Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
Doğu Karadeniz’de YAYLA SAFARİ – Nevatur
fade
13763
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-13763,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
Nevatur / Doğu Karadeniz’de YAYLA SAFARİ
1

Doğu Karadeniz’de

YAYLA SAFARİ

  • 1.Gün  Adana - Trabzon – Dikkaya Yaylası
  • 2.Gün  Karagöl - Heba Yaylası - Macahel Vadisi – Karagöl – Maral Şelalesi
  • 3.Gün  Ayder Yaylası – Gelintülü Şelalesi - Avusor Yaylası - Buzul Gölü
  • 4.Gün Huser Yaylası - Yukarı Kaçkar - Koçdüzü Yaylası - Adalıgöl
  • 5.Gün Koçdüzü- Sataple-Boğaz-Sakallıkayın-Marselevat- Fırtına Vadisi - Çamlıhemşin
  • 6.Gün Çamlıhemşin-Şenyuva -Palovit -Sal-Pokut-Hazindağ-Çat Vadi-Fırtına
  • 7.Gün Çamlıhemşin - Trabzon - Adana
2

Ücrete Dahil Hizmetlerimiz

►PGS Havayolları ile Adana- Trabzon- Adana Çift Yön Uçak Bileti ►Grubumuza Özel Minibüs ile Ulaşımlar ►6 Gece Yayla Otellerinde Konaklama ►Otelde alınacak 6 Sabah Kahvaltısı ►Otelde alınacak 5 Akşam Yemeği ►5 Öğle Yemeği ►Zorunlu Seyahat Sigortası ►Profesyonel Rehberlik Hizmeti
3

SİZE ÖZEL

Bu gezi; Minimum 10 kişilik gruplarınız için

Adana’dan Karayolu veya Havayolu ile yapılabilmektedir.

Gruplarınız için

Acentamızı arayınız.

4

NOTLAR

NOTLAR               ► Kesin Rezervasyon için ödemenin acentemize yapılması gerekmektedir. ►Çocuk indirimi 2 Yetişkin yanında konaklayacak 1 (bir) çocuk için geçerlidir. ►NEVATUR veya rehber içerik aynı kalmak koşulu ile tur programında değişiklik yapabilir; Karadeniz koşullarında bol miktarda yağış veya sis olabilmektedir. Hava ve yol durumuna göre farklı yaylalara gidilebilir. Hava muhalefetinden dolayı ortaya çıkabilecek olumsuzluklardan Nevatur veya rehber sorumlu tutulamaz, programa devam edilir. Notlar ►Kesin Rezervasyon için %50 ön ödemenin acentemize yapılması ve Bakiyenin geziden 30 gün öncesine kadar tamamlanması gerekmektedir.  ►Çocuk indirimi 2 Yetişkin yanında konaklayacak 1 (bir) çocuk için geçerlidir. ► Kişisel harcamalar, Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri, Programa dahil olduğu belirtilmeyen yemekler, tüm yemeklerde alınacak içecekler gezi ücretine dahil değildir.► Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (rotasyon) olmaktadır. Kısa turlarımızda rotasyon uygulanmaz. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehberlere aittir.► ►NEVATUR veya rehber içerik aynı kalmak koşulu ile tur programında değişiklik yapabilir; Karadeniz koşullarında bol miktarda yağış veya sis olabilmektedir. Hava ve yol durumuna göre farklı yaylalara gidilebilir. Hava muhalefetinden dolayı ortaya çıkabilecek olumsuzluklardan Nevatur veya rehber sorumlu tutulamaz, programa devam edilir.

Doğu Karadeniz’de YAYLA SAFARİ

'den itibaren

kişi başı

Adana’dan Pegasus HY ile
Doğu Karadeniz’de
YAYLA SAFARİ

EYLÜL – EKİM 2020 6 GECE/ 7 GÜN
PROGRAMDAKİ TÜM TURLAR DAHİL!!

Adana’dan Pegasus HY ile

Doğu Karadeniz’de

YAYLA SAFARİ

 

    EYLÜL – EKİM 2020  6 GECE/ 7 GÜN

PROGRAMDAKİ TÜM TURLAR DAHİL!!

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.