Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
YAYLA SAFARİ /10-16 TEMMUZ 2019 – Nevatur
fade
12706
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-12706,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
 
Nevatur / YAYLA SAFARİ /10-16 TEMMUZ 2019
1

  1. GÜN- TRABZON, RİZE, ARTVİN -BORÇKA, KARAGÖL, HEBA YAYLASI
Trabzon havalimanından karşılamanın ardından araçlarımızda yerimizi alıp, kısa bir yolculuktan sonra Artvin’in Borçka ilçesindeki Karagöl’e ardından konaklayacağımız yayla olan Heba Yaylasına geçip Akşam gün batımı ve bulut denizi manzarası yakalamaya çalışacağız. Akşam yemeğimizi yedikten sonra istirahata geçiyoruz.
  1. GÜN- HEBA YAYLASI, KARAGÖL, BORÇKA, ARHAVİ, ÇAĞLAYAN KÖY, MENÇUNA ŞELALESİ, FIRTINA VADİSİ, AYDER
Doğal yayla lezzetlerinden oluşan kahvaltıyı aldıktan sonra, kısa bir yürüyüş parkurumuzla yaban mersini toplayıp bu doğal lezzetin tadına varacağız. Ardından doğa harikası Karagöl Tabiat parkını görmek için yayladan Karagöl’e inişe geçeceğiz. Buradaki serbest zamanımızın ardından, Yolumuzun üzerinde bulunan Arhavi Mençuna Şelalesi manzarasını izleyip öğle yemeğimizi yiyeceğiz. Ardından Karadeniz’in göz bebeği Fırtına Vadisi’ne geçiş yapacağız vadi üzerindeki tarihi kemer köprüyü ziyaret edip akşam yemeğimizi ve konaklamamızı yapacağımız Ayder Yaylasındaki otelimize geçiş yapacağız.
  1. GÜN- AYDER, AVUSOR YAYLASI, BUZUL GÖLÜ, HUSER YAYLASI, YUKARI KAÇKAR, KOÇDÜZÜ YAYLASI.
Açık büfe sabah kahvaltımızı yaptıktan sonra heyecan ve maceraya Jeep Safari ile önce Ayder Kalegon üzerinden Avusor Yaylasına geçiş yapıyoruz. Burada bizi bekleyen gizli cennet buzul gölüne kısa bir yürüyüş parkuru ile arıyor isteyen misafirlerimiz için yüzme molası veriyoruz. Ardından öğle yemeğimizi yedikten sonra, bulut denizi manzaraları ile meşhur Huser ve yukarı Kaçkar yaylasını görerek Koç Düzü Yaylasına geçiyoruz.
  1. GÜN- KOÇDÜZÜ, SATAPLE, BOĞAZ YAYLASI, SAKALLIKAYIN YAYLASI, MARSELEVAT VADİSİ, ÇAMLIHEMŞİN
Eşsiz yayla ürünleri ve muhlamalı kahvaltımızdan sonra, yörenin en büyük ve güzelliği saymakla bitmeyen yaylası Koçdüzü ’nü gezdikten sonra sırasıyla, Sataple yaylasına dönüp buradan Boğaz yaylası, ardından mitolojiye konu olmuş Sakallıkayın Yaylasına geçiyoruz. Öğle yemeğimizi yaylanın horon düzünde mangal ve barbekü olarak yedikten sonra, Marselevat Bal ormanları ve Çamlıhemşin ilçe merkezine iniyoruz. Ardından akşam yemeği ve konaklama için Fırtına Vadisindeki otelimize geçiyoruz
  1. GÜN- ÇAMLIHEMŞİN, ŞENYUVA KÖYÜ, SAL YAYLASI, POKUT YAYLASI, HAZİNDAĞ YAYLASI, KALE YAYLASI
Fırtına vadisinin manzarası ile açık büfe kahvaltımızı yaptıktan sonra. Hiç vakit kaybetmeden Sal yaylası için yol alıyoruz, kısa bir orman için yürüyüşünden sonra, Pokut Yaylasına geçip yine mangal ve barbekü öğlen yemeğimizi yiyoruz. Çok yakında bulunan Hazindağ Yaylasına geçip tarihin içinden fırlamış 100 yıllık yayla evlerinde çay-kahve molası veriyoruz. Tekrar Çat vadisine inip konaklayacağımız Kale Yaylasına doğru yola çıkıyoruz.      
  1. GÜN- ELEVİT YAYLASI- TROVİT YAYLASI- PALOVİT YAYLASI- AMLAKİT YAYLASI- PALOVİT ŞELALESİ
Kale Yaylasının tertemiz havası eşliğinde yaptığımız kahvaltının ardından hemen yola çıkıp, önce Elevit Yaylasına, ardından Trovit Yaylasına ve Trovit Aşiti üzerinde Kaçkar manzaralarını izleyerek Palovit Yaylası ve Amlakit Yaylasına geçiyoruz. Amlakit Yaylasından serinlemek için azametli akışıyla büyüleyen Palovit Şelalesine iniyoruz Buradan da konaklamak için Çat yaylasındaki otelimize geçiyoruz.
  1. Gün- ÇAT VADİSİ- ÇAMLIHEMŞİN- TRABZON- ADANA
Çat vadisinin manzarası ile yaptığımız kahvaltının ardından. Dönüş için Trabzon havaalanına doğru yola çıkıyoruz. Çat, Çamlıhemşin, Rize, Trabzon.
ÜCRET Nakit KK Tek Ödeme 6 Taksit
İki Kişilik Odada Kişi Başı 2695 TL 2803 TL 533 X 6
06-11 yaş (iki yetişkin ile aynı odada) 2595 TL 2698 TL 493 X 6
Tek kişi farkı 480 TL 499 TL 92 X 6
    ÜCRETE DÂHİL HİZMETLERİMİZ ►Adana- Trabzon- Adana Çift Yön Uçak Bileti ►Grubumuza Özel Minibüs İle Ulaşımlar ►JEEPLERLE Yayla Ulaşımları ►6 Gece Yayla Otellerinde Konaklama ►Otelde alınacak 6 Sabah Kahvaltısı ►Otelde alınacak 6 Akşam Yemeği ► 5 Öğle Yemeği ► Zorunlu Seyahat Sigortası ► Profesyonel Rehberlik Hizmeti   ÜCRETE DÂHİL OLMAYAN HİZMETLER
  • Kişisel harcamalar, Giriş Ücretleri ve programa dâhil olmayan son gün öğle yemeği ile tüm yemeklerde alınacak içecekler gezi ücretine dâhil değildir.
  NOTLAR
  • ►Kesin Rezervasyon için %50 ön ödemenin acentemize yapılması gerekmektedir. Bakiyenin geziden 30 gün öncesine kadar tamamlanmasını rica ederiz.
  • NEVATUR veya rehber içerik aynı kalmak koşulu ile tur programında değişiklik yapabilir.

YAYLA SAFARİ /10-16 TEMMUZ 2019

'den itibaren

kişi başı

DOĞU KARADENİZ YAYLALARINDA SAFARİ KEYFİ 10- 16 Temmuz 2019

JEEP SAFARİLER İLE ;

6 GECE/ 7 GÜN

10- 16 Temmuz 2019

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.