fbpx

Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
Kazdağları&Bozcada 26-29 Eylül 2019 – Nevatur
fade
12834
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-12834,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
Nevatur / Kazdağları&Bozcada 26-29 Eylül 2019
1

1. GÜN- ADANA – İZMİR – BERGAMA –KAZDAĞLARI

Sabah 06:30’da Adana Havaalanı Pegasus iç hatlar kontuarı önünde buluşma (Pegasus iç hatlar kontuarı havaalanının dış hatlar bölümündedir) Bilet ve bagaj işlemlerimizin ardından Pegasus Havayolları PC 3011 sefer sayılı uçuşu ile07: 50’ de İzmir’e hareket 09:00’de İzmir’e varış. Bizleri bekleyen aracımıza yerleşerek önceİzmirKodron’dakahvaltımızı alıyoruz. Ardından Bergama’ya hareket. Dünyanın en dik tiyatrosu ve İskenderiye Kütüphanesine gönderilen parşömenleri ile efsanelere sahip Akropol ve Ölümün girmesininyasak olduğuAsklepion gezilerimizin ardındanKaz Dağlarına hareket ediyoruz. Varışımızda otelimize yerleşme. Akşam yemeği ve gecelemeKazdağlarındaRezone Health&Oxygen Otel’de.
2

2. GÜN- BOZCAADA

Otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Geyikli iskesinden feribot ile  ilk durağımız tüm ihtişamıyla bizleri karşılayan ve Cenevizliler tarafından yaptırıldığı bilinen Bozcaada Kalesi olacak. Panoramik olarak göreceğimiz Bozcaada Kalesi’nden, yapılan anlatımlar ve çekilen fotoğraflar sonrası ayrılarak, Eski Rum Mahallesi (Cumhuriyet) ve Eski Türk Mahallesinin (Alaybey mahallesi) ara sokaklarında dolaşarak geçmiş Bozcaada yaşamının izlerini arıyoruz. Sonrasında yörenin en eski şarap tadım merkezlerinden biri olan Talay Şarap Evi’ ne giderek yörenin en meşhur şaraplarını tadıp şarapların özellikleri ile ilgili bilgilendirmeleri dinliyoruz. Şık tasarım dükkanlarında alacağımız serbest zaman sonrasında feribotumuza binerek Geyikli İskelesine ve otelimize dönüyoruz. Akşam yemeği ve gecelemeKazdağlarındaRezone Health&Oxygen Otel’de.
3

3. GÜN- KAZDAĞLARI – ADATEPE – ZEUS ALTARI – ASSOS

Sabah kahvaltısının ardındanAntik dönemde “İda Dağı” olarak adlandırılan mitolojide birçok efsaneye konu olan Kaz DağlarındaSütüven Şelalesi’ni görerek ve Hasan Boğuldu efsanesini dinleyerek gölete doğru yürüyüşyapıyoruz. Muhteşem bir doğa manzarasını fotoğrafladıktan sonra güzergâhımız üzerinde 1. Dünya Savaşı'nın sonuna değin Türkler ve Rumlar’ın bir arada yaşadığı, tarihi yüzlerce yıl eskiye giden Adatepe Köyü’nü ziyaret ediyoruz. Köyün hemen yanı başında bulunan Zeus Sunağı; köyün çok eski zamanlardan beri pek çok yerleşime sahne olduğunu gösterir. Zeus Altarı'nın bulunduğu yerden tüm Edremit Körfezi'ni, Ayvalık civarındaki adacıkları ve Midilli'yi gören nefes kesici bir manzarayı izliyoruz. Öğle yemeği molamızın ardından aristokratların ve Aristoteles’in diyarı Assos’a doğru yola çıkıyoruz. MÖ. 100’lü yıllardan kalan antik öğreti kentine, Behramkale’ye hareket ediyoruz. Assos Antik Kenti’nde Nekrapol, Athena Tapınağı, Amfi Tiyatro, Mezarlık, Gymnasion, Agora kalıntılarını gezdikten sonra otelimize geliyoruz. Geceleme ve akşam yemeğiotelimizde.
4

4. GÜN- AYVALIK-CUNDA ADASI-ADANA

Sabah otelimizde aldığımız kahvaltının ardından şaman ayinlerinin yapıldığı ve Tuncel Kurtiz’in gömülmek istediği ama gömülemediği Tahta Kuşlar Köyünü ve Tahtakuşlar Etnografya Galerisini ziyaret edipAyvalık’a hareket ediyoruz.Ayvalık’a varışta muhteşem manzarasını izlemek üzere Şeytan Sofrası’na gidiyoruz. Lesvos Adasını da görebileceğimiz manzarada fotoğraflarımızı aldıktan sonra doğallığı ve güzellikleriyle Türkiye’nin en popüler yerleri arasında haklı söz sahibi; Cunda Adası veya bir başka deyişle Alibey Adası, Tüm popülerliğine rağmen tarihi dokusunu koruyan ama çağın tüm yeniliklerine de kucak açan Cunda’da Taksiyarhis Kilisesi gezimizi tamamlıyoruz. Ardından İzmir Adnan Menderes Havalimanı’na hareket ediyoruz. PegasusHavayolları ile saat 19:40’daPC 3014 sefer sayılı uçuş ile Adana’ya hereket.Saat 21:05’de Adana’ya varış ve turumuzun sonu.
5

GEZİ ÜCRETİ

İki veya üç kişilik odada kişi başı 1750 TL
2-12 yaş (2 yetişkin ile aynı odada) 1650 TL
Tek kişi farkı   545 TL
6

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

►Pegasus Havayolları ile Adana-İzmir-Adana uçuşları ►Grubumuza özel aracımız ile ulaşımlar ►3 gece Kazdağlarında Rezone Health&OxygenHotel’de Konaklama ►Otelde alınacak 3Sabah Kahvaltısı ►Otelde alınacak 2 Akşam Yemeği ►Güre’de Gece Eğlenceli Balık Ziyafeti ► Talay Şarap Evi’nde Şarap Tadımı ► Bozcaada Feribot Ücreti ►Programda yer alan tüm geziler ►TÜRSAB Zorunlu Seyahat Sigortası ►Profesyonel Rehberlik Hizmeti
7

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

Tüm kişisel harcamalar, programda yer almayan yemekler ile tüm yemeklerdeki içecekler,  Mini bar kullanımı, Müze ve ören yeri girişleri.

Kazdağları&Bozcada 26-29 Eylül 2019

'den itibaren

kişi başı

KAZDAĞLARI BOZCAADA

PEGASUS HAVAYOLLARI ile ADANA’DAN

Oksijeni hikâyesibalıgı mezesi ile KAZDAĞLARI BOZCAADA

 

26- 29 EYLÜL 2019

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.