Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
Uçak Bileti – Nevatur
fade
4655
page-template-default,page,page-id-4655,page-child,parent-pageid-13584,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive

Türk Hava Yolları, Atlas Global, Pegasus, Sun Express ve Onur Air’in yetkili satış acentesi olmamızın yanı sıra 140’dan fazla ülkede 270’in üzerinde yurtdışı tarifeli uçuş yapabilen havayollarının biletleme yetkisine sahibiz. Bunun yanı sıra hiçbir online platformda bulamayacağınız ve normal biletlere göre çok daha uygun fiyatlı olan charter satışlarımız da bulunmaktadır.

Gerek bireysel gerekse kurumsal olarak ihtiyaç duyduğunuz anda 7 gün 24 saat  hizmet anlayışı ile en doğru ve en iyi fiyatlı uçak bileti bulmanızı sağlıyoruz. Ayrıca uçak bileti rezervasyonlarınız için fiyat takibi, iptal/iade, değişiklik, açığa alma/kapatma, grup rezervasyonu ve biletleme gibi tüm işlemleriniz için Nevatur olarak her zaman hizmetinizdeyiz.

Kaliteli ve Sorunsuz Uçuşlarınız için (7/24) 

0549 300 01 01