Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
KARS TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ ile – Nevatur
fade
14577
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-14577,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
Nevatur / KARS TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ ile
1

THY ile Gidiş – TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ ile Dönüş

THY ile Gidiş – TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ ile Dönüş

   K A R S

     11 - 15 Mart 2022

        1Gece Tren – 2 Gece Otel Konaklama

 

ANİ HARABELERİ - ÇILDIR GÖLÜ  - SARIKAMIŞ - KARS - KARS KALESİ - ULU CAMİ - ONİKİ HAVARİLER KİLİSESİ

2

ÜCRET

 
11-15 MART 2022 Nakit - KK Tek Çekim Bonus Kredi Kartına Vade Farksız / 3 Taksit 31 ARALIK’a KADAR Maximum Kredi Kartına Vade Farksız / 7 Taksit 31 ARALIK’a KADAR
2 Kişilik Odada Kişi Başı 3 395 TL 1132 TL X 3 485 TL x 7
 • Vade Farksız 3 Taksit Kampanyası Bonus özellikli kredi kartlarında, Vade Farksız 7 Taksit Seçeneği ise Maximum özellikli kredi kartları için geçerlidir.
 • Diğer Banka Kredi Kartları için taksit seçeneklerini Acentamıza Sorunuz!
3

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • THY ile Adana-İstanbul-Kars uçuşu
 • Turistik Doğu Ekspres Treni ile Kars/Kayseri Tren Bileti
 • Kayseri – Adana Transferi
 • Grubumuza özel araç ile ulaşım
 • 2 Gece Kars’ta Otelimizde
 • Otelde alınacak 2 Sabah Kahvaltısı
 • Çıldır Gölü’nde Öğle Yemeği /Gölün simgesi olan Meşhur Sarı Balık Mönülü
 • Sarıkamış’ta Öğle Yemeği /Sucuk-Ekmek veya Köfte-Ekmek mönülü
 • Kaz Evinde alınacak Akşam yemeği ve Kafkas Dans Gösterisi
 • Otelde alınacak 1 Akşam Yemeği
 • Kars Şehir Turu, Kars Gece Yürüyüş Turu, Çıldır Gölü Turu, Sarıkamış Kayak Merkezi Turu, Unesco Dünya Miras Listesinde yer alan Ani Harabeleri Turu
 • Acenta Zorunlu Mesuliyet Sigortası
Profesyonel Rehberlik Hizmeti
4

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Kişisel harcamalar,
 • Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri,
 • Programa dahil olduğu belirtilmeyen yemekler,
 • Tüm yemeklerde alınacak içecekler
 • Belirtilmeyen turlar gezi ücretine dahil değildir.
5

NOTLAR

►Kesin Rezervasyon için %50 ön ödemenin acentemize yapılması ve Bakiyenin geziden 30 gün öncesine kadar tamamlanması gerekmektedir.  ►Çocuk indirimi 2 Yetişkin yanında konaklayacak 1 (bir) çocuk için geçerlidir.  ►NEVATUR doluluk oranına göre araç değişikliğine gidebilir. ►Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (rotasyon) olmaktadır. Kısa turlarımızda rotasyon uygulanmaz. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehberlere aittir. ►NEVATUR veya rehber içerik aynı kalmak koşulu ile tur programında değişiklik yapabilir. ►TCDD’nin Tren sefer saati ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.  TCDD’den kaynaklı oluşabilecek değişikliklerden Acentamız sorumlu değildir.  ►Zorunlu seyahat sigortası bir sağlık sigortası değildir. Özel sağlık ve tur iptal sigortası için lütfen Acentamızla irtibata geçin!

KARS TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ ile

'den itibaren

kişi başı

11 – 15 Mart 2022

THY ile Gidiş – TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ ile Dönüş

   K A R S

     11 – 15 Mart 2022

        1Gece Tren – 2 Gece Otel Konaklama

 

ANİ HARABELERİ – ÇILDIR GÖLÜ  – SARIKAMIŞ – KARS – KARS KALESİ – ULU CAMİ – ONİKİ HAVARİLER KİLİSESİ

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.