fbpx

Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
Sonbahar’da Renk Cümbüşü ile Batı Karadeniz 26-29 Ekim – Nevatur
fade
12838
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-12838,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
Nevatur / Sonbahar’da Renk Cümbüşü ile Batı Karadeniz 26-29 Ekim
1

PROGRAM

 • 1.GÜN- ADANA- ANKARA- - KASTAMONU- YÖRÜK KÖYÜ- SAFRANBOLU
Sabah 06: 00’ da Şakirpaşa Havalimanında buluşma ve Ankara’ ya uçuyoruz. Ankara’ ya varışımızın ardındanbizleri bekleyen aracımıza biniyoruz. Ve Kastamonu’ya gidiyoruz.Kastamonu şehir turumuzda Şerife Bacı ve Atatürk Anıtı, Nasrullah Köprüsü, Nasrullah Meydanı ve Livapaşa Konağı, Münire Medresesi El Sanatları Çarşısını geziyoruz. Ardından Bektaşiliğin izlerinin hala görülebildiği ve bölgenin en eski köylerinden birisi olan Yörük Köyüne ulaşıyoruz. Köy içerisinde vereceğimiz serbest zamanda köy kahvesinde çaylarımızı yudumlayıp konakların arasında dolaşabileceğiz. Türklerin ve Rumların ortak yaşantısının izlerini taşıyan müze kent Safranbolu’ yu gezmeye başlıyoruz. İlk olarak panoramik olarak göreceğimiz Hükümet Konağı’nın ve Saat Kulesinin bulunduğu Kale Mevkiini Hıdırlık Tepesinden fotoğraflıyoruz. Buradan hiç bir evin diğerinin görüşünü kısıtlamadığı ve ne kadar düzenli bir şekilde konumlandırıldığını görebileceksiniz. Ardından Safranbolu’nun ruhunu yansıtan sokaklardan geçerek Yemeniciler, Semerciler, Manifaturacılar, Demirciler, Bakırcılar Çarşılarını, panoramik Cinci Hanı ve Hamamı, Köprülü Mehmet Paşa Camiini ve avlusundaki Güneş Saatini geziyoruz. Evleri ve lokumlarıyla meşhur Safranbolu’da en güzel gezi evi olan Kaymakamlar Konağı’nı gezerken kendinizi zaman makinesindeymiş gibi hissedeceksiniz. Tarihi kentin meşhur lokum dükkânında lokuma dair bilgi alırken aynı zamanda lezzetli lokumlarından tatma ve alışveriş imkânı veriyoruz. Ve Safranbolu’ da bulunan otelimize yerleşiyoruz. Akşam yemeği ve geceleme otelimizde.
 • 2.GÜN- ABANT- DEVREK- AMASRA- SAFRANBOLU
Otelimizde alacağımız kahvaltımızın ardındanİnkaya Kanyonu üzerine konumlandırılan Kristal Cam Teras’ ı ziyaret ediyoruz veAmasra’ ya doğru yol alıyoruz. Adını mitolojiye göre bir amazon kraliçesinden, tarihsel anlatıma göre bir Pers prensesinden alan ve Fatih Sultan Mehmet’in ‘’ Lala LalaÇeşm-i Cihan(Dünya’nın Gözü)bu mu ola?’’ dediği ve hayranlığını ifade ettiği Uyuyan Prenses lakaplı Amasra’ yı tepeden görebileceğimiz Bakacak Tepesinde Fotoğraf molası veriyoruz. Molamızın ardından Boztepe olarak adlandırılan ada ile anakarayı birbirine bağlayan Kemere köprüsüne geçiyoruz. Bir müze kent olan Amasra’nın sokaklarında dolaşırken kilise camisini, şehir surlarını ve Ceneviz armalarını görerek tarihi boyunca Amasra’nın simgesi olmuş ahşap işlerinin günümüzde merkezi olan Çekiciler Çarşısına geliyoruz. Burada gezinti ve alışveriş için bir süre serbest zaman veriyoruz. Amasra’da bulunan otelimize yerleşiyoruz ve geceleme otelimizde.
 • 3.GÜN- ABANT- YEDİGÖLLER
