Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
Göller & Güller – Nevatur
fade
14340
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-14340,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
1

Göller & Güller

ANTALYA – ISPARTA – BURDUR

 
2

1.ve 2.GÜN /13-14 MAYIS       ADANA –ORMANA KÖYÜ - KOVADA – YAZILI KANYON – AĞLASUN

13 Mayıs Perşembe  Akşam  23:00’teAdana İstasyon Meydanında buluşma.  Gece yolculuğumuzun ardından Cuma sabah saatlerinde Ormana Köyüne varış. 300’ e yakın tarihi düğme evleriyle nam salmış 300 yıllık Ormana Köyünde sizleri çok güzel sürprizler bekliyor. Yöresel sabah kahvaltımızı aldıktan sonra Kovada Gölü’ne doğru yola çıkıyoruz. Benzersiz florası ile büyüleyen Kovada Gölünde kısa bir gezintinin ardından zengin bitki örtüsü, yaban hayatı ve seyrine doyum olmayan doğal güzellikleri ile dikkat çeken göl etrafını gezdikten sonra öğle yemeğimizi de alacağımız Yazılı Kanyon Milli Parkına gidiyoruz. Tarihi Kral Yolu olan ve Aziz Paul, Perge’den Pisidia Antiokheia’ya giderken geçtiği Yazılıkaya kanyonundan yürüyoruz.Tur sonrası Burdur’ un Ağlasun ilçesinde bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.  

3.GÜN / 15 MAYIS                 SAGALASSOS ANTİK KENTİ- GÜLBAHÇELERİ –EĞİRDİR GÖLÜ

Sabah otelde aldığımız kahvaltının ardındanaşkların, ihtirasların ve imparatorların gözde şehri Sagalassos Antik Kenti'ne gidiyoruz. MS 161 – 180 yılları arasında Roma İmparatoru MarcusAurelius zamanında yapılmış olan Antoninler Çeşmesi'nin hala akan suyundan içme şansına sahip olacaksınız. Bu tarihi kent sizi kendisine hayran bırakacak ve tekrar tekrar görmek isteyeceksiniz. Sonrasında ise enfes kokulu gül bahçelerini görmek, hem kozmetik hem de gıdada ayrı bir endüstri haline gelen gülleri toplamak için Isparta’ ya gidiyoruz. Gül bahçeleri arasında gezinti yapıp gül kokusunu içimize çekiyor ve güllerin sunduğu görsel şöleni hafızalarımıza ve fotoğraf makinelerimize kayıt ediyoruz. Yürüyüş boyunca görsel şölenin hiç bir karesini kaçırmak istemeyeceksiniz! Gezimizin ardındangül balı, gül yağı üretimi hakkında bilgi alıp bu ürünlerden satın alıyor ve köyü geziyoruz. Sonrasında Camgöbeği renginde olan, bazı gün ve saatlerde değişik renklere büründüğü için halk arasında yedi renkli olarak anılan Eğirdir Gölüne dönüyoruz. Akşam yemeği ve geceleme Eğirdir’de.  

4.GÜN/ 16 MAYIS                                                                                 EĞİRDİR -ISPARTA – SALDA -  ADANA

Otelde alacağımız sabah kahvaltımızın ardından Yeşilada’da bulunan  XIX. yüzyılın ikinci yarısında yapılmış olan Aya Stefanos (Yeşilada) Kilisesi’ni(açık olması halinde) , ne zaman inşa edildiği tam olarak bilinmeyen ancak günümüzdeki kalıntıların Bizans Dönemine ait olduğu bilinen Eğirdir Kalesi’ni,  1237 yılında Selçuklu Sultanı II. GıyaseddinKeyhüsrev zamanında han olarak yapılan, daha sonra Hamidoğlu Dündar Bey tarafından medreseye çevrilen Büyük dış kapısının fevkalâde süsü ve mimarî değerinin üstünlüğü ile şöhret bulmuş Dündarbey Menderesesi’ni, Halk arasında Ulu Cami olarak da bilinen Minaresinin Dündarbey Medresesi ile ortak duvarını oluşturan kale surunun kapısı üzerine inşa edilen  Hızır Bey Camisi'ni ziyaret edip Isparta merkeze doğru yola çıkıyoruz.  Isparta Merkez de Tarihi Isparta evlerini görmek, alış veriş yapmak ve öğle yemeği için kısa bir mola verip ardından Salda Gölü'ne gidiyoruz. Türkiye'nin en berrak, en temiz ve en derin göllerinden olan ve sizlere Maldivler fotoğrafları veren muhteşem Salda Gölü'nde kısa gezinti yapıp otobüs hareket saatine kadar serbest zaman veriyoruz. Belirlenen saatte Adana’ya doğru yola çıkıyoruz. Adana’ ya varışımızın ardından bir başka Nevatur gezisinde görüşmek üzere vedalaşıyoruz.
3

GEZİ ÜCRETİ

13-16 MAYIS 2021 Nakit - KK Tek Çekim Bonus / Maximum Kredi Kartına Vade Farksız 3 Taksit World Kredi Kartına 4 Taksit Axess Kredi Kartına 4 Taksit
2 Kişilik Odada Kişi Başı 1600 TL 535 TL x 3 412 TL x 4 424 TL x 4
Tek Kişi Farkı 350 TL 117 TL x 3 90 TL x 4 93 TL x 4
02-11 Yaş Çocuk 1450 TL 484 TL x 3 374 TL x 4 385 TL x 4
4

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
►Grubumuza özel araç  ile ulaşım ►1 Gece Eğirdir Yeşil Ada’da Fulya Pansiyon’da, 1 Gece Sagalossos Lodge Otelde Konaklama ►Otelde alınacak 2 Sabah Kahvaltısı ►2 Akşam Yemeği ►Ormana Köyünde alınacak Yöresel Kahvaltı ►Yazılı Kanyon’da alınacak Öğle Yemeği ►Gül Bahçeleri ve Hasadı Turu ►Zorunlu Seyahat Sigortası ►Profesyonel Rehberlik Hizmeti ►Neva hijyen kiti ►Nevatur refakati ►Kişisel harcamalar, ►Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri, ►Programa dahil olduğu belirtilmeyen yemekler, ►Tüm yemeklerde alınacak içecekler ►Dahil olduğu programda açıkça belirtilmeyen turlar gezi ücretine dahil değildir.      
5

  NOTLAR ►Kesin Rezervasyon için %50 ön ödemenin acentemize yapılması ve Bakiyenin geziden 30 gün öncesine kadar tamamlanması gerekmektedir. ►Çocuk indirimi 2 Yetişkin yanında konaklayacak 1 (bir) çocuk için geçerlidir. ►NEVATUR doluluk oranına göre araç değişikliğine yapma hakkına sahiptir. ►Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (rotasyon) olmaktadır. Kısa turlarımızda rotasyon uygulanmaz. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehberlere aittir. ►NEVATUR veya rehber içerik aynı kalmak koşulu ile tur programında değişiklik yapabilir. ►Zorunlu seyahat sigortası bir sağlık sigortası değildir. Özel sağlık ve tur iptal sigortası için lütfen Acentamızla irtibata geçin!

Göller & Güller

'den itibaren

kişi başı

Ramazan Bayramı
13-16 MAYIS 2021

Göller & Güller

Güzelliği, kokusu ve aşkı ile sarmış sarmalamış dünyayı.

Kimi “Gül döker yollarına” kimi “Gülleri derer uğruna”

“Gülleri Dermeye Geldik!”

 

13-16 MAYIS 2021

(RAMAZAN BAYRAMI)

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.