Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
MİDİLLİ & AYVALIK – Nevatur
fade
15062
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-15062,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
1

Adana’dan Pegasus Havayolları İle

MiDiLLi & AYVALIK

07-11 AĞUSTOS 2024  /  4 Gece – 5 Gün Ayvalık – Midilli – Aziz Therapion Kilisesi – Thermi – Taksiyarhis Kilisesi  Mandamados – Molyvos – Petra – Kalloni – Moni Limonos Manastırı  Agiassos Dağ Köyü
2

GEZİ ÜCRETİ Nakit / Havale /KK Tek Çekim Nakit Ödeme Taksit Seçeneği
2 Kişilik Odada Kişi Başı 875 € Lütfen Sorunuz!
Tek Kişi Farkı 150 €
0-2,99 Yaş Çocuk 300 €
3-11,99Yaş Çocuk 550 €
3

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
►Adana – İzmir – Adana Pegasus Havayolları  Uçak bileti ►İzmir Havalimanı – Ayvalık Otel – İzmir Havalimanı transferleri ►Ayvalık Otel – Liman – Ayvalık Otel transferleri ►2 Gece Ayvalık’ta Butik Otel vb.’de Konaklama ►2 Gece Midilli 4*Alma Beach Otel vb.’de Konaklama ►Ayvalık – Midilli Gidiş Dönüş Feribot Bileti ►Otellerde alınacak 4 Sabah Kahvaltısı ►Midilli de Tavernada alınacak Akşam yemeği (Canlı Yunan Müziği Eşliğinde) ►Ayvalık’ta Restoran’da alınacak Akşam Yemeği ►Ayvalık Liman Vergisi ►Midilli Adası Şehir Vergisi ►Programda belirtilen tüm geziler ve Türkçe Rehberlik hizmeti ►Zorunlu Seyahat Sigortası ►Nevatur Refaketi ►Kişisel harcamalar, ►Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri, ►Programa dahil olduğu belirtilmeyen yemekler, ►Tüm yemeklerde alınacak içecekler ►Belirtilmeyen turlar gezi ücretine dahil değildir. ►Kapı Vizesi (Yetişkin 100 €, 0-17 yaş 45 €) ►Yurt Dışı Çıkış Harcı      
4

KAPI VİZESİ için gerekli olan evraklar, kota uygulamasından dolayı kayıt sonrasında hemen teslim edilmelidir.  Gerekli olan evraklar; 1. Pasaport aslı / 2. (varsa) eski Schengen vizelerinin fotokopileri / 3. Kimlik fotokopisi / 4. 2 (iki) adet renkli biyometrik fotoğraf / 5. Seyahati karşılayacak kadar içinde Bakiye olan son 3 aylık Banka hesap dökümleri. ►KAPI VİZESİNE DAİR ÖNEMLİ NOTLAR! Eğer herhangi bir konsolosluktan RET alınmışsa başvuru yapılmamalı çünkü ortak sistemde ret alındığı görünüyor ve kapıda vize de direkt reddedilecektir. Bu durumda tüm sorumluluk yolcuya aittir.  ►Bu vizeler yalnızca deniz hudut kapılarında geçerlidir. ►Vizeye yalnızca TC vatandaşları başvurabilecek. ►Çıkacak vize tek girişli, ulusal ve maksimum 6 gece 7 gün için geçerli olacaktır. ► Kapıda vize yalnızca alınan ada için geçerli. Başka adaya geçilmesi mümkün olmayacak. Yani başvuruda başka adaya dair evrak ibraz edilse de vize başvurusunda yalnızca başvurulan ada ile ilgili kısım dikkate alınacak ve vize süresi buna göre belirlenecektir. ► Kapı vizesi ile son 6 ay içinde maksimum 90 gün Yunanistan'da kalınabilir.    
5

NOTLAR ►Kesin Rezervasyon için %50 ön ödemenin acentemize yapılması ve Bakiyenin geziden 30 gün öncesine kadar tamamlanması gerekmektedir.  ►Çocuk indirimi 2 Yetişkin yanında konaklayacak 1 (bir) çocuk için geçerlidir. ►NEVATUR doluluk oranına göre araç değişikliğine gidebilir. ►NEVATUR veya rehber içerik aynı kalmak koşulu ile tur programında değişiklik yapabilir. ►Zorunlu seyahat sigortası bir sağlık sigortası değildir. Özel sağlık ve tur iptal sigortası için lütfen Acentamızla irtibata geçin! ►Tur sırasında unutulan, kaybolan, çalınan eşyalardan NEVATUR veya rehber sorumlu değildir. Lütfen geziye kıymetli eşyalarınızı götürmeyiniz. Eşyalarınıza, pasaportunuza sahip çıkınız. ►NEVATUR havayolu, gemi/feribot/katamaran ve tüm diğer taşıyıcılar ile yolcularımız arasında aracı konumda olup, 28.09.1955 Lahey Protokolüne tabidir.  ►Fiyatlar hazırlandığı zaman geçerli olan masraflar esas alınarak hesaplanmıştır. Yakıt fiyatları, döviz dalgalanmaları ve benzeri fiyat değişiklikleri durumunda yukarıdaki fiyatlarda değişiklik yapma hakkımız saklıdır.  ►Geziye katılabilmek için Schengen Vizesi ya da Kapı Vizesi gerekmektedir.  ►Normal ve Yeşil Pasaportların GEZİ DÖNÜŞ TARİHİNDEN İTİBAREN EN AZ 6 (ALTI AY) geçerli olması gereklidir. ►Pasaportlarında Kıbrıs (KKTC) ve Makedonya damgası olanlar Yunanistan’a giriş yapamazlar. (yeni bir pasaport çıkarılmalıdır.)

MİDİLLİ & AYVALIK

'den itibaren

kişi başı

07-11 AĞUSTOS 2024  /  4 Gece – 5 Gün

  • Adana’dan Pegasus Havayolları İle
  • MiDiLLi & AYVALIK

  • 07-11 AĞUSTOS 2024  /  4 Gece – 5 Gün
  • Ayvalık – Midilli – Aziz Therapion Kilisesi – Thermi – Taksiyarhis Kilisesi  Mandamados – Molyvos – Petra – Kalloni – Moni Limonos Manastırı  Agiassos Dağ Köyü

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

Bu site, istenmeyenleri azaltmak için Akismet kullanıyor. Yorum verilerinizin nasıl işlendiği hakkında daha fazla bilgi edinin.