Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
DOĞU EKSPRESİ ile Gidiş THY(Anadolujet) ile Dönüş KARS 09 -13 ŞUBAT 2020 – Nevatur
fade
13351
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-13351,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
Nevatur / DOĞU EKSPRESİ ile Gidiş THY(Anadolujet) ile Dönüş KARS 09 -13 ŞUBAT 2020
1

30 Kasım2019’a Kadar ERKEN KAYIT Oda Başı 100 TL İNDİRİM!!!
2

1. GÜN / 09-10 ŞUBAT ADANA – KAYSERİ - KARS

Belirlenen saatte Adana istasyon meydanında buluşma ve Kayseri’ye hareket. Kayseri’ye varışımızın ardından Doğu Ekspresi treni ile yataklı vagonlarda Kars’a hareket. Gece geç saatlerde Kars’a varışımızı takiben bizi bekleyen özel aracımız ile konaklama yapacağımız otele transfer. Geceleme Kars şehir merkezindeki otelimizde.
3

2. GÜN / 11 ŞUBAT BOĞATEPE KÖYÜ - ÇILDIR GÖLÜ

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardındanTürkiye’nin ilk ve tek peynircilik müzesi olan BOĞATEPE KÖYÜ Peynircilik Müzesini geziyor ve Boğatepe’nin muhteşem hikayesini bir de kendilerinden dinliyoruz.Burada üretilen peynir, tereyağı ikramlarımızı afiyetle tadıyoruz.Ardındanrakımı yaklaşık 2000 mt bulan Çıldır Gölü ‘ne doğru yolculuğumuz başlıyor.Çıldır gölü kenarında gölden tutulan balıkların servise sunulduğu öğleyemeğimizi aldıktan sonradilerseniz göl kenarında kar kızaklarıyla kızak yapabilir, buz tutmuş gölde buzlar kırılarak yapılan balık avını izleyebilirsiniz.Göl tamamen donmuş olduğu takdirde).Gezimizin ardından otelimize hareket. Akşam profesyonel ekibi ile Kafkas Gecesi Eğlencesi’nin de renk katacağı Kars “Kaz Evi”nde Meşhur Kars Kazının tadına bakacağımız yemeğimizi alıyoruz. Geceleme otelimizde.
4

3.GÜN / 12 ŞUBAT ANİ-KARS ŞEHİR MERKEZİ – KAZ EVİ

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından Ermenistan sınırına yakın Ani’ye hareket ediyoruz.Burada göreceğimiz bazı tarihi mekanlar;Havariler Kilisesi, Büyük Katedral, TigranHonets(Resimli Kilisesi),Selçuklu Kalesive Sarayı, atalarımızın Anadolu’da yaptığı ilk cami olan Ebu’lMenucehr Cami olacaktır. Ardından Kars şehir merkezini panoramik olarak gezmeye başlıyoruz. Şehir merkezi ızgara planlı yerleşimi, Ruslardan kalan görkemli taş yapıları gezerken bizleri büyüleyecek. Kars Kalesi, On İki Havariler Kilisesi( Kümbet Cami) , Âşıkların atıştığı ve Namık Kemal’in çocukluğunun geçtiği Namık Kemal Kültür Merkezi, Rus işgali döneminde Müslümanların yakılarak öldürüldüğü Ulu Cami, Kars çayı üzerinde bulunan Osmanlı döneminde kalma Osmanlı Hamamları ve Osmanlı Köprüsü ve Harakani Hazretleri’nin türbesi gezeceğimiz yerler arasında olacak.Kars merkezde kısa serbest zamanımızda Kars’ın meşhur peynirlerinden ve balından alma şansınız olacak (bavula koymak gerektiğini unutmayalım).Gezimizin ardından otelimize transfer.Akşam yemeği ve geceleme Kars Şehir Merkezindeki otelimizde.
5

