Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
RÜYA GİBİ KAPADOKYA – Nevatur
fade
13882
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-13882,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
Nevatur / RÜYA GİBİ KAPADOKYA
1

RÜYA GİBİ KAPADOKYA

  • 1.GÜN / CUMARTESİ
Sabah saat 06:00’de buluşma ve hareket. İlk durağımız bölgedeki tek krater gölü olarak bilinen Narlıgöl (Acı Göl) olacak. Ihlara Vadisinin devamı olarak bilinen bu göl tepeden bakıldığında kalp şeklindedir. Kısa bir fotoğraf molasının ardından Ihlara Vadisi’ne hareket ediyoruz. Vadinin girişinde Ağaçaltı Kilisesini göreceğiz. Vadinin çökmesi ve Melendiz Çayının aşındırması sonucu oluşan ve dünyanın sayılı kanyonları arasında yer alan vadi içerisinde yapacağımız yürüyüşte eğlenceli vakitler geçireceğiz. Vadi gezimizin ardından Selime Manastırını ziyaret ediyoruz. Burası katedral olarak da bilinir ve Kapadokya’nın en eski Hıristiyan katedralidir. Selime Manastırı’nın en üst noktası muhteşem bir manzaraya sahiptir. Ardından Kapadokya Vadisi’ni kuşbakışı görerek fotoğraflayabileceğiniz Uçhisar’a doğru hareket. Bölgenin doğal kalesi durumundaki yeri görüp, fotoğraf molası verdikten sonra çok yakındaki Güvercinlik Vadisi’ne geçiyoruz. Ardından Onyx taşının işlenişini görebileceğiniz ve ilginç takılar alabileceğiniz Onyx atölyesi ve mağazasına giriyoruz. Turumuzun ardından akşam yemeğimizi alıp geceleme için   Göreme’deki otelimize geçiyouz.  
  • 2.GÜN  / PAZAR
Sabah kahvaltı öncesi dileyen misafirlerimiz otelimizin terasından rüya tadında balon seyrine çıkabilirler. Kahvaltımızın ardından Göreme Açık Hava Müzesine hareket, Rahipler ve Rahibeler Manastırı, St. Basil Kilisesi, Yılanlı Kilise, Elmalı Kilise ve Çarıklı Kiliseleri göreceğimiz güzellikler arasında. Ardından bölgedeki en belirgin PERİBACALARINI görebileceğimiz Paşabağları bölgesini gezmeye başlıyoruz. Ardından Türkiye’nin en uzun nehri üzerinde (Kızılırmak) kurulmuş olan Avanos’a varıyoruz. Avanos’ta kısa bir şehir turunun ardından çömlek yapımını seyretmek ve alışveriş için çömlek atölyelerine hareket ediyoruz. Avanos gezimizin ardından Yeni oluşmaya başlamış peribacalarını görebileceğimiz Hayal Vadisi’nden (Dervent) geçerek Üç Güzeller olarak bilinen peri bacalarını göreceğiz ve kısa bir fotoğraf molası verdikten sonra dünyaca meşhur şaraplarıyla ün yapmış Turasan Şarap Fabrikasında alışveriş için serbest zaman. Alışverişimizin ardından zaman dahilinde Eski bir rum köyü olan Sinasos’a (Mustafapaşa) hareket ediyoruz. Yol güzergahımızda Keşlik Manastırını ziyaret ediyoruz. Sinasos’ta yapacağımız yürüyüş sonrası Adana’ya dönüş için aracımıza yerleşiyoruz. Adana’ya varış ve bir başka nevatur gezisinde buluşmak üzere siz değerli misafirlerimiz ile vedalaşıyoruz.
2

GEZİ ÜCRETİ

EKİM – KASIM - ARALIK Nakit/Havale/Vade Farksız 6 Taksit Kredi Kartı 9 Taksit
2 Kişilik Odada Kişi Başı 950,00 TL 1.026,00 TL
Tek Kişi Farkı 200,00 TL 216,00 TL
02-12 YAŞ (2 yetişkin yanında) Acentemize sorunuz
*Kredi Kartına Vade Farksız 6 Taksit Kampanyamız  Akbank, Maximum, World ve Bonus özellikli Kredi Kartlarını kapsamaktadır.  Ayrıca Peşin fiyatına Taksit imkanı bulunmaktadır. (Gezi tarihinden 30 gün öncesinde bakiyenin kapanması şarttır
3

SİZE ÖZEL

Bu gezimiz;

Covid-19 Tedbirleri

kapsamında

Minimum 8

olacak şekilde hazırlanmıştır.

Bizim için DEĞERLİSİNİZ!

4

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

  • ►Grubumuza özel araç ile ulaşım
  • ►1 gece Göreme’deki otelimizde konaklama.
  • ►Otelde Alınacak 1 Sabah Kahvaltısı
  • ►Dışarda alınacak 1 Akşam Yemeği
  • ►Zorunlu Seyahat Sigortası
  • ►Profesyonel Rehberlik Hizmeti
  • ►Neva hijyen kiti
  • ►Nevatur refakati
5

NOTLAR

►Kesin Rezervasyon için %50 ön ödemenin acentemize yapılması ve Bakiyenin geziden 30 gün öncesine kadar tamamlanması gerekmektedir.  ►Çocuk indirimi 2 Yetişkin yanında konaklayacak 1 (bir) çocuk için geçerlidir. ► Kişisel harcamalar, Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri, Programa dahil olduğu belirtilmeyen yemekler, tüm yemeklerde alınacak içecekler ve belirtilmeyen turlar gezi ücretine dahil değildir. ► NEVATUR  Doluluk Oranına göre araç değişikliğine gidebilir. ► Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (rotasyon) olmaktadır. Kısa turlarımızda rotasyon uygulanmaz. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehberlere aittir.►NEVATUR veya rehber içerik aynı kalmak koşulu ile tur programında değişiklik yapabilir.

RÜYA GİBİ KAPADOKYA

'den itibaren

kişi başı

RÜYA GİBİ
KAPADOKYA
Narlıgöl – Ihlara Vadisi – Selime Manastırı – Uçhisar – Güvercinlik Vadisi – Göreme Paşabağ – Avanos – Dervent – Üç Güzeller – Keşlik Manastırı- Sinasos

17-18 Ekim / 31 Ekim – 01 Kasım
14-15 Kasım / 28-29 Kasım / 12-13 Aralık

 

RÜYA GİBİ

KAPADOKYA

Narlıgöl – Ihlara Vadisi – Selime Manastırı – Uçhisar – Güvercinlik Vadisi – Göreme Paşabağ – Avanos – Dervent – Üç Güzeller – Keşlik Manastırı- Sinasos

 

17-18 Ekim  / 31 Ekim – 01 Kasım

14-15 Kasım / 28-29 Kasım / 12-13 Aralık

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.