Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
K U Z E Y E G E KAZDAGLARI & BOZCAADA & ÇANAKKALE – Nevatur
fade
13673
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-13673,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
Nevatur / K U Z E Y E G E KAZDAGLARI & BOZCAADA & ÇANAKKALE
1

PROGRAM

 • 1.GÜN  ADANA – İZMİR –BERGAMA-ÇANAKKALE
 • Sabah 06:30’da Adana Havaalanı Pegasus iç hatlar kontuarı önünde buluşma (Pegasus kontuarı dış hatlar bölümündedir) Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Pegasus Havayolları PC 3011 sefer sayılı uçuşu ile08:25’ de İzmir’e hareket 09:55’de İzmir’e varış. Bizleri bekleyen aracımıza yerleşerek Bergama’ya hareket. Dünyanın en dik tiyatrosu ve İskenderiye Kütüphanesine gönderilen parşömenleri ile efsanelere sahip Akropol’ü ziyaret ediyoruz. Sonrasında Çanakkale’ ye hareket. Konaklama ve akşam yemeği Çanakkale’deki otelimizde.
 •  2.GÜN  ÇANAKKALE – GELİBOLU - BOZCAADA
 • Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Çanakkale’den feribota binerek Çanakkale Boğazından Eceabat’a geçiyoruz. Turumuza Eceabat ile başlayarak üç yapraklı bir yonca görünümünde olan Kilitbahir Kalesini ziyaret ediyoruz. Namazgâh tabyaları ve Hamidiye Tabyalarını görüyoruz ve rehberimizden dillere destan hikâyesini Mecidiye Tabyasında yer alan Seyit Onbaşı Anıtı önünde dinliyoruz. Bozulmadan kalan gerçek şehitlikler arasında yer alan Şahindere Hastane şehitliğine geçiyoruz. Ertuğrul Koyu çıkartma muharebelerini ve İngilizlerin RiverClyde gemisinden Truva atına benzer çıkartmasına Türk askerinin muhteşem savunmasını dinliyoruz ve Seddülbahirdeki Özel 1915 Savaş Malzemeleri Müzesini ve Yahya Çavuş Anıtını ve şehitliğini ziyaret ediyoruz. Şehitler Abidesi,  Panoramik Morto Koyu ve Fransız anıtını ziyaret ediyoruz. Mehmetçiğe Saygı Anıtı ve Kanlı Sırt bölgesini araçta anlatarak, 57. Alay Şehitliğine gidiyoruz. Atatürk'ün gözetleme yeri ve yaralanıp saatinin parçalandığı yer, Türk siperlerinin ve Yeni Zelanda Anıtı’nın bulunduğu ConkBayırı’nı ziyaret ediyoruz. Conk Bayırından aşağı inerken Kemal Yeri ve “Adana’lıyık Allah’ın Adamıyık” sözünün geldiği Çanakkale’deki tek il bayırının olduğu Adana Bayırını görüyoruz. Turumuzun ardından Eceabat’ tan Çanakkale’ye geçiyoruz. Sonrasında Geyikli’den feribot ile Bozcaada’ya geçiş. Adanın butik otellerinden biri olan otelimize yerleştikten sonra gün batımını izleyeceğimiz manzara seyri için, en iyi izleyebileceğimiz rüzgârgüllerinin de bulunduğu adanın arkasında yer alan Polente Fenerine gidiyoruz.  Sonrasında butik ve şık restoranımızda Akşam Yemeğimizi alıyoruz. Geceleme Bozcaada’daki  otelimizde.
 • 3.GÜN  BOZCAADA -ASSOS - KAZDAĞLARI
 • Otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından ilk durağımız tüm ihtişamıyla bizleri karşılayan ve Cenevizliler tarafından yaptırıldığı bilinen Bozcaada Kalesi olacak. Panoramik olarak göreceğimiz Bozcaada Kalesi, yapılan anlatımlar ve çekilen fotoğraflar sonrası ayrılarak, Eski Rum Mahallesi (Cumhuriyet) ve Eski Türk Mahallesinin (Alaybey mahallesi) ara sokaklarında dolaşarak geçmiş Bozcaada yaşamının izlerini arıyoruz. Sonrasında yörenin şaraplarını tadacağımız Şarap Evi’ ne gidiyoruz. Yörenin en meşhur şaraplarını bilgiler eşliğinde tadıyoruz ve Liman’a giderek feribot ile Geyikli İskelesine ve Keyifli bir yolculuk ile aristokratların ve Aristoteles’in diyarı Assos’a doğru yola çıkıyoruz. MÖ. 100’lü yıllardan kalan antik öğreti kentine, Behramkale’ye hareket ediyoruz. Assos Antik Kenti’nde Nekropol, Athena Tapınağı, Amfi Tiyatro, Mezarlık, Gymnasion, Agora kalıntılarını gezdikten sonra otelimize geçiyoruz. Akşam Yemeğimizi alıyor ve sonrasında geceleme Kazdağları’ndaki otelimizde.
 •  4.GÜN   KAZDAĞLARI – ADATEPE – ZEUS ALTARI – ASSOS
 • Otelde alacağımız kahvaltımızın ardından Kazdağılarını keşfe çıkıyoruz.Antik dönemde “İda Dağı” olarak adlandırılan mitolojide birçok efsaneye konu olan Kaz Dağlarında Sütüven Şelalesi’ni görerek ve Hasan Boğuldu efsanesini dinleyerek gölete doğru yürüyüş yapıyoruz. Muhteşem bir doğa manzarasını fotoğrafladıktan sonra güzergâhımız üzerinde 1. Dünya Savaşı'nın sonuna değin Türkler ve Rumların bir arada yaşadığı, tarihi yüzlerce yıl eskiye giden Adatepe Köyü’nü ziyaret ediyoruz. Köyün hemen yanı başında bulunan Zeus Sunağı; köyün çok eski zamanlardan beri pek çok yerleşime sahne olduğunu gösterir. Zeus Altarı'nın bulunduğu yerden tüm Edremit Körfezi'ni, Ayvalık civarındaki adacıkları ve Midilli'yi gören nefes kesici bir manzarayı izliyoruz. Akşam Yemeği ve Gece Eğlencesi için Güre’ye gidiyoruz. Güre Sahilinde keyifle yiyeceğimiz Balık Mönüsü ve güzel Ege Mezelerinden sonra otelimize dönüş. Geceleme Kazdağları’ndaki otelimizde.
 •  5.GÜN  AYVALIK-CUNDA ADASI-ADANA
 • Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından otelimizden ayrılıyoruz. Şaman ayinlerinin yapıldığı ve sanatçı Tuncel Kurtiz’in gömülmek istediği ama gömülemediği Tahta Kuşlar Köyünü ve Tahtakuşlar Etnografya Galerisini ziyaret edip Ayvalık’a hareket ediyoruz. Ayvalık’a varışta doğallığı ve güzellikleriyle Türkiye’nin en popüler yerleri arasında haklı söz sahibi; Cunda Adası veya bir başka deyişle Alibey Adası, Tüm popülerliğine rağmen tarihi dokusunu koruyan ama çağın tüm yeniliklerine de kucak açan Cunda’da Taksiyarhis Kilisesi gezimizi tamamlayıp öğle yemeği için serbest zamanımızın ardından İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na hareket. Pegasus Havayolları ile saat 19:10’da PC3014 sefer sayılı uçuş ile Adana’ya hareket. Saat 20:35’te Adana’ya varış ve turumuzun sonu.
2

