Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
DATÇA SEVGİLİLER GÜNÜ – Nevatur
fade
14569
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-14569,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
Nevatur / DATÇA SEVGİLİLER GÜNÜ
1

DATÇA

BAHARIN HABERCİSİ BADEM ÇİÇEĞİ ZAMANINDA D A T Ç A SEVGİLİLER GÜNÜ / BADEM ÇİÇEĞİ FESTİVALİ 11-13 ŞUBAT 2022 /  2 GECE – 3 GÜN
2

ÜCRET

11-13 ŞUBAT 2022 Nakit - KK Tek Çekim Bonus Kredi Kartına Vade Farksız / 3 Taksit Maximum Kredi Kartına Vade Farksız / 7 Taksit  
2 Kişilik Odada Kişi Başı 2 495 TL 832 TL X 3 357 TL x 3
Single Farkı 400 TL 134 TL X 3 58 TL x 3
3

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • ►Sunexpress Havayolları ile Adana – İzmir  Adana uçak bileti
 • ► Grubumuza özel araç  ile ulaşım
 • ►2 Gece 5* Turunç Premium Otelde konaklama
 • ►Otelde alınacak 2 Sabah Kahvaltısı
 • ►Otelde alınacak 2 Akşam Yemeği
 • ►Kadın Azmağında Tekne Turu
 • ►Zorunlu Seyahat Sigortası
 • ►Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • ►Nevatur Refaketi
4

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • ►Kişisel harcamalar,
 • ►Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri,
 • ►Programa dahil olduğu belirtilmeyen yemekler ve tüm yemeklerde alınacak içecekler
 • ►Belirtilmeyen turlar gezi ücretine dahil değildir.
5

NOTLAR

►Kesin Rezervasyon için %50 ön ödemenin acentemize yapılması ve bakiyenin geziden 30 gün öncesine kadar tamamlanması gerekmektedir.  ►Çocuk indirimi 2 yetişkin yanında konaklayacak 1 (bir) çocuk için geçerlidir. ►NEVATUR veya rehber içerik aynı kalmak koşulu ile tur programında değişiklik yapabilir. ►Zorunlu seyahat sigortası bir sağlık sigortası değildir. Özel sağlık ve tur iptal sigortası için lütfen Acentamızla irtibata geçin! ►Gezi hijyen ortamını maksimum düzeyde sağlanacak araçlar ile yapılmaktadır. ►Covid-19 kapsamında dezenfekte ve kontrol edilmiş otel araç ve restoranlar kullanılacaktır. Bu anlamda gerekli önlem ve kurallar her bir servis sağlayıcımıza önemle iletilmekte, hatırlatılmakta ve tarafımızdan kontrol edilmektedir.

DATÇA SEVGİLİLER GÜNÜ

'den itibaren

kişi başı

11-13 ŞUBAT 2022 /  2 GECE – 3 GÜN

BAHARIN HABERCİSİ BADEM ÇİÇEĞİ ZAMANINDA

D A T Ç A

SEVGİLİLER GÜNÜ / BADEM ÇİÇEĞİ FESTİVALİ

11-13 ŞUBAT 2022 /  2 GECE – 3 GÜN

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.