Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
DOĞU KARADENİZ & BATUM – Nevatur
fade
14649
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-14649,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
Nevatur / DOĞU KARADENİZ & BATUM
1

ADANA’DAN PGS HAVAYOLLARI İLE

DOĞU KARADENİZ & BATUM

 

09 – 14 TEMMUZ 2022 / 5 GECE – 6 GÜN

2

  GEZİ ÜCRETİ
9-14 TEMMUZ 2022 Nakit - KK Tek Çekim Bonus Kredi Kartına Vade Farksız / 3 Taksit Maximum Kredi Kartına Vade Farksız / 8 Taksit
2 Kişilik Odada Kişi Başı 6.100 TL  2.034 TL x 3 763 TL x 8
Tek Kişi Farkı 1.250 TL 417 TL x 3 157 TL x 8
2- 11,99 Yaş Çocuk 5.425 TL 1.809 TL x 3 679 TL x 8
 
3

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
►Pegasus Havayolları ile Adana – Trabzon- Adana arası Uçak Bileti ►Grubuma özel Araç ile ulaşımlar ►Belirtilen vb. Otellerde 5 Gece Konaklama ►Otellerde alınacak 5 Sabah Kahvaltısı ►Otellerde alınacak 4 Akşam YemeğiBatum’da yerel Restoranda Alınacak 1 Akşam Yemeği Karadeniz Eğlenceleri (Horon, Kemençe vs) ►Gürcistan Batum Turu Sümela Manastırı, Borçka Karagöl, Atatepe, Lustra & Karaster Yayla Minibüs Ücretleri Borçka Karagöl Tekne Turu ►Programda Belirtilen Tüm Çevre Gezileri ►Zorunlu Seyahat Sigortası ►Profesyonel Rehberlik Hizmeti ►Nevatur Refaketi ►Kişisel harcamalar, ►Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri  (müze kartınız varsa yanınıza alınız) ►Batum botanik bahçe giriş ücreti ►Programa dahil olduğu belirtilmeyen yemekler, Tüm yemeklerde alınacak içecekler ►Belirtilmeyen turlar gezi ücretine dahil değildir. ►Batum’a geçişlerde ödenecek Yurt Dışı Çıkış Harcı (150 TL )  
4

  NOTLAR ►Kesin Rezervasyon için %50 ön ödemenin acentemize yapılması ve Bakiyenin geziden 30 gün öncesine kadar tamamlanması gerekmektedir.  ►NEVATUR doluluk oranına göre araç değişikliğine yapma hakkına sahiptir.  ►Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (rotasyon) olmaktadır. Kısa turlarımızda rotasyon uygulanmaz. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehberlere aittir. ►NEVATUR veya rehber içerik aynı kalmak koşulu ile tur programında değişiklik yapabilir.  ►Gezimizdeki Gürcistan - Batum için vize gerekmemektedir. ►Batum’a geçişlerde pasaportla çıkış yapmak isteyen misafirlerimizin dikkat etmesi gereken hususlar; Pasaportun 10 yıldan eski olmaması gerekiyor,  eski pasaportlar mutlaka yenilenmelidir.  Tüm pasaportların gezi dönüş tarihinden itibaren en az 6 ay geçerliliği olmalıdır. ►Eski, yıpranmış, yırtılmış kimlik kartları ile geçiş yapmanız mümkün değildir. ►Yeni Çipli kartları ile geçiş yapılmakta olup, bebek  ve  çocuk fark etmeksizin tüm katılımcıların kimliklerinde fotoğraf olmak zorundadır. ►Batum’a geçişlerde Aşı pasaportu olanlar için PCR Test zorunluluğu bulunmamaktadır. Aşı Pasaportu olmayan misafirlerimiz Batum’a geçilecek günden 72 Saat önce Negatif sonuçlu PCR testi yaptırmak zorundadır.  ►3 kişilik odalarda 3. yatak uygulaması olmayıp 3. yatak standart yataklardan küçüktür.  ► Çocuk indirimleri 2 yetişkin yanında kalan yaş grubuna uyan, “tek çocuk” için geçerlidir. ►Vergilerde olabilecek değişiklikler ve ulaşım fiyatlarında meydana gelebilecek artışlar fiyatlara yansıtılacaktır.  ►Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan NEVATUR sorumlu değildir. Lütfen geziye kıymetli eşyalarınızı getirmeyiniz. Maddi kıymeti olan bagajlarınızı otelde ve/veya otobüste bırakmayınız. Sorumluluk size aittir. Sigortalar bu tür giderleri karşılamamaktadır.  ►NEVATUR havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş  öncesinde uçuş detayları değişebilir, uçuş saatlerinin hareket tarihinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır.  ►18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz. ►Zorunlu seyahat sigortası bir sağlık sigortası değildir. Özel sağlık ve tur iptal sigortası vs. için lütfen Acentamızla irtibata geçin!

DOĞU KARADENİZ & BATUM

'den itibaren

kişi başı

DOĞU KARADENİZ & BATUM

09 – 14 TEMMUZ 2022 / 5 GECE – 6 GÜN

  • ADANA’DAN PGS HAVAYOLLARI İLE
  • DOĞU KARADENİZ & BATUM
  •  
  • 09 – 14 TEMMUZ 2022 / 5 GECE – 6 GÜN

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.