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • ► Pegasus Havayolları ile Adana – İzmir – Adana arası uçak bileti
 • ► Grubumuza özel araç ile ulaşımlar
 • ► 1 Gece Çanakkale’de Akol Otel’de konaklama
 • 1 Gece Bozcaada’da Garden Ada Butik Otel’de konaklama
 • 2 gece  Kazdağları’nda Rezone Health&OxygenHotel’de Konaklama
 • ► Otellerde alınacak 4 Sabah Kahvaltısı
 • ► Otellerde alınacak 2 Akşam Yemeği
 • ► Bozcaada alınacak 1 Akşam Yemeği
 • ► Güre Bacca’ da Gece Eğlenceli, Müzikli Akşam Yemeği
 • ► Bozcaada’da yapılacak şarap tadımı
 • ► Bozcaada& Çanakkale Feribot Ücreti
 • ► Zorunlu Seyahat Sigortası
 • ► Profesyonel rehberlik hizmeti
3

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • ► Kişisel harcamalar,
 • ► Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri,
 • ► Programa dahil olduğu belirtilmeyen yemekler ile tüm yemeklerde alınacak içecekler.
4

NOTLAR

 • ► Kesin Rezervasyon için %50 ön ödemenin acentemize yapılması gerekmektedir.
 • ► Bakiyenin geziden 30 gün öncesine kadar tamamlanması gerekmektedir.
 • ► Çocuk indirimi 2 Yetişkin yanında konaklayacak 1 (bir) çocuk için geçerlidir.
 • NEVATUR  veya rehber içerik aynı kalmak koşulu ile tur programında değişiklik yapabilir.
 • ► Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (rotasyon) olmaktadır. Kısa turlarımızda rotasyon uygulanmaz. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehberlere aittir.
5

GEZİ ÜCRETİ

26 – 30 AĞUSTOS  2020 Nakit/Havale/KK Tek Çekim  Kredi Kartı 6 Taksit *Kampanya
2 Kişilik Odada Kişi Başı 2.950,00 TL 2.950,00 TL
Tek Kişi Farkı 750,00 TL 750,00 TL
02-11,99 Yaş Çocuk Acentamıza Sorunuz.
*Kredi Kartına Vade Farksız 6 Taksit Kampanyamız  Akbank, World, Bonus ve Maximum  özellikli Kredi Kartlarını kapsamaktadır.  Daha fazla taksit seçenekleri için Acentamızla irtibata geçiniz.

K U Z E Y E G E KAZDAGLARI & BOZCAADA & ÇANAKKALE

'den itibaren

kişi başı

PEGASUS HAVAYOLLARI ile ADANA’DAN Oksijeni, hikâyesi, balığı ve mezesi ile K U Z E Y   E G E KAZDAGLARI & BOZCAADA & ÇANAKKALE Bergama, Akropol, Asklepeion, Ayvalık, Cunda, Altınoluk, Güre, Eceabat, Şehitlikler   26-30 AĞUSTOS 2020 GEZİ ÜCRETİ 26 – 30 AĞUSTOS  2020 Nakit/Havale/KK Tek Çekim  Kredi Kartı 6 Taksit *Kampanya 2 Kişilik Odada Kişi Başı 2.950,00 TL 2.950,00 TL Tek Kişi Farkı 750,00 TL 750,00 TL 02-11,99 Yaş Çocuk Acentamıza Sorunuz. *Kredi Kartına Vade Farksız 6 Taksit Kampanyamız  Akbank, World, Bonus ve Maximum  özellikli Kredi Kartlarını kapsamaktadır.  Daha fazla…

PEGASUS HAVAYOLLARI ile ADANA’DAN

Oksijeni, hikâyesi, balığı ve mezesi ile

K U Z E Y   E G E

KAZDAGLARI & BOZCAADA & ÇANAKKALE

Bergama, Akropol, Asklepeion, Ayvalık, Cunda, Altınoluk, Güre, Eceabat, Şehitlikler

 

26-30 AĞUSTOS 2020

GEZİ ÜCRETİ

26 – 30 AĞUSTOS  2020 Nakit/Havale/KK Tek Çekim  Kredi Kartı 6 Taksit

*Kampanya

2 Kişilik Odada Kişi Başı 2.950,00 TL 2.950,00 TL
Tek Kişi Farkı 750,00 TL 750,00 TL
02-11,99 Yaş Çocuk Acentamıza Sorunuz.

*Kredi Kartına Vade Farksız 6 Taksit Kampanyamız  Akbank, World, Bonus ve Maximum  özellikli Kredi Kartlarını kapsamaktadır.  Daha fazla taksit seçenekleri için Acentamızla irtibata geçiniz.

 

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.