Hakkımızda

Neva Turizm olarak Nisan 2003'ten bu yana TÜRSAB'a bağlı A Grubu İşletme Belgesi ile faaliyette olduğumuz turizm sektöründe pek çok kurum, kuruluş ve şahıslarla gerçekleştirdiğimiz başarılı ve uyumlu işbirliği, güler yüzlü yaklaşım, güvenilir ve dinamik çalışma sistemimiz; yurtiçi - yurtdışı güçlü bağlantılarımız ile kısa zamanda turizm sektöründe yerimizi aldık.

Yurtiçi - Yurtdışı Geziler, butik tarzı tatil organizasyonları, yurtiçi taksitli otel satışları, yurtdışı otel rezervasyonları tecrübeli kadromuz tarafından en ekonomik şekilde organize edilmektedir.

Ayrıca, bilim, ticaret, bankacılık, sağlık gibi alanlarda da faaliyet gösteren özel şirket, kurum ve kuruluşlar, dernekler, okullar kulüpler gibi toplulukların yurtiçi ve yurtdışı gezi organizasyonlarını da gerçekleştirmekteyiz.

Tüm bu hizmetlerimiz hakkında daha detaylı bilgilere acentamızdan veya web sayfamızdan ulaşabilirsiniz. 18 yıllık tecrübemiz, deneyimli ve uzman kadromuzla her türlü hizmeti sizlere sunmaya hazırız.

0850 750 00 40

Top
Vize – Nevatur
fade
4703
page-template-default,page,page-id-4703,page-child,parent-pageid-13584,mkd-core-1.1,mkdf-social-login-1.0,mkdf-tours-1.3,voyage-ver-1.2,mkdf-smooth-scroll,mkdf-smooth-page-transitions,mkdf-ajax,mkdf-grid-1300,mkdf-blog-installed,mkdf-breadcrumbs-area-enabled,mkdf-header-standard,mkdf-sticky-header-on-scroll-up,mkdf-default-mobile-header,mkdf-sticky-up-mobile-header,mkdf-dropdown-default,mkdf-fullscreen-search,mkdf-fullscreen-search-with-bg-image,mkdf-search-fade,mkdf-side-menu-slide-from-right,mkdf-medium-title-text,mkdf-title-with-subtitle,wpb-js-composer js-comp-ver-5.0,vc_responsive

Yurt dışına seyahat etmenin en önemli süreçlerinden biri olan vize işlemleri, pek çok evrağı bir araya getirmeyi ve zaman ayırmayı gerektiriyor. Birçok insan ise gerek yoğun iş temposu gerek işlemleri halletmek için bitmek bilmeyen koşuşturma gerekse seyahat amacına göre değişiklik gösteren evraklar nedeniyle, vize alma aşamasında profesyonel bir yardıma ihtiyaç duyuyor. Bu noktada devreye giren NEVATUR , gerekli evrakları bir araya getirerek sizler adına yurt dışı vize başvurusu yapıyor ve sorunsuz bir şekilde vize alabilmenize ön ayak oluyor.

Seyahat edecek kişinin seyahat amacı, gelir düzeyi, mesleği ve seyahat edeceği ülke; vize tipi ve vize işlemleri için gereken evraklar üzerinde belirleyici unsurlar olarak ön plana çıkıyor. Bir işveren, çalışan ya da bir öğrencinin toparlaması gereken evraklar farklılık gösterdiği gibi; seyahat edilecek destinasyona turistik amaçla gidecek olan kişinin, iş seyahati yapacakların ya da öğrenim için gidecek öğrencilerin de vize işlemleri değişkenlik arz edebiliyor. Diğer yandan Schengen vizesi almak isteyen kişilerin de, Amerika için vize alacak kişilere göre farklı bir yol izlemesi gerekebiliyor. Dolayısıyla vize alırken hataya yer vermemek, evrakları eksiksiz toplamak ve ret yememek için, profesyonel kişilerden destek almak uygun görülüyor.

İngiltere’den Almanya’ya, İtalya’dan Çin’e, İspanya’dan Yunanistan’a, İsviçre’den Rusya’ya kadar pek çok ülke için vize işlemlerinizi yerine getiren NEVATUR, aynı zamanda acil vize almak isteyenlerin de ilk tercihi oluyor. Son dakika iş seyahatleri ve yurt dışı turlarına katılım için hızlı vize almanız gerektiğinde yanınızda olan NEVATUR sayesinde vize başvuru merkezi gibi yerlere gitmeden, dilediğiniz ülkenin vizesine sahip olabilirsiniz.

Seyahat sigortası da dahil olan vize hizmetlerinden faydalanmak; Amerika,Çin, İngiltere, Rusya, Hindistan, Küba, Mısır ya da Schengen vizesi başvuru işlemi yapmak ve herhangi bir zaman harcamadan güvenilir bir yol ile dilediğiniz ülkeye giriş işlemlerini halletmek için NEVATUR’tan hizmet alabilirsiniz.

Vize işlemleri için gereken evraklar, hizmet detayları ve vize işlemleri ücretleri hakkında bilgi almak için NEVATUR’ a başvurun; en kısa sürede vize almanın rahatlığını yaşayın!

Detaylı bilgi için

0 850 750 00 40 – 0 506 487 45 45

info@nevatur.com.tr