Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
Gaziantep & Yesemek & Göbeklitepe & Halfeti – Nevatur
fade
13466
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-13466,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive

Gaziantep & Yesemek & Göbeklitepe & Halfeti

'den itibaren

Nevatur / Gaziantep & Yesemek & Göbeklitepe & Halfeti
1

ERKEN REZERVASYON 31 Ocak’a Kadar Oda Başı 100 TL İNDİRİM
2

PROGRAM

1.GÜN-14 MART 2020- CUMARTESİ                                                                 ADANA-YESEMEK-GAZİANTEP Sabah 07:00 ’de Adana Tren Garında buluşarak Yesemek’e hareket ediyoruz. Yaklaşık 3,5 saat sürecek yolculuğumuzun ardından Yesemek’e varış. M.Ö. 14. yüzyıl ile 7. yüzyıllar arasında, Dünya’nın en büyük taş ocağı ve heykel işleme atölyesi olan ve şu anda UNESCO Dünya Mirası geçici listesinde yer alan Yesemek Açık Hava Müzesi ziyaretimizin ardından Gaziantep’ e varıyoruz ve Muhteşem Gaziantep mutfağının yöresel lezzetlerinden oluşan öğle yemeğimizi alıyoruz. Yemeğin ardından, 2011’de açılan dünyanın en önemli mozaik müzesi arasında yer alan ve içerisinde dünyaca ünlü Çingene Kızı mozaiğini de bulunduran Zeugma Mozaik Müzesi ziyaret edip ardından  Gaziantep'in tarihi dokusunu keşfetmek için Atatürk’ün Gaziantep halkına konuşma yaptığı Balkon, Kurtuluş camii (Meryem Ana Kilisesi), Bey Mahallesi, Antep Evleri, Atatürk Evi, kültürel ve tarihi binaların bulunduğu Kültür yolunu yürüyoruz. Yapılan gezi ve alışverişler sonrasında  Akşam Yemeğimizi alıp otelimize yerleşiyoruz. Konaklama 5* Otelimizde.   2.GÜN-15 MART 2020- PAZAR                                                                            GÖBEKLİTEPE - HALFETİ-ADANA Otelde aldığımız kahvaltının ardından Dünya’nın insan yapımı ilk tapınma merkezi özelliğini taşıyan ve bilinen tarihi unutturan mucizevî bir yer Göbeklitepe’yi ziyaret ediyoruz.  Rehberimizin verdiği bilgiler ışığında tapınma merkezlerini geziyoruz ve öğle yemeğimizi almak üzere Halfeti’ ye gidiyoruz. Yemeğimizin ardından yüzyıllardır birçok medeniyete ev sahipliği yapan Fırat Nehri’nde tekne turuna katılarak, bölgenin tarihi dokusunu su üzerinden keşfedebileceğimiz Eski Halfeti içerisindeki Rumkale, Çekem Mahallesi, Savaşan Köyünün sular üzerinde kalmış kısımlarını gezeceğiz. Bu muhteşem atmosferde tarihi ve doğal güzellikleri yaşayıp sonrasında Adana için yola çıkıyoruz ve bir başka  NEVATUR gezimizde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.
3

GEZİ ÜCRETİ

14-15 Mart 2020 Nakit/Havale / KK Tek Çekim Kredi Kartı 3 Taksit *Kampanya Kredi Kartı 6 Taksit Kredi Kartı 9 Taksit
2 Kişilik Odada Kişi Başı 975 TL 975 TL     175 TL x 6 120 TL x 9
Tek Kişi          1110 TL 1110 TL     200 TL x 6 137 TL x 9
02-11,99 Yaş Çocuk 750 TL 750  TL     135 TL x 6 93 TL x 9
*Kredi Kartına Vade Farksız 3 Taksit Kampanyamız  Akbank, World ve Bonus özellikli Kredi Kartlarını kapsamaktadır.  Ayrıca Peşin fiyatına Taksit imkanı bulunmaktadır. (Gezi tarihinden 30 gün öncesinde bakiyenin kapanması şarttır) *Single Katılım halinde Erken Rezervasyon indirimi 50 TL’dir.
4

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLERİMİZ

►Grubumuza özel araçlar ile ulaşımlar ►İlk gün sabah Araç içi Sandviç –Poğaça ikramı ►1 Gece Gaziantep’te 5*Otelde Konaklama ►Otelde alınacak 1 Sabah Kahvaltısı ►Gaziantep’te Öğle Yemeği ►Gaziantep’te Restaurant’ta 1 Akşam Yemeği ►Halfeti’de Öğle Yemeği ►Halfeti Tekne Turu ► Zorunlu Seyahat Sigortası ► Profesyonel Rehberlik Hizmeti
5

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLERİMİZ

►Kişisel harcamalar, ►Giriş Ücretleri ►Programda dahil olduğu belirtilmemiş yemekler ile tüm yemeklerde alınacak içecekler gezi ücretine dahil değildir
6

NOTLAR

►Kesin Rezervasyon için %50 ön ödemenin acentemize yapılması gerekmektedir. ►Bakiyenin geziden 30 gün öncesine kadar tamamlanması gerekmektedir. ►Çocuk indirimi 2 Yetişkin yanında konaklayacak 1 (bir) çocuk için geçerlidir. ►NEVATUR  veya rehber içerik aynı kalmak koşulu ile tur programında değişiklik yapabilir.

Gaziantep & Yesemek & Göbeklitepe & Halfeti

'den itibaren

kişi başı

14-15 Mart 2020

Lezzet Durağı GAZİANTEP&

YESEMEK&

GÖBEKLiTEPE&HALFETi

14-15 Mart 2020

Dünyanın en büyük heykel parkı ve atölyesi YESEMEK

Dünyada siyah gülün yetistigi tek yer HALFETi

Dünyanın ilk tapınagı GÖBEKLiTEPE

 

GEZİ ÜCRETİ

14-15 Mart 2020 Nakit/Havale / KK Tek Çekim Kredi Kartı

3 Taksit

*Kampanya

Kredi Kartı

6 Taksit

Kredi Kartı

9 Taksit

2 Kişilik Odada Kişi Başı 975 TL 975 TL     175 TL x 6 120 TL x 9
Tek Kişi          1110 TL 1110 TL     200 TL x 6 137 TL x 9
02-11,99 Yaş Çocuk 750 TL 750  TL     135 TL x 6 93 TL x 9

*Kredi Kartına Vade Farksız 3 Taksit Kampanyamız  Akbank, World ve Bonus özellikli Kredi Kartlarını kapsamaktadır.  Ayrıca Peşin fiyatına Taksit imkanı bulunmaktadır. (Gezi tarihinden 30 gün öncesinde bakiyenin kapanması şarttır)

*Single Katılım halinde Erken Rezervasyon indirimi 50 TL’dir.

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.