Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
MALDİVLER – Nevatur
fade
13949
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-13949,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
1

PROGRAM

1.Gün: İstanbul – Maldivler İstanbul Havalimanı Dış Hatlar Terminali, Türk havayolları kontuarında uçuş Saatinden 2 Saat Önce yapılacak check in işlemlerinin ardından Türk Hava yolları 730 Sefer sayılı uçuşu ile 02.05’teMaldivler uçuşumuza başlıyoruz.Uçuşumuzun ardından Maldivler’in Başkenti Male’ye varıyoruz. Havalimanı yetkilimiz sizleri sürat teknesi transferiniz için yönlendiriyor. Transferiniz sonrasında otelimize varıyoruz. Otel’de gerçekleştireceğiniz Check in İşlemlerinin ardından Odalarımıza yerleşiyoruz.   2.Gün: Maldivler Dileyen Misafirlerimiz otelin düzenlemiş olduğu Ekstra Turlara katılabilir veya Ekstra Olarak SPA/ Masaj Hizmetinden faydalanabilirler   3.Gün: Maldivler Dileyen Misafirlerimiz otelin düzenlemiş olduğu Ekstra Turlara katılabilir veya Ekstra Olarak SPA/ Masaj Hizmetinden faydalanabilirler   4.Gün:Maldivler Dileyen Misafirlerimiz otelin düzenlemiş olduğu Ekstra Turlara katılabilir veya Ekstra Olarak SPA/ Masaj Hizmetinden faydalanabilirler   5.Gün:Maldivler– İstanbul Saat 12.00’de odalarımızın boşaltılmasının ardından bir gün önce sizlere bildirilecek olan transfer saatinde tekne ile Male Havalimanına transferiniz yapılacaktır. Check-in işlemlerinden sonra Türk Hava Yolları 731 Sefer sayılı uçuşu ile saat 23:00’daİstanbul uçuşumuza başlıyoruz.   6.Gün: İstanbul 8 Saatlik Uçuşumuz sonrasında 05:10 saatlerinde İstanbul’a varıyor ve Turumuzu sonlandırıyoruz.  
4* PARADISE ISLAND RESORT ODA TİPİ   01 Ekim – 31 Ekim 2020                              KİŞİ BAŞI 01 Kasım – 27 Aralık 2020                                KİŞİ BAŞI
YARIM PANSİYON  WATER VILLA   DBL Odada Kişi Başı Fiyat USD 1,796 USD 1,810
TAM PANSİYON  WATER VILLA   DBL Odada Kişi Başı Fiyat USD 1,977 USD 1,991
HERŞEY DAHİL WATER VILLA   DBL Odada Kişi Başı Fiyat USD 2,205 USD 2,220
4* PARADISE ISLAND RESORT ODA TİPİ   01 Ekim – 31 Ekim 2020                              KİŞİ BAŞI 01 Kasım – 27 Aralık 2020                                KİŞİ BAŞI
TAM PANSİYON  SUPERIOR BEACH BUNGALOW DBL Odada Kişi Başı Fiyat USD 1,317 USD 1,378
HERŞEY DAHİL SUPERIOR BEACH BUNGALOW DBL Odada Kişi Başı Fiyat USD 1,521 USD 1,584
      FİYATLARA DAHİL OLAN HİZMETLER
  • Otelde4 Gece Seçilen Oda Tipinde ve Pansiyon Tipinde konaklama
  • Paylaşımlı sürat teknesi ile transfer
  • Male Havalimanı Karşılama ve Asistanlık Hizmeti
  • THY İstanbul – Male – İstanbul Uçak Biletleri
    FİYATLARA DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
  • Yurt Dışı Çıkış Pulu
  • Programda Belirtilmeyen Tüm Yemekler,Tüm içecekler ve Kişisel Harcamalar
  • Seyahat Sağlık Sigortası
  ÖNEMLİ BİLGİLER
  • Otellerimizde Odaya Giriş Saati : 14:00/ Çıkış Saati : 12:00 ‘dir. 12:00 sonrası transfer saatine kadar otelde bekleyecek olan misafirlerimiz otelin Havuz, Duş gibi hizmetlerinden ÜCRETSİZ, Restaurant, Bar, Spa, Ekstra Tur gibi hizmetlerinden Ücretli olarak faydalanabilirler.

MALDİVLER

'den itibaren

kişi başı

02 Ekim – 27 Aralık 2020

MALDİVLER

 

4 GECE KONAKLAMALI

TÜRK HAVA YOLLARI

 İLE

4* Paradise Island Resort – %30 indirim + Pansiyon Upgrade promosyonu ile

02 Ekim – 27 Aralık 2020

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.