Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
KURUMSAL – Nevatur
fade
12881
page-template-default,page,page-id-12881,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive

ÇEVRE VE KALİTE POLİTİKAMIZ

NEVA TURİZM olarak; SEYAHAT ACENTESİ HİZMETLERİ faaliyetini gerçekleştiren Kurumumuzda;

 1. Kaliteli hizmet sunarak müşterilerimizin memnuniyetini sağlamak,
 2. Çevre bilincini yaymak, çalışanlarımızın eğitimlerle bilgi ve becerilerini arttırmak,
 3. Çevrenin korunması, kirliliğin önlenmesi ve kirliliğin önlenmesine gerekli olan tüm çabayı göstereceğimizi taahhüt eder,
 4. Kalite ve Çevre ile ilgili yasal mevzuat ve diğer bağlayıcı düzenlemelere uygun hareket ederek, Kalite ve Çevre ile ilgili performansımızın sürekli iyileştirilmesini sağlamak,
 5. Kaynaklarımızı tam ve etkin kullanarak verimliliğimizi artırmak,
 6. Sürdürülebilir kaynak kullanımının teşviki için çalışmalar yapmak,
 7. Tedarikçilerimizle açıklık ve güvenirlilik temelleri üzerinde çalışmak,
 8. Personelimizin eğitilmesi ve çalışma şartlarının iyileştirilmesinin sürekliliğini sağlamak,
 9. Yeni istihdam alanları yaratarak, kalitemizle sürekli gelişmeyi sağlamak,
 10. Faaliyet süremizce yasalara uymayı taahhüt eder,
 11. Ekolojik çalışmaları sürekli benimseyerek doğaya karşı bilinçli bireylerin yetişmesini sağlamak,

OTEL REZERVASYONU (BİREYSEL /KURUMSAL)

İsterseniz konforlu bir tatil köyü, isterseniz  mimarisi ve özgün yapısıyla butik hizmet veren küçük bir otel, İsterseniz ekonomik ve bir o kadar da sıcak bir tatil atmosferi sunan şirin bir pansiyon ya da stresli iş seyahatlerinde merkezi konumu ve

 hizmeti ile rahatlık sunan bir şehir oteli… Hepsi ve daha fazlası için bir telefon kadar uzağız size..  Temalarına Göre  ( Bebe-Çocuk Dostu, Şehir Otelleri, Balayı Otelleri, Aquaparklı Oteller, Termal Oteller, Kayak Otelleri vs. ),  Farklı Konseptlerde (Oda, Oda-Kahvaltı, Yarım Pansiyon, Tam Pansiyon, Her Şey Dahil ve Ultra Her Şey Dahil )  lüks ya da ekonomik konaklama seçeneklerine ait rezervasyon işlemini  Nevatur sizin için gerçekleştirmeye hazır. Ayrıca  Yurt dışı için tur yerine  bireysel organizasyon seyahati planladığınızda  ya da kurumsal iş seyahatlariniz içinde  bütçenize ve ihtiyaçlarınıza göre oldukça fazla sayıda otel bulabilirsiniz. Nevatur istediğiniz kriterlere uygun, güvenilir, bütçenize en uygun otel seçeneğini size sunacaktır. Sorunsuz bir yurt dışı konaklaması için Nevatur deneyimi ve güvencesi ile bu ihtiyacınızı karşılamanız mümkün.

*Kıbrıs Otelleri

Akdeniz’in en gözde adalarından Kıbrıs, farklı kültürlere ev sahipliği yapmış tarihi ve sıcak ikliminin yanı sıra eğlence olanakları ile de dört mevsim popülerliğini koruyan bir tatil bölgesi.. Lüks ve konforlu tesisler, muhteşem plajlar ve yıl boyu ünlü sanatçıların verdiği konserler ile cazibe merkezi olan Kıbrıs’ta tatil yapmak isterseniz Nevatur size sayısız seçenek sunacaktır. En popüler, en konforlu ya da en ekonomik Kıbrıs Otelleri için herhangi birine karar vermeniz yeterli.. Bireysel tatilinizin yanı sıra iş seyahatleri, bayi toplantıları, kurumsal etkinlikler içinde güzel ve uygun bir seçenek olacaktır Kıbrıs..

UÇAK BİLETİ (BİREYSEL / KURUMSAL)

Türk Hava Yolları, Atlas Global, Pegasus, Sun Express ve Onur Air’in yetkili satış acentesi olmamızın yanı sıra 140’dan fazla ülkede 270’in üzerinde yurtdışı tarifeli uçuş yapabilen havayollarının biletleme yetkisine sahibiz. Bunun yanı sıra hiçbir online platformda bulamayacağınız ve normal biletlere göre çok daha uygun fiyatlı olan charter satışlarımız da bulunmaktadır.

