Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
YUKARI FIRAT – Nevatur
fade
14660
tour-item-template-default,single,single-tour-item,postid-14660,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive
1

 • MERSİN – ADANA ÇIKIŞLI
 • GÜZ ZAMANI
 • YUKARI FIRAT

 • DİVRİĞİ –KEMALİYE(1) – ELAZIĞ(1) – TUNCELİ(1) – MALATYA
 • 06-10 EYLÜL 2022

 • DİVRİĞİ- KARANLIK KANYON – KEMALİYE – APÇAĞA KÖYÜ – OCAK KÖYÜ – ONAR KÖYÜ – ÇIRÇIR ŞELALESİ – HARPUT- PERTEK – MUNZUR GÖZELERİ – OVACIK – MUNZUR VADİSİ – TUNCELİ – ARSLANTEPE HÖYÜĞÜ – LEVENT VADİSİ – TOHMA KANYONU – SOMUNCU BABA TÜRBESİ – GÜRÜN GÖKPINAR GÖLÜ
2

GEZİ ÜCRETİ Nakit – Havale  KK Tek Çekim Bonus  KK Peşin fiyatına  3 Taksit Maximum KK Peşin fiyatına 8 Taksit
2 Kişilik Odada Kişi Başı 5.195 TL 1.732 TL x 3 650 TL x 8
Tek Kişi Farkı 750 TL 250 TL x 3 94 TL x 8
 • Taksit koşulları bankaların uygulamış olduğu kampanya sürecince geçerlidir.
3

ÜCRETE DAHİL OLAN HİZMETLER ÜCRETE DAHİL OLMAYAN HİZMETLER
►Grubumuza özel araç  ile ulaşım ►1 Gece Kemaliye Otel Vadi vb. ►1 Gece Elazığ  Dedeman Park Otel vb. , ►1 Gece Tunceli Şaroğlu Otel vb.   konaklama ►İlk Gün Divriği  alınacak Sabah Kahvaltısı ►Otellerde alınacak  3 Sabah Kahvaltısı ►Otelde alınacak 2 Akşam Yemeği ►Tunceli Munzur Nehri Kenarında Alınacak 1 Akşam Yemeği (Hava Koşullarının müsait olması halinde alınacaktır) ►Son gün Malatya’da alınacak öğle yemeği ►Karanlık Kanyon Tekne Turu (Hava koşullarının müsait olması halinde gerçekleştirilir) ►Elazığ- Pertek Gidiş-Dönüş Feribot Ücreti ►Zorunlu Seyahat Sigortası ►Profesyonel Rehberlik Hizmeti ►Nevatur Refaketi ►Kişisel harcamalar, ►Müze-Ören Yeri Giriş Ücretleri, ►Programa dahil olduğu belirtilmeyen yemekler, ►Tüm yemeklerde alınacak içecekler ►Belirtilmeyen turlar gezi ücretine dahil değildir.  
4

NOTLAR ►Kesin Rezervasyon için %50 ön ödemenin acentemize yapılması ve Bakiyenin geziden 30 gün öncesine kadar tamamlanması gerekmektedir.  ►Çocuk indirimi 2 Yetişkin yanında konaklayacak 1 (bir) çocuk için geçerlidir. ►NEVATUR doluluk oranına göre araç değişikliğine gidebilir ►Rezervasyon esnasında koltuk numarası sözü ve garantisi verilemez. Uzun turlarımızda her gün sıra atlayacak şekilde yer değişimi (rotasyon) olmaktadır. Kısa turlarımızda rotasyon uygulanmaz. Araçlarda bulunan 3 ve 4 numaralı koltuk rehberlere aittir.  ►NEVATUR veya rehber içerik aynı kalmak koşulu ile tur programında değişiklik yapabilir.  ►Zorunlu seyahat sigortası bir sağlık sigortası değildir. Özel sağlık ve tur iptal sigortası için lütfen Acentamızla irtibata geçin!

YUKARI FIRAT

'den itibaren

kişi başı

06-10 EYLÜL 2022

 • MERSİN – ADANA ÇIKIŞLI
 • GÜZ ZAMANI
 • YUKARI FIRAT

 • DİVRİĞİ –KEMALİYE(1) – ELAZIĞ(1) – TUNCELİ(1) – MALATYA
 • 06-10 EYLÜL 2022

Tur Lokasyonları

Yorum Yazın

Destinasyon
Fiyat
Genel
Otel
Ulaşım
Yemek

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.