Ardından Pasaport ve bagaj işlemlerimizin ardından TK1926 sefer sayılı uçağı ile 17:45’te İstanbul’a hareket. Yerel saat ile 22:40’ta istanbul’a varış. TK2476 sefer sayılı uçağı ile 02:20’de Adana’ya hareket ve 04:00’te Adana’ya varış. Bir başka NEVATUR gezisinde görüşmek üzere…
5

Ü C R E T Nakit
İki-üç Kişilik Odada Kişi Başı 1095€
2–11 Yaş (aile ile aynı odada) 1045 €
Tek Kişilik Oda Farkı 285€
  *Kartsız &Farksız  Taksitli katılım; Eylül:345€ Ekim:250€ Kasım:250€ Aralık250€ Euro veya ödeme gününün kurundan TL olarak acentamıza/ banka hesaplarımıza gönderebilirsiniz.   *Kredi kartıile tek ödeme veya taksitte bankanın kesintileri gezi ücretine ilave edilmektedir. World, Bonus ve Shop&miles / Akbank Wingsgibi ve,özellikli kartlara (9 taksite kadar) taksit yapılabilmektedir        
6

ÜCRETE DAHİL HİZMETLERİMİZ

 • TÜRK HAVA YOLLARI ile Adana/İstanbul/Basel/İstanbul/Adana uçuşları (diger şehirlerden de bağlantı mevcuttur)
 • Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri bedeli
 • Uçakta 20kg bagaj + 8 kg el bagaj hakkı
 • Grubumuza özel aracımız ile şehirlerarası ulaşımlar
 • Programa dahil olan TÜM TURLAR
 • 1 gece Colmar, 2 gece Strasbourg’daoda kahvaltı konaklama
 • Zorunlu seyahat sigortası
 • Profesyonel Türkçe rehberlik hizmeti
  AYRICA
 • ZÜRİH Şehir Turu
 • EGUISHEIM Şehir Turu
 • COLMAR Şehir Turu
 • KAYSERBERG KÖYÜ Turu
 • RIQUEWHIR KÖYÜ Turu
 • OBERNAI Turu
 • STRASBOURG Şehir Turu
 • BADEN BADEN (Almanya) Turu
7

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Schengen vize ücreti ve takip gideri (140€), Müze -örenyeri giriş ücretleri, Yemekler, Yurt dışı çıkış harcı (seyahat tarihinden önce alınması tavsiye edilir 50 TL), Şahsi harcamalar, Özel seyahat sağlık sigortası (65 yaşa kadar; 20€, 65 yaş sonrası sürprim uygulanır)
8

NOTLAR

 • Kesin rezervasyonlarınız için kişi başı % 50 ön ödemenin acentamıza veya nevatur banka hesaplarına yatırılması ve sözleşme yapılması gerekmektedir.
TAKSİT İMKANI
 • Bakiye ödemelerinizin gezi tarihinden 30 gün önce tamamlanması gerekmektedir.
TAKSİT İMKANI
 • 3 kişilik odalarda 3. yatak uygulaması olup 3. yatak standart yataklardan küçüktür.
 • Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan 11 yaş altı çocuklar için geçerlidir.
 • Gezimiz için Schengen vizesi gerekmektedir.
 • Vize için gerekli belgeler listesini acentamızdan temin edebilirsiniz. Vize ücretini ve gerekli belgeleri eksiksiz olarak gezi tarihinden önce (en erken 90 gün, en geç gezinin 45 gün öncesine kadar) acentamıza teslim ediniz.
 • Vizeler seyahat başlangıcından önce Türkiye’deki ilgili konsolosluklardan alınmak zorundadır. Konsolosluk gerek gördüğünde ilave evrak ve şahsi görüşme talebinde bulunabilir.Giriş yapılan ülkenin sınır kapılarında vize alınamaz. Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir.
 • Şehir turları; şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 2-3 saat süreli panoramik turlardır. Müze, ören yeri yeri vb. girişlerini içermez.
 • Normal ve Yeşil Pasaportların GEZİ DÖNÜŞ TARİHİNDEN İTİBAREN EN AZ 6 (ALTI) AY geçerli olması gereklidir.
 • YEŞİL PASAPORT SAHİPLERİ İÇİN VİZE UYGULAMASI YOKTUR.
 • Nevatur/rehber gerekli durumlarda içerik aynı kalarak program günlerinde değişiklik yapabilir
 • Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan nevatur sorumlu değildir. Lütfen geziye kıymetli hiçbir eşya/mücevher vs. getirmeyiniz. Eşyalarınızın sorumluluğu size aittir.
 • nevatur havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, uçuş saatlerinin hareket tarihinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Diğer hükümler tur kayıt formunda belirtilmiştir.
 • Vergilerde olabilecek değişiklikler ve ulaşım fiyatlarında meydana gelebilecek artışlar fiyatlara yansıtılacaktır.

Bir Kıs Masalı İsviçre-Fransa-Almanya / Noel Pazarları

'den itibaren

kişi başı

11-15 Aralık 2019 / 4 gün-3 gece

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.