Gerek bireysel gerekse kurumsal olarak ihtiyaç duyduğunuz anda 7 gün 24 saat  hizmet anlayışı ile en doğru ve en iyi fiyatlı uçak bileti bulmanızı sağlıyoruz. Ayrıca uçak bileti rezervasyonlarınız için fiyat takibi, iptal/iade, değişiklik, açığa alma/kapatma, grup rezervasyonu ve biletleme gibi tüm işlemleriniz için Nevatur olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

 

VİZE  & SEYAHAT SİGORTASI  (BİREYSEL / KURUMSAL)

Vize başvurusu nasıl yapılır, nereden yapılır?” gibi aklınıza takılan soru işaretleriyle birlikte daha da karmaşık hale gelen bu süreç sebebiyle seyahat planlarınızı ertelemeyin! Bırakın ihtiyacınız olan işlemleri sizin yerinize biz yapalım ve siz sadece seyahatinizi nasıl geçireceğinizi düşünün. Nevatur, başvuru işlemlerinizi zahmetsiz ve hatasız tamamlayabilmeniz için başvuru süreçlerini sizin adınıza yönetmektedir. Bu işlemleriniz için vize danışmanlığı, evrak kontrolü ve takip işlemleri hizmetleriyle başvurunuzun hızlı ve sorunsuz tamamlanması sağlanmaktadır.

Nevatur, şirketinizin yurt dışı seyahatlerinde ihtiyaç duyacağı vizeler için gerekli kurumsal işlemleri organize etmekte ve takip etmektedir. Şirketinizin gerçekleştireceği iş seyahatleri için kurumsal vize işlemleri adına en hızlı ve en doğru sonuçları almak ancak evrakların doğru ve eksiksiz bir şekilde hazırlanmasıyla sağlanabilmektedir. Nevatur şirketiniz adına tüm evraklarınızın kontrollerini sağlayıp, eksikleri tamamladıktan sonra gerekli başvuruyu yaparak süreci yakından takip etmekte ve işlemlerin normalden çok daha hızlı bir şekilde tamamlanması sağlanmaktadır.

Vize hizmetlerine ek olarak sunulan seyahat sigortası yurt dışına gerek iş gerekse de gezi amaçlı çıkacak kişiler için güvence sağlamaktadır. Bu nedenle de Nevatur tarafından sunulan hizmetlerde tüm sigorta işlemleri de faaliyet türüne göre eksiksiz bir şekilde hazırlanmaktadır. Seyahat süreniz boyunca sizi 24 saat boyunca sigorta şartları dahilinde tehlikelere karşı koruyacak olan sigorta hizmeti, üstelik ek talepler doğrultusunda şekillendirilerek kapsamı değiştirilebilmektedir. Böylece özel bir şekilde önlem alınması gereken durumlarda dahi seyahat sigortası kapsamı sağlanabilmektedir. Bagaj kaybı, uçuş rötarı, hırsızlık, maddi zararlar, sağlık giderleri, seyahat iptali, erken dönüş, doğal afet, ölüm, sakatlık gibi pek çok özel duruma karşılık teminat yaratan seyahat sigortaları, bu doğrultuda siz, çalışanlarınız  ya da özel müşterileriniz için güven sağlamaktadır.

TRANSFER HİZMETİ (BİREYSEL / KURUMSAL)

Nevatur, transfer hizmeti ile ulaşım konusundaki ihtiyaçları karşıladığı gibi VIP olarak farklılığınızı hissettirir. Turizm sektöründeki gücünü, müşterilerine sağladığı güvenden alarak güvenilir bir çözüm ortağı olmayı başaran Nevatur, bu deneyimi ile her geçen gün geliştirdiği hizmetleriyle en iyi çözüm ortaklarından birisidir.

Transfer hizmetleri, havaalanı karşılama, misafir karşılama, havaalanı vs. gibi yerlerden alınarak oteline yerleştirilmesi, yapılacak geziler ya da ziyaretlerde eşlik edilerek rehberlik sağlanması sorunsuz bir şekilde gerçekleştirilmektedir. Özel olarak hazırlanmış araçlarımızla yapılan transfer işlemlerinde deneyimli ve güvenilir personellerimizin güler yüzlü hizmeti ile müşterilerinizde iyi bir itibar bırakmanızı amaçlamaktayız.