Otelde alacağımız sabah kahvaltısının ardından bastonlarıyla ünlü Devrek’e gidiyoruz. Baston atölyelerinde üretim hakkında bilgileri aldıktan ve alışverişimizi yaptıktan sonra muhteşem doğa manzarası seyrederek Yedigöller’e hareket ediyoruz. Çok güzel manzaralar eşliğinde Yedigöller’e varıyoruz. Yedigöller yüzeysel ve yer altı akışıyla birbirine bağlı, kuzeyden güneye doğru sıralanmış 7 adet gölden oluşmuştur. Sessiz ve sakin tabiatı, güzel manzaraları, farklı arazi şekilleri, şelaleleri, yürüyüş yolları, çeşitli cins ve türde bitki ve ağaçlarla süslü çevresiyle, mükemmel bir piknik, dinlenme, sakinlik, ferahlık, fotoğraf çekme, spor yapma, kamp çadır kurma yeridir. Çevre turunun ardından açık havada mangal keyfi yapıyoruz. Yemekten sonra Yedigöller’e adını veren 7 gölü; Sazlıgöl, İncegöl, Küçükgöl, Deringöl, Büyükgöl, Kurugöl ve Seringöl’ü görmek için yaklaşık 1,5 saat sürecek bir yürüyüşe çıkıyoruz. Tüm stres ve sıkıntılarınızı atıp adeta doğayla bütünleştiğiniz bu 1,5 saat hiç bitmesin isteyeceksiniz. Belirlediğimiz saatte keyifli anılarımız ve depoladığımız enerji ile Bolu’da bulunan otelimize hareket. Akşam yemeği ve konaklama otelimizde...
 • 4.GÜN- BEYPAZARI–ABANT –ANKARA- ADANA
Otelde alacağımız kahvaltının ardından Abant’ a hareket ediyoruz. Doğanın eşsiz yaratıcılığı ve ortaya çıkan muhteşem manzaraya şahit olmaya başlıyorsunuz. Öncelikle Abant Gölü çevresinde bir yürüyüşümüz olacak. Göl çevresindeki yürüyüşümüz esnasında hayatınız boyunca unutamayacağınız fotoğraf karelerini yakalayıp Gölcük Gölünde enfes bir yürüyüş ve meşhur fotoğrafımızı çektikten sonra Osmanlının izlerini taşıyan şirin ilçemiz, Beypazarı'na varıyoruz. İlk olarak İnözü Vadisi’ne gidiyor ve bu güzel vadi hakkında rehberimizin anlatımlarını dinliyoruz. Kısa bir yolculuk yaptıktan sonra yemyeşil doğayla bütünleşmiş Beypazarı maden suyu fabrikası ziyaretimizle maden suyu ikramı alıyoruz. Beypazarı merkeze gelerek yöreye has telkari atölyelerinden birini geziyoruz. Gümüşleri görüp Beypazarı sodalarımızı yudumladıktan sonra yürüyüşe koyulup Beypazarı’nın dar sokakları arasında çevreyi tanımaya başlıyoruz. Suluhan, İncili Camii, Alâeddin Camii ve yöreye has eşyaların sergilenmiş olduğu Beypazarı Kültür Evi’ni görüyoruz. Yöresel öğle yemeğimizin ardından Beypazarı’na özgü yiyecekler ve eşyalar almak üzere serbest zaman alıyoruz. Suluhan'da havuç lokumuna, erişteye, Beypazarı Kurusu, cam üstüne ebru sanatı, tarhanaya kadar yöresel ürünlerin bulunduğu çarşılarda alış-veriş yapabilirsiniz. Serbest zamanımızın ardından Ankara’ ya gitmek üzere yola çıkıyoruz ve Esenboğa Havalimanına ulaşıyoruz. 23:00 uçağı ile Adana’ ya uçuyoruz ve bir sonraki turumuzda görüşmek üzere vedalaşıyoruz.
2

ÜCRET

İki Kişilik Odada Kişi Başı 2050 TL
Tek kişi farkı 350 TL
3

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER

 • 3 Gece Yarım Pansiyon Konaklama
 • Adana- Ankara- Adana Uçak Bileti
 • Tur Otobüsüİle Programda Belirtilen Yerlere Ulaşım
 • Profesyonel Rehberlik Hizmeti
 • 2 Öğle Yemeği
 • Zorunlu Seyahat Sigortası
4

ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER

 • Kişisel Harcamalar,
 • Tüm Öğle Yemekleri,
 • Tüm Yemeklerde Alınan İçecekler,
 • Müze ve Ören Yeri Giriş Ücretleri

Sonbahar’da Renk Cümbüşü ile Batı Karadeniz 26-29 Ekim

'den itibaren

kişi başı

Sonbahar’da Renk Cümbüşü ile
BATI KARADENİZ

 • Sonbahar’da Renk Cümbüşü ile
 • BATI KARADENİZ
    •  26- 29 EKİM 2019                                  
 • 3 GECE/ 4 GÜN

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.