Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
ŞAVŞAT & MACAHEL – Nevatur
fade
14645
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-14645,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
1

Pegasus HY ile Adana’dan Direkt

Artvin Yaylaları & Karadeniz’in Gözdeleri  

ŞAVŞAT & MACAHEL

22-26 HAZİRAN 2022 / 4 GECE – 5 GÜN

2

GEZİ ÜCRETİ
22-26 Haziran 2022 Nakit - KK Tek Çekim Bonus Kredi Kartına Vade Farksız / 3 Taksit Maximum Kredi Kartına Vade Farksız / 8 Taksit
2 Kişilik Odada Kişi Başı

5.575 TL

1.858 TL x 3

697 TL x 8

**TEK KİŞİ KONAKLAMAK İÇİN ACENTEMİZDEN BİLGİ ALINIZ… /  Banka taksitleri bankaların kampanyaları ile sınırlıdır.  
3

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
► Pegasus Havayolları ile Adana – Trabzon- Adana Uçak Bileti ►Grubumuza özel Minibüse  ile ulaşım ►4 Gece belirtilen Otellerde vb. konaklamalar, ►Otelde Alınacak 4 Kahvaltı ►Otelde Alınacak 4 Akşam Yemeği ►Zorunlu Seyahat Sigortası ►Profesyonel Rehberlik Hizmeti ►Kişisel harcamalar, ►Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri, ►Programa dahil olduğu belirtilmeyen yemekler, ►Tüm yemeklerde alınacak içecekler ►Dahil olduğu programda açıkça belirtilmeyen turlar gezi ücretine dahil değildir.
4

NOTLAR ►Kesin Rezervasyon için %50 ön ödemenin acentemize yapılması ve Bakiyenin geziden 30 gün öncesine kadar tamamlanması gerekmektedir.  ►NEVATUR doluluk oranına göre araç değişikliğine yapma hakkına sahiptir.  ►Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (rotasyon) olmaktadır. Kısa turlarımızda rotasyon uygulanmaz. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehberlere aittir. ►NEVATUR veya rehber içerik aynı kalmak koşulu ile tur programında değişiklik yapabilir.  ►Zorunlu seyahat sigortası bir sağlık sigortası değildir. Özel sağlık ve tur iptal sigortası için lütfen Acentamızla irtibata geçin!    #rotanıseçtatilbaşlasın

ŞAVŞAT & MACAHEL

'den itibaren

kişi başı

22-26 HAZİRAN 2022 / 4 GECE – 5 GÜN
Artvin Yaylaları & Karadeniz’in Gözdeleri
ŞAVŞAT & MACAHEL

  • Pegasus HY ile Adana’dan Direkt
  • Artvin Yaylaları & Karadeniz’in Gözdeleri  
  • ŞAVŞAT & MACAHEL
  • 22-26 HAZİRAN 2022 / 4 GECE – 5 GÜN
  • 09 – 14 TEMMUZ 2022 / 5 GECE – 6 GÜN

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.