Farklı araç seçenekleri ile farklı transfer ihtiyaçlarınızı karşılayabileceğiniz firmamız, sizlere konforlu ve aynı zamanda yolculuk sırasındaki tüm ihtiyaçların karşılanabileceği bir hizmet sunmaktadır. Nevatur’la Farkı hissedin!

Etkinlik yönetimini yeniden tanımlayarak, hayallerinizin ötesine geçiyoruz.

NEVATUR olarak, kurumsal etkinliklerin olmazsa olmazlarını, Kurum Markalaşması, Kurum Kültürünün Yaygınlaşması, Motivasyon ve Verimin artırılması olarak sıralıyoruz.

Ürün lansmanları, eğitim toplantıları, bayi görüşmeleri, motivasyon organizasyonları ve açılış etkinliklerine kadar geniş bir alanda sağladığımız hizmetlerimizle; tüm iş ortaklarımızın markalaşma anlarında, artı değer yaratmak için varız. Amacımız, yenilikçi bakış açısıyla düzenlediğimiz etkinliklerle, çözüm ortaklarımızı ve birlikte çalıştığımız markaları, sınırların dışına çıkarmak.

Bu yolculuğun zorluklarla dolu olduğunu biliyoruz. Tecrübelerimizin bize öğrettiği en önemli şey markaları değerli kılanın, insan olduğu gerçeğidir. Etkinliklerimizin sonunda, iş ortaklarımızın mutluluk ve memnuniyetini görmek, bizler için paha biçilemez.

MEETING/ TOPLANTI ORGANİZASYONU

Bizim için her etkinlik, yeni bir hikaye yaratmak için bir fırsat demek. İş ortaklarımızın stratejik ihtiyaçları doğrultusunda geliştirdiğimiz projelerde özgün çözümler üretmek, onların markalaşmalarına katkıda bulunmak, işimize duyduğumuz heyecanın sadece ufak bir parçası. Proje bütçesini nicelik olarak değil nitelik olarak değerlendiriyor; iletişim hedefleriyle örtüşüp örtüşmemesi bazında ele alıyoruz. Çünkü bizler için önemli olan; artı değer yaratan, iş ortaklarımızın markalaşmasına katkıda bulunan, dikkat çekici ve sonuç odaklı organizasyonlara imza atmak.

INCENTIVE/ Outgoing ve Incoming / TOPLANTI ORGANİZASYONU

Bir kurumun enerjisini harekete geçirmenin, çalışanlar arasındaki sinerjiyi artırmanın en etkin yollarından biri, motivasyon programları. İş ortaklarımızın verimini, çalışanları arasındaki iletişimi artırmak için, kurum kimliği ve dinamiklerine özel projeler tasarlıyoruz. Dünyanın farklı noktalarında düzenlediğimiz yaratıcı etkinliklerle zenginleşen, rehber anlatımlı, temalı motivasyon gezileri sayesinde, çalışanlar arasındaki sinerjiyi artıran ve bireyin tüm potansiyelini en verimli şekilde kullanabileceği uygun ortamları tasarlıyoruz.

Outgoing:
Projelerimizi, yurt dışında birçok ülkede yer alan güçlü partnerlerimizle birlikte etkinlik öncesinde etüt ve planlama çalışmaları yaparak, bölgesel dinamikler doğrultusunda gerçekleştirmeye özen gösteriyoruz.

Incoming:
Yurtdışından Türkiye’ye gelen yabancı misafirlerimizin en iyi şekilde ağırlanması için farklı temalarda organizasyonlar gerçekleştiriyoruz. Misafirlerimizin hedeflediği etkiyi yaratacak uygun iletişim alanlarını belirleyip, bölgeye özel konsept etkinlikler hayata geçiriyoruz.

CREATIVE EVENTS/ YARATICI ETKİNLİKLER

Markalaşma, günümüz şirketleri için en vazgeçilmez değerlerden biri. Binlerce marka arasından sıyrılabilmek ise  bambaşka bir nitelik. Bu kapsamda yer alan her türlü organizasyon faaliyetlerini, şirketlerin kendilerine yaptığı uzun vadeli bir yatırım olarak görüyoruz. NEVATUR ekibi olarak, iş ortaklarımızın markalaşma süreçlerinde de çözüm ortağıyız. Tüm projelerimizde, birlikte çalıştığımız markaların ihtiyaçlarına hizmet edecek sürdürülebilir iletişim konseptleri tasarlayıp, bu konseptleri yaratıcı ve etkin uygulamalarla hayata geçirmeyi hedefliyoruz.