Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
IŞIK FESTİVALİ & NOEL PAZARLARI LYON – Nevatur
fade
15067
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-15067,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
Nevatur / IŞIK FESTİVALİ & NOEL PAZARLARI LYON
1

 • TÜRK HAVAYOLLARI İLE
 • IŞIK FESTİVALİ & NOEL PAZARLARI
 • L Y O N
 • 06-09 ARALIK 2024 / 3 Gece – 4 Gün
 • VIEUX LYON – BEAUJOLAIS – OINGT – CARNOT MEYDANI – LA CROIX ROUSSE – HALLES PAUL BOCUSE  PRESQU’ILE - LYON
 •  
 • 4* MERKEZİ OTELDE 3 GECE KONAKLAMA
 • ŞARAP TADIMI  ve 1 YEMEK  
 • IŞIK FESTİVALİ – NOEL PAZARLARI VE TÜM TURLAR DAHİL!
 
2

06-09 ARALIK 2024 Nakit – Havale KK Tek Çekim Nakit Ödeme Taksit Seçeneği
2 Kişilik Odada Kişi Başı 1.525 € ACENTAMIZA SORUNUZ!
Tek Kişi 1.775 €
İSTANBUL’DAN KATILIM 2 KİŞİLİK ODADA KİŞİ BAŞI 1.450 € TEK KİŞİ 1.700 €
3

  ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER   ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
►Türk Hava Yolları ile Adana – İstanbul – Lyon – İstanbul – Adana arars ekonomik sınıf uçak bileti ►Uçakta 20 kg’a kadar bagaj taşıma bedeli ►Havalimanı vergileri ve alan hizmetleri bedeli ►Havalimanı/Otel/Havalimanı transferleri ►3 Gece Merkezi konum 4* otelde Oda Kahvaltı konaklama ► Şarap Tadımı ►Program müsaitliği doğrultusunda alınacak 1 Öğle ya da Akşam Yemeği ►  Vieux Lyon, Beaujolais, La Croıx Rousse, Halles Paul Bocuse, Presqu’ile turları ve Noel Pazarları, Işık Festivali. ►Zorunlu seyahat sigortası ►Gezi  boyunca  Profesyonel  Türkçe  Rehberlik hizmeti ►Vize ücreti ►Müze ve örenyeri girişleri ►Dahil olduğu belirtilmeyen Öğle ve Akşam yemekleri ve yemeklerde alınacak içecekler. ►Yurt Dışı Çıkış Harcı ►Özel Seyahat  Sigortası  65  yaşa  kadar  25  €,  65  yaş sonrası için acentamızdan fiyat öğrenebilirsiniz.
4

NOTLAR ► Kesin rezervasyonlarınız için kişi başı % 50 ön ödemenin acentamıza veya nevatur banka hesaplarına yatırılması  ve  sözleşme  yapılması  gerekmektedir.  Bakiye  ödemelerinizin  gezi  tarihinden  30  gün  önce tamamlanması gerekmektedir. ► Panoramik Şehir turları; şehirlerin tanıtımı için düzenlenen 1-2 saat süreli turlardır. Müze girişlerini içermez.   ► Gezi kayıtlarımızda her yolcunun geçerli pasaport fotokopisi veya kimliği gerekmektedir.   ► 3 kişilik odalarda 3. yatak uygulaması olmayıp 3. yatak standart yataklardan küçüktür.  ►Çocuk indirimi sadece 2 yetişkin yanında kalan 12 yaş altındaki çocuklar için geçerlidir.  ►Nevatur gerekli durumlarda içerik aynı kalmak şartıyla program günlerinde değişiklik yapabilir. ► Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan nevatur sorumlu değildir. Lütfen geziye kıymetli eşya getirmeyiniz.  Sigorta kapsamında değildir.   ►Nevatur havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, uçuş saatlerinin hareket tarihinden 24 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. ►Vergilerde olabilecek değişiklikler ve ulaşım fiyatlarında meydana gelebilecek  artışlar  fiyatlara  yansıtılacaktır. ► Gezimiz için Fransa Schengen Vizesi gerekmektedir. Yeşil pasaport sahibi yolcularımız için vize uygulaması  yoktur.  ► Geçerli  Schengen  vizesi  olanlar  için  vize  gerekmemektedir.  ► Vize  için  gerekli belgeler listesini acentamızdan temin edebilirsiniz. ► Vize alabilmemiz için; Pasaportunuz, eksiksiz vize evraklarınız ve Vize ücretini acentamıza teslim ediniz. Acentalar vize taahhüdü veremez ancak talep ettiğiniz taktirde ancak aracılık edebilir.  ► Normal ve Yeşil Pasaportların GEZİ DÖNÜŞ TARİHİNDEN İTİBAREN EN AZ 6 (ALTI) AY geçerli süresi olması gereklidir. ► Vize alınmış olması o ülkeye giriş yapılabileceği anlamına gelmez. Pasaport polisi sizi ülkeye sokmama yetkisine sahiptir. Böyle bir durumda sorumluluk yolcuya aittir. ►18 yaşından küçük misafirlerimiz tek başlarına ya da yanlarında anne ya da babadan sadece biri ile seyahat ederken ülke giriş-çıkışlarında görevli polis memurunca anne-babanın ortak muvafakatini gösterir belge sorulması ihtimali olduğundan; 18 yaş altı misafirlerimizin ve anne-babalarının bu konuda hassasiyet göstermelerini tavsiye ederiz.

IŞIK FESTİVALİ & NOEL PAZARLARI LYON

'den itibaren

kişi başı

06-09 ARALIK 2024 / 3 Gece – 4 Gün

 • TÜRK HAVAYOLLARI İLE
 • IŞIK FESTİVALİ & NOEL PAZARLARI

 • L Y O N

 • 06-09 ARALIK 2024 / 3 Gece – 4 Gün
 • VIEUX LYON – BEAUJOLAIS – OINGT – CARNOT MEYDANI – LA CROIX ROUSSE – HALLES PAUL BOCUSE  PRESQU’ILE – LYON
 •  
 • 4* MERKEZİ OTELDE 3 GECE KONAKLAMA

 • ŞARAP TADIMI  ve 1 YEMEK  

 • IŞIK FESTİVALİ – NOEL PAZARLARI VE TÜM TURLAR DAHİL!

 

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.