4.GÜN / 13 ŞUBAT SARIKAMIŞ – ERZURUM - ADANA

Sabah otelde alacağımız kahvaltının ardından Sarıkamış’a hareket ediyoruz. 1914’te önemli kahramanlık destanının geçtiği Allahu Ekber Dağı’ndaki Şehitliği ziyaret ediyoruz. Arkasından Kraliçe Katerina için yapılmış Av Köşkünü dışarıdan fotoğraflayıp ardından Sarıkamış’a geçip keyifle Kar’da Mangal/Köfte -Sucuk-Ekmek ve içeceğimizden oluşan öğle yemeğimizi alıyoruz, Sarıkamış Kayak Merkezi’nde serbest zamanın ardındanMilli mücadele döneminde kullanılan ve Cumhuriyet kelimesinin kullanıldığı ilk yer olan Erzurum Kongre Binasını, Erzurum Çifte Minareli medresesini, Üç Kümbetleri, Geleneksel Erzurum Evlerini, meşhur Oltu taşı satın alabileceğiniz Taşhan’ı ziyaret ediyor dönüş için aracımıza geçiyoruz. Türk Havayollarının TK2707 sefer sayılı uçağı ile 19:10’da İstanbul Havalimanına Saat 21: 30’ da varış. Türk Havayollarının TK2474 sefer sayılı uçağı ile 22:55’te Adana Şakirpaşa Havalimanına hareket, saat 00:35’te  Adana’ya varış ve turumuzun sonu. Siz değerli misafirlerimizle bir başka gezimizde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.
6

ÜCRET
İki Kişilik Odada Kişi Başı 2295TL
Tek kişi farkı 350 TL
2- 11,99 yaş arası Çocuk Fiyatı    2000 TL
*Fiyatlar nakit ödemede geçerli olup Kredi kartı ile ödeme alternatiflerini acentamıza sorunuz.
7

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ
 • Grubumuza özel aracımız ile Adana – Kayseri Transfer
 • Doğu ekspresi treni ile Kayseri – Kars arası yataklı vagonlarda ulaşım
 • THY ile Erzurum-İstanbul-Adana uçuşları
 • Grubumuza özel aracımız ile ulaşımlar
 • 3 gece Kars Şehir Merkezinde 4*Simer Hotel’de konaklama
 • Otelde alınacak 3 Sabah Kahvaltısı
 • Otelde alınacak 2 Akşam Yemeği
 • Yörenin özel restoranlarından ve Ünlü girişimci Nuran Özyılmaz’ın işletmesi “KAZEVİ”nde Akşam Yemeği
 • Muhteşem Dansları ile KAFKAS GECESİ Dans Gösterisi
 • Kars Şehir Turu
 • Kars Gece Yürüyüş Turu
 • Çıldır Gölü Turu
 • Çıldır Gölünde Göle özel Balıklardan oluşan mönüsü ile Öğle Yemeği ve içecek
 • Sarıkamış Kayak Merkezi Turu
 • Sarıkamış’ta Kar da Mangal/Köfte – Sucuk/Ekmek ziyafeti ve içecek
 • Türkiye’nin ilk ve tek Peynir Müzesi; Meşhur Zümran Ömür’ün köyü Boğatepe Köyü’nde Peynir Müzesi ve peynir ikramı
 • Unesco Dünya Miras Listesinde yer alan Ani Harabeleri Turu
 • AcentaZorunlu Mesuliyet Sigortası
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
8

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Kişisel harcamalar, Sarıkamış Telesiyej ücreti, Giriş Ücretlerive programdadahilolduğu belirtilmemiş yemekler ile tüm yemeklerde alınacak içecekler
9

NOTLAR

 • Kesin Rezervasyon için %50 ön ödemenin ve kalan bakiyenin de geziden 30 gün öncesine kadar tamamlanması gerekmektedir.
 • THY ile Anadolu jet ortak uçuşlar yapmakta olup THY Erzurum uçuşlarını Anadolu Jet ile gerçekleştirmektedir.
 • Nevatur veya rehber içerik aynı kalmak koşulu ile tur programında değişiklik yapabilir.

DOĞU EKSPRESİ ile Gidiş THY(Anadolujet) ile Dönüş KARS 09 -13 ŞUBAT 2020

'den itibaren

kişi başı

09 -13 ŞUBAT 2020
(1 Gece Tren – 3 Gece Otel Konaklama)

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.