Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
K A R S – Nevatur
fade
14565
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-14565,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
1

THY ile Gidiş – TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ ile Dönüş K A R S 02 - 06 Mart 2022 Gece Tren – 2 Gece Otel Konaklama   ANİ HARABELERİ - ÇILDIR GÖLÜ  - SARIKAMIŞ - KARS - KARS KALESİ - ULU CAMİ - ONİKİ HAVARİLER KİLİSESİ    
  1. GÜN / 2 MART 2022 – ÇARŞAMBA                                                  ADANA –İSTANBUL- KARS
Sabah 05:30’da Adana havalimanında buluşma. Türk Hava Yollarının TK2481 seferiyle saat 06:55’te İstanbul’a uçuyoruz. 08:30’da İstanbul’a varışımızı takiben 09:45’te Kars’a uçuyoruz. Saat 11:45’te Kars’a varış. Bizi bekleyen özel aracımız ile turumuza başlıyoruz. Şehir Turunda; Kars Kalesi, On İki Havariler Kilisesi (Kümbet Cami) , Âşıkların atıştığı ve Namık Kemal’in çocukluğunun geçtiği Namık Kemal Kültür Merkezi, Rus işgali döneminde Müslümanların yakılarak öldürüldüğü Ulu Cami, Kars çayı üzerinde bulunan Osmanlı döneminde kalma Osmanlı Hamamları, Osmanlı Köprüsü ve Harakani Hazretleri’nin türbesi gezeceğimiz yerler arasında olacak. Serhat Kars Aşık atışmalarını da izledikten sonra otelimize transfer. Akşam yemeği ve geceleme Kars Şehir Merkezindeki otelimizde  
  1. GÜN / 3 MART 2022 - PERŞEMBE            ANİ HARABELERİ  - ÇILDIR GÖLÜ
Sabah kahvaltının ardından Ermenistan sınırına yakın Ani’ye hareket ediyoruz. Havariler Kilisesi, Büyük Katedral, Tigran Honets (Resimli Kilisesi), Selçuklu Kalesi ve Sarayı, atalarımızın Anadolu’da yaptığı ilk cami olan Ebu’l Menucehr Cami  göreceğimiz tarihi mekanlardan. Ani gezimizin ardından rakımı yaklaşık 2000 mt bulan Çıldır Gölü’ne doğru yolculuğumuz başlıyor. Varışta Çıldır gölü’nün simgesi olan meşhur “Sarı Balık” yiyeceğimiz öğle yemeğimizi aldıktan sonra dilerseniz göl kenarında kar kızaklarıyla kızak yapabilir, buz tutmuş gölde buzlar kırılarak yapılan balık avını izleyebilirsiniz. Belki de en keyifli fotoğraf karelerinizi burada alacaksınız. Gezimizin ardından otelimize hareket. Akşam harika bir Kars ritüeli daha bizleri bekliyor;  profesyonel ekibi ile Kafkas Gecesi Eğlencesi ve Meşhur Kars Kazının tadına bakacağımız restoranımıza gidiyoruz. Restoranımız; Şehrin ilk kadın girişimcisinin açtığı ve Tuluhan Tekelioğlu’nun belgeseline de konu olan Meşhur Nuran Abla’nın yeri; Kars Kazevi. Geceleme Kars Şehir Merkezindeki otelimizde.   3.GÜN  / 4 MART 2022 -  CUMA                                                                                                    SARIKAMIŞ-KARS   Sabah kahvaltının ardından Sarıkamış’a hareket ediyoruz. 1914’te önemli kahramanlık destanının geçtiği Şehitliği ziyaret ediyoruz. Şehitlik ziyareti sonrası Katerina Av Köşkünü uzaktan fotoğraflayıp Sarıkamış’a geçip keyifle Kar’da Mangal/Köfte -Sucuk-Ekmek ve içeceğimizden oluşan öğle yemeğimizi alıyoruz, Sarıkamış Kayak Merkezi’nde serbest zamanımızda dileyen misafirlerimiz kayak yapabilirler. Turumuzun ardından Kars tren garına hareket. 22:20’de Turistik Doğu Ekspresi Treni ile dönüş yolculuğumuza başlıyoruz. Geceleme Turistik Doğu Ekspresi ile ve 2 şer kişilik yataklı vagonlarda.  
  1. GÜN / 5 MART 2022 - CUMARTESİ                                                      KARS - KAYSERİ
Trendeki yolculuğumuzda manzaraları izleyerek Erzincan, Divriği ve Sivas’a yakın Bostankaya istasyonlarındaki molalarda dilerseniz inip merkeze gidebilir yöresel tatları test edebilirsiniz.  Tcdd tarifesine göre, gece 23:50’de Kayseri’ye varış ve bizlere özel aracımıza yerleşerek Adana’ya hareket.  
  1. GÜN / 6 MART 2022 PAZAR                KAYSERİ – ADANA
Sabah Adana’ya varış ve turumuzun sonu. Bir başka gezimizde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.   GEZİ ÜCRETİ
02-06 MART 2022 Nakit- Havale - KK Tek Çekim Bonus / Maximum Kredi Kartına Vade Farksız / 4 Taksit
2 Kişilik Odada Kişi Başı 3295 TL 824 TL x 4
  • Vade Farksız 3 Taksit Kampanyası Bonus ve Maximum özellikli kredi kartlarında geçerlidir.
  • Diğer Banka Kredi Kartları için taksit seçeneklerini Acentamıza Sorunuz!
 
ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
ü  THY ile Adana-İstanbul-Kars uçuşu ü  Turistik Doğu Ekspres Treni ile Kars/Kayseri Tren  Bileti ü  Kayseri – Adana Transferi ü  Grubumuza özel araç  ile ulaşım ü  2 Gece Kars Merkezde bulunan Kars Işıl Park Hotel vb. konaklama. ü  Otelde alınacak 2 Sabah Kahvaltısı ü  Çıldır Gölü’nde Öğle Yemeği /Gölün simgesi olan Meşhur Sarı Balık Mönülü ü  Sarıkamış’ta Öğle Yemeği /Sucuk-Ekmek veya Köfte-Ekmek mönülü ü  Kaz Evinde alınacak Akşam yemeği ve Kafkas Dans Gösterisi ü  Otelde alınacak 1 Akşam Yemeği ü  Kars Şehir Turu, Kars Gece Yürüyüş Turu, Çıldır Gölü Turu, Sarıkamış Kayak Merkezi Turu, Unesco Dünya Miras Listesinde yer alan Ani Harabeleri Turu ü  Acenta Zorunlu Mesuliyet Sigortası ü  Profesyonel Rehberlik Hizmeti ü Kişisel harcamalar, ü Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri, ü Programa dahil olduğu belirtilmeyen yemekler, ü Tüm yemeklerde alınacak içecekler ü Belirtilmeyen turlar gezi ücretine dahil değildir.        
NOTLAR ►Kesin Rezervasyon için %50 ön ödemenin acentemize yapılması ve Bakiyenin geziden 30 gün öncesine kadar tamamlanması gerekmektedir.  ►Çocuk indirimi 2 Yetişkin yanında konaklayacak 1 (bir) çocuk için geçerlidir.  ►NEVATUR doluluk oranına göre araç değişikliğine gidebilir. ►Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (rotasyon) olmaktadır. Kısa turlarımızda rotasyon uygulanmaz. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehberlere aittir. ►NEVATUR veya rehber içerik aynı kalmak koşulu ile tur programında değişiklik yapabilir. ►TCDD’nin Tren sefer saati ve tarihlerinde değişiklik yapma hakkı saklıdır.  TCDD’den kaynaklı oluşabilecek değişikliklerden Acentamız sorumlu değildir.  ►Zorunlu seyahat sigortası bir sağlık sigortası değildir. Özel sağlık ve tur iptal sigortası için lütfen Acentamızla irtibata geçin!

K A R S

'den itibaren

kişi başı

THY ile Gidiş – TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ ile Dönüş
K A R S
02 – 06 Mart 2022
Gece Tren – 2 Gece Otel Konaklama

ANİ HARABELERİ – ÇILDIR GÖLÜ – SARIKAMIŞ – KARS – KARS KALESİ – ULU CAMİ – ONİKİ HAVARİLER KİLİSESİ

THY ile Gidiş – TURİSTİK DOĞU EKSPRESİ ile Dönüş

K A R S

02 – 06 Mart 2022

 Gece Tren – 2 Gece Otel Konaklama

 

ANİ HARABELERİ – ÇILDIR GÖLÜ  – SARIKAMIŞ – KARS – KARS KALESİ – ULU CAMİ – ONİKİ HAVARİLER KİLİSESİ  

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.