Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
DOĞU’NUN İNCİSİ V A N – Nevatur
fade
14650
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-14650,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
Nevatur / DOĞU’NUN İNCİSİ V A N
1

DOĞU’NUN İNCİSİ

V A N

28 HAZİRAN – 1 TEMMUZ 2022/ 3 GECE – 3 GÜN

NEMRUT KRATER GÖLÜ – TATVAN – AHLAT – MURADİYE ŞELALESİ –

DOĞUBAYAZIT – İSHAKPAŞA SARAYI – VAN KALESİ – ESKİ VAN –

AKDAMAR ADASI 

2

GEZİ ÜCRETİ
28 HAZİRAN – 01 TEMMUZ Nakit - KK Tek Çekim Bonus Kredi Kartına Vade Farksız / 3 Taksit   Maximum Kredi Kartına Vade Farksız / 8 Taksit  
2 Kişilik Odada Kişi Başı 4.095 TL 1.365 TL x3 512 TL x 8
Single Farkı 250 TL  84 TL X 3  32 TL x 8
2-11,99 Yaş Çocuk 3.945 TL 1.315 TL X 3 494 TL x 8
3

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
►Pegasus Havayolları ile Adana-Van-Adana uçuşları ►Grubumuza özel aracımız ile ulaşımlar ►Nemrut Krater Gölü Minibüs Ücreti ►3 gece Van Şehir Merkezindeki 4* Royal Palas Otelinde Konaklama ►Otelde alınacak 2 Sabah Kahvaltısı ►1 Yöresel Van Kahvaltısı ►Otelde alınacak 3 Akşam Yemeği ►Van Şehir Turu, Ahlât Selçuklu Mezarları, İshakpaşa Sarayı Turu, Akdamar Adası Tekne Turu, Nemrut Krater Gölü Turu ► Zorunlu Seyahat Sigortası , ►Profesyonel Rehberlik Hizmeti , ►NEVATUR Refakati ►Kişisel harcamalar, ►Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri, ►Programa dahil olduğu belirtilmeyen yemekler ve tüm yemeklerde alınacak içecekler ►Belirtilmeyen turlar gezi ücretine dahil değildir.  
4

  NOTLAR ►Kesin Rezervasyon için %50 ön ödemenin acentemize yapılması ve bakiyenin geziden 30 gün öncesine kadar tamamlanması gerekmektedir. ►NEVATUR veya rehber içerik aynı kalmak koşulu ile tur programında değişiklik yapabilir. ►Zorunlu seyahat sigortası bir sağlık sigortası değildir. Özel sağlık ve tur iptal sigortası için lütfen Acentamızla irtibata geçin!

DOĞU’NUN İNCİSİ V A N

'den itibaren

kişi başı

DOĞU’NUN İNCİSİ
V A N
28 HAZİRAN – 1 TEMMUZ 2022

  • DOĞU’NUN İNCİSİ
  • V A N
  • 28 HAZİRAN – 1 TEMMUZ 2022/ 3 GECE – 3 GÜN
  • NEMRUT KRATER GÖLÜ – TATVAN – AHLAT – MURADİYE ŞELALESİ –
  • DOĞUBAYAZIT – İSHAKPAŞA SARAYI – VAN KALESİ – ESKİ VAN –
  • AKDAMAR ADASI 

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.