Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
KIEV VİZESİZ – PASAPORTSUZ – Nevatur
fade
14474
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-14474,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
Nevatur / KIEV VİZESİZ – PASAPORTSUZ
1

KIEV VİZESİZ - PASAPORTSUZ

 

ANADOLU JET İLE

ANKARA’ DAN  DİREKT UÇUŞ

(ADANA TRANSFER DAHİL)

K I E V

VİZESİZ - PASAPORTSUZ

16 – 19 ARALIK 2021

3 GECE / 4 GÜN

2

ÜCRET

16-19 ARALIK 2021 Nakit - KK Tek Çekim Bonus / Maximum Kredi Kartına Vade Farksız3 Taksit World Kredi Kartına 4 Taksit Axess Kredi Kartına 4 Taksit
2 Kişilik Odada Kişi Başı 545 € 182 € x 3 141 € x 4 145 € x 4
Tek Kişi Farkı 100 € 34 € x 3 26 € x 4 27 € x 4
3

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • ►Adana–Ankara–Adana arası Özel aracımız ile Transfer
 • ►Anadolu Jet ile  Ankara / Kiev / Ankara  Uçak bileti
 • ►Grubumuza özel araç  ile ulaşım
 • ►3 Gece Kiev 3* Rus Otel vb. de Oda Kahvaltı Konaklama
 • ►Kiev Şehir Turu
 • ►Kiev Pecharskaya Lavra Manastırı Turu
 • ►Kiev 2. Dünya Savaş Müzesi Turu
 • ►Kiev Alışveriş Turu
 • ►Havalimanı Transferleri
 • ►Profesyonel Türkçe Rehberlik Hizmeti
 • ►Tüm Otel ve Şehir Vergileri
 • ►Zorunlu Seyahat Sigortası
 • ►Nevatur refakati
4

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • ►Yurt Dışı Çıkış Harcı (50 TL)
 • ►Kişisel harcamalar,
 • ►Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri,
 • ►Programda belirtilen Restoranlarda alınacak  3 Akşam Yemeği (100 €)
 • ►Programda belirtilmeyen diğer tüm yemekler ve yemeklerde alınacak içecekler
 • ►Belirtilmeyen turlar gezi ücretine dahil değildir.
 • ►Covid Kapsamlı (Zorunlu) Özel Sağlık Sigortası(10 €)
 • ►PCR Testi 40 €
5

NOTLAR

►Bu tura katılım için Türk pasaportlu yolculara vize uygulaması bulunmamaktadır. Yeni çipli kimlik ile ülkeye pasaportsuz olarak da girişi yapabilirsiniz. Ancak min.6 ay geçerli pasaport’a sahip iseniz ülkeye pasaport ile girmenizi öneririz. Ukrayna'ya seyahat edecek  reşit olmayan yolcularımızın Ukrayna'ya yeni kimlikle seyahat edebilmesi için kimliğin resimli olma koşulu bulunmaktadır. Resimli kimlik bulunmayan katılımcılar pasaport ile ülkeye giriş yapmaları gerekmektedir. ►Turlarımız minimum 10 kişinin katılımı ile gerçekleşmektedir. ►Kesin Rezervasyon için %50 ön ödemenin acentemize yapılması ve Bakiyenin geziden 30 gün öncesine kadar tamamlanması gerekmektedir. ►3 kişilik odalarda 3. yatak uygulaması olmayıp 3. yatak standart yataklardan küçüktür. ►NEVATUR veya rehber içerik aynı kalmak koşulu ile tur programında değişiklik yapabilir. ►Dileyen misafirlerimiz Özel Tur İptal sigortası yaptırabilir. Sigorta detayları ve ücreti için lütfen Acentamızla irtibata geçin! ►Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan nevatur sorumlu değildir. ►nevatur havayolu ile yolcularımız arasında aracı konumda olup, 28/09/1955 Lahey Protokolüne tabidir. Uçuş öncesinde uçuş detayları değişebilir, saatlerin hareket tarihinden 48 saat önce teyit edilmesi gerekmektedir. Yolcularımız saat değişikliği riskini bilerek ve kabul ederek turu satın almışlardır. Diğer hükümler tur kayıt formunda belirtilmiştir. ►Vergilerde olabilecek değişiklikler ve ulaşım fiyatlarında meydana gelebilecek artışlar fiyatlara yansıtılacaktır. ►Katılımcının, tur hareket tarihinden 30 gün öncesine kadar yapılan iptaller de cezasız iptal hakkı bulunmaktadır, 29-15 gün arasında ki iptallerde % 50 ceza ile iptal edilebilir, 14 günden daha az  kalan iptallerde  % 100 ceza ile iptal uygulanmaktadır.Acentenin, yeterli katılım sağlanamaması durumunda tur hareketinden 21 gün önce, katılımcıya bilgi verilmesi şartıyla iptal etme hakkı bulunmaktadır.

KIEV VİZESİZ – PASAPORTSUZ

'den itibaren

kişi başı

16 – 19 ARALIK 2021 3 GECE / 4 GÜN

ANADOLU JET İLE

ANKARA’ DAN  DİREKT UÇUŞ

(ADANA TRANSFER DAHİL)

K I E V

VİZESİZ – PASAPORTSUZ

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.