Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
Sonbaharda Renk Cümbüşü BATI KARADENİZ – Nevatur
fade
13872
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-13872,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
Nevatur / Sonbaharda Renk Cümbüşü BATI KARADENİZ
1

Sonbaharda Renk Cümbüşü BATI KARADENİZ

29 EKİM – 01 KASIM 3 Gece – 4 Gün
2

  • 1.GÜN  / 28-29 EKİM / ÇARŞAMBA -PERŞEMBE                                                  ADANA- BEYPAZARI–ABANTAkşam 23:30’da Adana istasyon meydanında buluşma ve hareket. Sabah saatlerinde Osmanlının izlerini taşıyan şirin ilçemiz, Beypazarı'na varıyoruz. İlk olarak İnözü Vadisi’ne gidiyor ve bu güzel vadi hakkında rehberimizin anlatımlarını dinliyoruz. Kısa bir yolculuk yaptıktan sonra yemyeşil doğayla bütünleşmiş Beypazarı maden suyu fabrikası ziyaretimizle maden suyu ikramı alıyoruz. Beypazarı merkeze gelerek yöreye has telkari atölyelerinden birini geziyoruz. Gümüşleri görüp Beypazarı sodalarımızı yudumladıktan sonra yürüyüşe koyulup Beypazarı’nın dar sokakları arasında çevreyi tanımaya başlıyoruz. Suluhan, İncili Camii, Alâeddin Camii ve yöreye has eşyaların sergilenmiş olduğu Beypazarı Kültür Evi’ni görüyoruz. Öğle Yemeği ve Beypazarı’na özgü yiyecekler, eşyalar vs. almak üzere serbest zaman veriyoruz. Suluhan'da havuç lokumuna, erişteye, Beypazarı Kurusu, cam üstüne ebru sanatı, tarhanaya kadar yöresel ürünlerin bulunduğu çarşılarda alış-veriş yapabilirsiniz. Serbest zamanımızın ardından Abant’ a hareket ediyoruz. Doğanın eşsiz yaratıcılığı ve ortaya çıkan muhteşem manzaraya şahit olmaya başlıyorsunuz. Öncelikle Abant Gölü çevresinde bir yürüyüşümüz olacak. Göl çevresindeki yürüyüşümüz esnasında hayatınız boyunca unutamayacağınız fotoğraf karelerini yakalayıp ardından 5* Büyük Abant Oteline geçiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
  • 2.GÜN- 30 EKİM - CUMA                                                                                         ABANT- YEDİGÖLLEROtelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından muhteşem doğa manzarasını seyrederek Yedigöller’e hareket ediyoruz. Çok güzel manzaralar eşliğinde Yedigöller’e varıyoruz. Yedigöller yüzeysel ve yer altı akışıyla birbirine bağlı, kuzeyden güneye doğru sıralanmış 7 adet gölden oluşmuştur. Sessiz ve sakin tabiatı, güzel manzaraları, farklı arazi şekilleri, şelaleleri, yürüyüş yolları, çeşitli cins ve türde bitki ve ağaçlarla süslü çevresiyle, mükemmel bir piknik, dinlenme, sakinlik, ferahlık, fotoğraf çekme, spor yapma, kamp çadır kurma yeridir. Çevre turunun ardından açık havada mangal keyfi yapıyoruz. Yemekten sonra Yedigöller’e adını veren 7 gölü; Sazlıgöl, İncegöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl, Kurugöl ve Seringöl’ü görmek için yaklaşık 1,5 saat sürecek bir yürüyüşe çıkıyoruz. Tüm stres ve sıkıntılarınızı atıp adeta doğayla bütünleştiğiniz bu 1,5 saat hiç bitmesin isteyeceksiniz. Belirlediğimiz saatte keyifli anılarımız ve depoladığımız enerji ile Bastonlarıyla ünlü Devrek’e gidiyoruz. Baston atölyelerinde üretim hakkında bilgileri aldıktan ve alışverişimizi yaptıktan sonra Zonguldak’ta bulunan 5* Zonguldak Dedeman Oteline yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
  • 3.GÜN-31 EKİM  - CUMARTESİ                                             ZONGULDAK-AMASRA- SAFRANBOLUOtelimizde alacağımız kahvaltımızın ardındanAmasra’ ya doğru yol alıyoruz. Adını mitolojiye göre bir amazon kraliçesinden, tarihsel anlatıma göre bir Pers prensesinden alan ve Fatih Sultan Mehmet’in ‘’Lala LalaÇeşm-i Cihanbu mu ola? (Dünya’nın Gözü bu mu?)’’ dediği ve hayranlığını ifade ettiği Uyuyan Prenses lakaplı Amasra’yı tepeden görebileceğimiz Bakacak Tepesinde Fotoğraf molası veriyoruz. Molamızın ardından Boztepe olarak adlandırılan ada ile anakarayı birbirine bağlayan Kemere köprüsüne geçiyoruz. Bir müze kent olan Amasra’nın sokaklarında dolaşırken kilise camisini, şehir surlarını ve Ceneviz armalarını görerek tarihi boyunca Amasra’nın simgesi olmuş ahşap işlerinin günümüzde merkezi olan Çekiciler Çarşısına geliyoruz. Burada gezinti ve alışveriş için bir süre serbest zaman veriyoruz ve Safranbolu’ ya geçiyoruz.İnkaya Kanyonu üzerine konumlandırılan Kristal Cam Teras’ ı ziyaret ediyoruz veSafranbolu’da bulunan Zalifre Oteline yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
  • 4.GÜN- 01 KASIM  - PAZAR                                                               SAFRANBOLU- ADANAOtelde alacağımız kahvaltımızın ardından Bektaşiliğin izlerinin hala görülebildiği ve bölgenin en eski köylerinden birisi olan Yörük Köyüne ulaşıyoruz. Köy içerisinde vereceğimiz serbest zamanda köy kahvesinde çaylarımızı yudumlayıp konakların arasında dolaşabileceğiz. Türklerin ve Rumların ortak yaşantısının izlerini taşıyan müze kent Safranbolu’yu gezmeye başlıyoruz. İlk olarak panoramik olarak göreceğimiz Hükümet Konağı’nın ve Saat Kulesinin bulunduğu Kale Mevkiini Hıdırlık Tepesinden fotoğraflıyoruz. Buradan hiç bir evin diğerinin görüşünü kısıtlamadığı ve ne kadar düzenli bir şekilde konumlandırıldığını görebileceksiniz. Ardından Safranbolu’nun ruhunu yansıtan sokaklardan geçerek Yemeniciler, Semerciler, Manifaturacılar, Demirciler, Bakırcılar Çarşılarını, panoramik Cinci Hanı ve Hamamı, Köprülü Mehmet Paşa Camiini ve avlusundaki Güneş Saatini geziyoruz. Evleri ve lokumlarıyla meşhur Safranbolu’da en güzel gezi evi olan Kaymakamlar Konağı’nı gezerken kendinizi zaman makinesindeymiş gibi hissedeceksiniz. Tarihi kentin meşhur lokum dükkânında lokuma dair bilgi alırken aynı zamanda lezzetli lokumlarından tatma ve alışveriş imkânı veriyoruz. Alışverişimizin ardından Adana’ya dönüş için yola çıkıyoruz. Adana’ya varışımızın ardından bir sonrakiNevaturgezimizde  görüşmek üzere vedalaşıyoruz.
3

