Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
Transfer – Nevatur
fade
7884
page-template-default,page,page-id-7884,page-child,parent-pageid-13584,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-large-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive

Nevatur, transfer hizmeti ile ulaşım konusundaki ihtiyaçları karşıladığı gibi VIP olarak farklılığınızı hissettirir. Turizm sektöründeki gücünü, müşterilerine sağladığı güvenden alarak güvenilir bir çözüm ortağı olmayı başaran Nevatur, bu deneyimi ile her geçen gün geliştirdiği hizmetleriyle en iyi çözüm ortaklarından birisidir.

Transfer hizmetleri, havaalanı karşılama, misafir karşılama, havaalanı vs. gibi yerlerden alınarak oteline yerleştirilmesi, yapılacak geziler ya da ziyaretlerde eşlik edilerek rehberlik sağlanması sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Özel olarak hazırlanmış araçlarımızla yapılan transfer işlemlerinde deneyimli ve güvenilir personellerimizin güler yüzlü hizmeti ile müşterilerinizde iyi bir itibar bırakmanızı amaçlamaktayız.

Farklı araç seçenekleri ile farklı transfer ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz firmamız, sizlere konforlu ve aynı zamanda yolculuk sırasındaki tüm ihtiyaçların karşılanabileceği bir hizmet sunmaktadır. Nevatur’la Farkı hissedin!

 Transfer Hizmetleri için

0 506 487 45 45