Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
GAZİANTEP – NEMRUT – ŞANLIURFA – Nevatur
fade
13869
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-13869,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
Nevatur / GAZİANTEP – NEMRUT – ŞANLIURFA
1

GAZİANTEP – NEMRUT – ŞANLIURFA

  1. 1.GÜN ADANA-GAZİANTEP-KAHTA-ARSEMIA-CENDERE KÖPRÜSÜ-NEMRUT DAĞI- ADIYAMAN

Sabah 06:00’da buluşma ve hareket. Gaziantep’e varışımızı takiben şehir turumuzda Zeugma Mozaik Müzesi, Gaziantep Kalesi, 14 Şehit Anıtı, Kır Kahvehanesi, Tarihi Naib Hamamı, Osmanlı Şirvan Camii, Cam Eserler Müzesi, Gümrük Hanı (yaşayan müze), Tarihi Bakırcılar Çarşısı, Tahmis Kahvesi, Tütün Hanını görüyoruz. Turumuzun devamında; Atatürk’ün Gaziantep halkına konuşma yaptığı yer, Kurtuluş camii (Meryem Ana Kilisesi), Bey Mahallesi, Antep Evleri, Atatürk Evi ve ardından öğle yemeğimiz için serbest zaman. Öğle yemeğimizin ardından Adıyaman Nemrut Dağına doğru yola çıkıyoruz. Nemrut Dağına çıkarken yol üzerindeki Kızlar Mezarlığı olarak da bilinen Karakuş Tümülüsü, Cendere Köprüsü ve Arsemia Antik Kentini ziyaret ediyoruz. Daha sonra güneşin batışı ve  Kommangene Krallığının izlerini sürmek için Nemrut Dağı’na çıkıyoruz. Güneşin batışını izledikten sonra Adıyaman’a dönüp konaklayacağımız otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.

2.GÜN    ADIYAMAN -HARRAN-ŞANLIURFA-HALFETİ-ADANA

Otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Kuzey Mezopotamya’nın Kadim yerleşim yeri olan,    Dünyanın ilk bilim merkezi ve İlk Üniversitesine sahip olmasının yanı sıra külah biçiminde ve konik kubbeli evleriyle de dikkat çeken Harran’ı geziyoruz.. Harran turumuzun ardından Şanlıurfa merkezinde bulunan Hz. İbrahim Peygamberin ateşe atıldığı rivayet edilen Balıklı Göl, Ayn Zeliha Gölü, İbrahim Peygamberin makamını ziyaret ediyoruz. Vereceğimiz serbest zamanın ardından Halfeti’ye hareket. Halfeti’ye varışta bizleri bekleyen tekne ile Fırat Nehri üzerinde gezintimiz başlıyor. Rum Kale civarı ve sular altında kalan Savaşan Köyü’nü eğlenceli tekne turumuzla görüyoruz. Gezimizin ardından Adana’ya dönüş ve turumuzun sonu bir başka NEVATUR gezimizde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.
2

GEZİ ÜCRETİ

EKİM Nakit/Havale/Vade Farksız 6 Taksit Kredi Kartı 9 Taksit
2 Kişilik Odada Kişi Başı 1.095,00 TL 1.185,00 TL
Tek Kişi Farkı 150,00 TL 165,00 TL
02-12 YAŞ (2 yetişkin yanında) Acentemize sorunuz
3

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

  • ►Grubumuza özel araçlar ile ulaşımlar
  • ►1 Gece 4* Grand İsias Otel vb. konaklama
  • ►Otelde Alınacak 1 Sabah Kahvaltısı
  • ► Otelde Alınacak 1 Akşam Yemeği
  • ► Halfeti Tekne Turu
  • ► Zorunlu Seyahat Sigortası
  • ► Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • ►Neva hijyen kiti
  • ►Nevatur refakati
4

SİZE ÖZEL

Bu gezimiz;

Covid-19 Tedbirleri

kapsamında

Minimum 8 – Maximum 12 kişi

olacak şekilde hazırlanmıştır.

Bizim için DEĞERLİSİNİZ!

5

NOTLAR

►Kesin Rezervasyon için %50 ön ödemenin acentemize yapılması ve Bakiyenin geziden 30 gün öncesine kadar tamamlanması gerekmektedir.  ►Çocuk indirimi 2 Yetişkin yanında konaklayacak 1 (bir) çocuk için geçerlidir. ► Kişisel harcamalar, Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri, Programa dahil olduğu belirtilmeyen yemekler, tüm yemeklerde alınacak içecekler ve belirtilmeyen turlar gezi ücretine dahil değildir. ► Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (rotasyon) olmaktadır. Kısa turlarımızda rotasyon uygulanmaz. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehberlere aittir.►NEVATURveya rehber içerik aynı kalmak koşulu ile tur programında değişiklik yapabilir.

GAZİANTEP – NEMRUT – ŞANLIURFA

'den itibaren

kişi başı

GAZİANTEP – NEMRUT – ŞANLIURFA

10-11 EKİM 2020

GAZİANTEP – NEMRUT – ŞANLIURFA

 

10-11 EKİM 2020

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.