GEZİ ÜCRETİ

GEZİ ÜCRETİ
29 EKİM – 01 KASIM 2020 Nakit/KK Tek Çekim / Kredi Kartı 6 Taksit* Kampanya Kredi Kartı 9 Taksit
2 Kişilik Odada Kişi Başı 2050TL 246TL x 9
Tek Kişi Farkı 400TL 50TL x 9
02-11,99 Yaş Çocuk Acenteye Sorunuz!
*Kredi Kartına Vade Farksız 3 Taksit Kampanyamız  Akbank, World, Maximum  ve Bonus özellikli Kredi Kartlarını kapsamaktadır.  Ayrıca Peşin fiyatına Taksit imkanı bulunmaktadır. (Gezi tarihinden 30 gün öncesinde bakiyenin kapanması şarttır)
4

SİZE ÖZELBu gezimiz; Covid-19 Tedbirleri kapsamındaMinimum 15 – Maximum 25 kişi olacak şekilde hazırlanmıştır.

Bizim için DEĞERLİSİNİZ!

 
5

ÜCRETE DAHİL HİZMETLERİMİZ

►Grubumuza Özel Araçlar İle Ulaşım ►1 Gece  5* Büyük Abant vb. Otel de, ►1  Gece 5* Zonguldak Dedeman vb. Otelde, ►1 Gece Safranbolu Zalifre vb. Otelde Konaklama ►Otellerde alınacak 3 Sabah Kahvaltısı ►Otellerde alınacak 3 Akşam Yemeği ►Zorunlu Seyahat Sigortası ►Profesyonel Rehberlik Hizmeti ►Nevatur Refaketi ►Nevatur Hijyen Kiti
6

NOTLAR

►Kesin Rezervasyon için %50 ön ödemenin acentemize yapılması ve Bakiyenin geziden 30 gün öncesine kadar tamamlanması gerekmektedir.  ►Çocuk indirimi 2 Yetişkin yanında konaklayacak 1 (bir) çocuk için geçerlidir. ► Kişisel harcamalar, Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri, Programa dahil olduğu belirtilmeyen yemekler, tüm yemeklerde alınacak içecekler ve belirtilmeyen turlar gezi ücretine dahil değildir. ► Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (rotasyon) olmaktadır. Kısa turlarımızda rotasyon uygulanmaz. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehberlere aittir.►NEVATUR veya rehber içerik aynı kalmak koşulu ile tur programında değişiklik yapabilir.

Sonbaharda Renk Cümbüşü BATI KARADENİZ

'den itibaren

kişi başı

Sonbaharda Renk Cümbüşü
BATI KARADENİZ

29 EKİM – 01 KASIM

Sonbaharda Renk Cümbüşü

BATI KARADENİZ

 

29 EKİM – 01 KASIM

3 Gece – 4 Gün

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.